Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 17

  • 34 648
  • 758
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 20 239
Мélisande, и аз съм ги поръчала, да видим какво ще дойде.

# 691
  • София
  • Мнения: 1 757
Страхотно изглеждат и чудесно ти стоят. Точен номер ли поръча и отговарят ли си?

Да отговарят си. Съвсем леко са тесни в горната част на ходилото обаче ще се отпуснат със сиг, самата стелка си е ок, не е за тесен крак а за нормален.
Просто не са пробвани и затова според мен

# 692
  • Мнения: 2 551
Давам отзиви за няколко неща, които днес взех

Не е сутиен, както са го описали, а просто потник. Няма подплънки. Материала ми се събира, но аз имам нужда от малко повдигане. Вероятно ще го върна.


Бански на точки. Хубав е, има подплънки, но е за дама с по-малък бюст. Моя не се събира съвсем.


Този също не ми стана. Само горнището пробвах и не събира материала ми. Няма подплънки, иначе е хубав.



Ленени панталонки. Харесаха ми и като материя и като цвят.


Рокля, която не е лоша. Дразнят ме ръкавите, че са с ластици.



Тази не ми допадна и ще я връщам. Описва ми сутиена и това не ми допадна.

# 693
  • Мнения: 2 018
ТВОЯТ ВАУЧЕР* ЗА 15%
   Твоят код: 7nrm93d7    за рокли е.

# 694
  • Мнения: 341
За мое огромно съжаление опцията за наложен платеж вече не е активна и при мен. Чела съм, че някои от вас също са имали такъв проблем. Как го решихте? Пробвах с деинсталиране и отново инсталиране, не става. Има ли някакъв вариант за решение или да се свържа с тях?

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 680
За мое огромно съжаление опцията за наложен платеж вече не е активна и при мен. Чела съм, че някои от вас също са имали такъв проблем. Как го решихте? Пробвах с деинсталиране и отново инсталиране, не става. Има ли някакъв вариант за решение или да се свържа с тях?

Веднъж ми се случи. Тогава направих профил на мъжа ми и от неговия поръчах.

# 696
  • Мнения: 171
Някой има ли код за отстъпка /пуловери/only/Vero Moda? Ако може на лични да не го изпусна тук в темата? 😅

Аз давам код за панталони, ако някой има нужда от него

# 697
  • Мнения: 391
За мое огромно съжаление опцията за наложен платеж вече не е активна и при мен. Чела съм, че някои от вас също са имали такъв проблем. Как го решихте? Пробвах с деинсталиране и отново инсталиране, не става. Има ли някакъв вариант за решение или да се свържа с тях?
Вариантът е да си направите нов профил.

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 5 988
Каква е причината да изчезва тази опция? Какво казват от съпорта?

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 159
На мен онзи ден не ми даде опцията наложен платеж и то за конкретен продукт.Имах няколко неща в кошницата,изтривах ги един по един, за да видя за кой продукт не ми дава.Всичко останало си поръчах с наложен, само конкретния го платих с карта.От тогава имам още доста поръчки и не съм имала проблем.

# 700
  • Мнения: 906
Накарахте ме и аз да си купя ботушите на Мélisande. И без това имам само боти и кубинки, а един чифт ботуши никога не са излишни( самонавивам се 🤪)
Споделям код от рулетката

# 701
  • Мнения: X
Ми и аз ги поръчах...де, що взех кубинки и боти всичко ми е 39. Надявам се и тези да са точни, че не ми се затварят още 75лв.
Савана, може ли линкове на блузката и панталона дето беше поръчала с леопардовия принт...панталона не съм сигурна дали с такъв беше, но шарен го помня.

# 702
  • Мнения: X
Може, панталонът е изчерпан
https://m.aboutyou.bg/p/vero-moda-curve/pantalon-nala-8896449
А блузка на кое казваш? Че това с него е пуловер, според мен. Simple Smile този
https://m.aboutyou.bg/p/vero-moda-curve/pulover-sayla-8804404

# 703
  • Мнения: X
Не, преди тези бяха...блузката беше с къс ръкав. Ама панталонът ми прилича на търсения. Или онзи е бил подобен🤔 ? Още някой тогава поръча...Не ги сложих в любими и сега не мога да ги намеря 😁

# 704

Общи условия

Активация на акаунт