За детските клубове в София - кои да посетя?

  • 5 334
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
.. а съм разочарована от " Барбарони"...
1 или 2  newsm78
1 и на мен не ми се нрави, но 2 ми е на сърце  Peace

Къде е 1 и къде е 2 ? Аз съм ходила само в един. Онзи ден бяхме там на рожден ден.

# 16
  • Мнения: 3 835

 Peace Скоро празнувахме там РД, на дъщеря ми, във възторг съм, от всичко. Празнували сме и в други клубове, ходили сме на РД, и на други деца, никъде не ми хареса така, както там.

# 17
# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
.. а съм разочарована от " Барбарони"...
1 или 2  newsm78
1 и на мен не ми се нрави, но 2 ми е на сърце  Peace
И аз много често водя Влади в барбарони 2,че ни е близо, малко е скромно откъм играчки, ама какичките са добрички и няма много деца  Peace
кажете за Новия Ментов носорог- новият стар ли е (ремонтиран), или е на друго място?
Каспър, извинявай,че ти използвам темата   bouquet

# 19
  • Мнения: 5 255
Gena, има нов клуб в ОК2, може също да ти е удобен  Wink ЦЪК  Wink

# 20
  • Мнения: 3 835
Gena, има нов клуб в ОК2, може също да ти е удобен  Wink ЦЪК  Wink

Какво е това ОК2 ?  Rolling Eyes Иначе новия Ментов носорог, не е нищо особено, не е лошо, ама не си струва парите които даваш за РД. В Двете феи, бях много по-доволна. Новият Ментов носорог, се различава от стария, по това, че няма двор, е има там нещо, но не е като преди.

# 21
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894

Снимките от галерията предполагам са от Барбарони 1. Нив бяхме в Барбарони 2 на " Казбек". Беше само едно момиче, което беше абсурд да гледа около 15 деца. Накрая започна да си подрежда играчките и да си чисти и съвсем ги заряза. А 5 минути преди да си тръгнем се скара съвсем на сериозно на две деца, че разхвърляли играчките  Shocked Е, много се извинявам...Не може да си плащам, за да си пазя аз детето, че и да не пипа играчките. То пък и многото играчки.
Яд ме хвана най- вече на отношението. Иначе е семпло и чистичко, но доста бедно. Пак ще се повторя, но Мечо Пух е много по- хубав- съжалявам, че ни е доста далече.

# 22
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Gena, има нов клуб в ОК2, може също да ти е удобен  Wink ЦЪК  Wink

Какво е това ОК2 ?  Rolling Eyes Иначе новия Ментов носорог, не е нищо особено, не е лошо, ама не си струва парите които даваш за РД. В Двете феи, бях много по-доволна. Новият Ментов носорог, се различава от стария, по това, че няма двор, е има там нещо, но не е като преди.

Овча Купел 2  Grinning

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Gena, има нов клуб в ОК2, може също да ти е удобен  Wink ЦЪК  Wink
Много благодаря за инфо-то, mam@!  bouquet
Ще я наобиколим тая "Джунгла"

# 24
  • Мнения: 108
Момичета къде е този клуб Патетата? Каспър клуба ти е страхотен. Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 13 206
Моята сестра ходи в детско студио НИК! доволна е.....там си направи и рождения ден! Simple Smile


ДА!!!! Иди в НИК!

# 26
  • Мнения: 5 255
Gena, има нов клуб в ОК2, може също да ти е удобен  Wink ЦЪК  Wink

Какво е това ОК2 ?  Rolling Eyes

Теооо, цъкна ли там, където пише цък  Mr. Green
Пиши си домашното, че не остана  Whistling

Извинете ме за офф-а  Hug

# 27
  • Мнения: 5 255
Иренка, там празнувахме 2 РД на Лора и останах доволна  Wink
По-принцип трябва да са две какички на толкова деца, но незнам празнуващите защо не са пожелали  newsm78 Все пак се плаща допълнително.
На мен лично ми допада отвореното помещение, а не на отделни стаички, както е в някои клубове  ooooh!

# 28
  • Мнения: 6 206
Иренка, там празнувахме 2 РД на Лора и останах доволна  Wink
По-принцип трябва да са две какички на толкова деца, но незнам празнуващите защо не са пожелали  newsm78 Все пак се плаща допълнително.
На мен лично ми допада отвореното помещение, а не на отделни стаички, както е в някои клубове  ooooh!
Да, и на мен ми направи впечатление, че за втора "какичка" се плаща допълнително. Това /за клуба/ означава сам да си правиш проблемите. Ами то е смешно някой да си помисли, че едно момиче може да се оправи с 15 деца.
Иначе за чистенето и подреждането на играчките, ако сте пресрочили времето /както се случва многократно/, може момичето да се е изнервило и затова да е започнало да подрежда и чисти...
И при мен много често се опитват да пресрочват времето, да, пет минути не са нищо, но когато след половин час започва нов рожден ден и една секунда ми е важна. Повечето хора се усещат, но има и много нахални, на които по три четири пъти трябва да им казваш, че рождения ден е свършил преди 25-30 минути. За щастие са изключение.

# 29
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 709
Току що привърши партито на сина ми в Слон Балон. Много съм доволна и като обстановка, обслужване, кетъринг, цени и грижа за децата. Препоръчвам го с чиста съвест.

Общи условия

Активация на акаунт