ДЕКЕМВРИйче вече на година, Дядо Коледа ще чака под комина

  • 9 802
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 897
Ооо,значи клуб,а?
И ние сме за него значи Tired Снощи испадна в истерия човекът след две-три лъжички.Наложи се да му пея,за да изяде поне половината...
С една приятелка се шегуваме,че той като мен го раздава доста здравословно-сутрин най-много,а вечер си дава вечерята на врага,демек ляга си прилично гладен...
Я да питам аз,посягат ли към лъжичката вашите сладури?Бобката беше голям ентусиаст преди време,после забрави,сега пак проявява интерес да се храни сам.Поднася си лъжицата към устата и чака,ама без да яде, с една горда физиономия...Образ невъобразим Laughing
Вече три часа и половина спи това дете...хоп...събуди се и ме вика Simple Smile

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 14:30 от Zorie

# 46
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Мимиска да ти е живо и здраво детенцето !!!!!!!Много успехи му пожелавам!!!!!
Зори само аз не видях поздрава излиза ми една снежна картина и нищо повече.Предлагам поне да ми разкажете за какво иде рече ,че ме гризе любопитсво.
Сани ,добре дошла в отбора на изкукалите невротички на неядящи те деца!!!! Hug
А сега имам вкарани доста нерви по случая за Дарето , но не искам да помръчавам темичката!!!!

Я кажи бързо, че нямам време да ровя!

Честит Рожден Ден на Ивон, София, Тодор и Рая!
Честит Десети Рожден Ден на Еми на Мимиска!

Да сте живи,здрави и много палави!
Честит Имен Ден на Анастасия, с радост и здраве да носи името си!



За вчерашното тържество направо съм  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Имаше грозно джудже или по - скоро джуджище и грозна снежанка. Пееха английски песни и се тръскаха кат преяли коне. Приказваха тъпи купешки лафове,котио децата естествено не разбираха, а някой родители се смееха май от кумова срама.
По едно време дадоха думата на децата. Момичетата бяха снежинки и главни действащи лица. Момчетата на дъжд капани #2gunfire
Та момичетата пяха,въртяха се рецитираха. МНого мило и хубаво. После две момиченца,дъщери на главните спонсори играха "балет" цели 15 мин. Всички се отегчиха. Нооооо те бяха гвоздея на програмата  Shocked
После момчетата - джуджета и момичетата заедно казаха едно стихче за елхата и една песен и толкоз.
Джуджето и снежанка почнаха да кудкудяцат и дойде Дядо Коледа. Той па взе за Ивропата да говори  Shocked Shocked Shocked и взе да изпитва дицата дали знаят чужди езици. Кви 5 лева искаше тоя, те нашенския още трудно редят пък камо ли ивропейски изици. Както и дае. Джуджето и Снежанка викат Искате ли още песни и децата Неееееееееееееееееее и те Ма как не ние ще пеем. И пак се почна. Накрая се почна раздаването на подаръците. Моя син, нали има голям късмет, беше предпоследен!

Но детето беше доволно! Това е най важното. Аз какво мисля - тури му пепел! Коледа е за децата! Да им изпълняваме желанията, да им подарим една приказака!Едно вълшебство!

Айде снимките че ми се насълзиха очите!


# 47
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618

Я да питам аз,посягат ли към лъжичката вашите сладури?Бобката беше голям ентусиаст преди време,после забрави,сега пак проявява интерес да се храни сам.Поднася си лъжицата към устата и чака,ама без да яде, с една горда физиономия...Образ невъобразим Laughing
Вече три часа и половина спи това дете...хоп...събуди се и ме вика Simple Smile

Катя ако няма лъжица да се храни сама не си отваря устата. Вече се справя много професионално. ПО някое време и писва и ме оствя аз да я храня!

А къде спи - трудно ми е да кажа. И в нашето легло и в нейното. Като се събуди да суче я мятам при нас. Обаче на нея не и е кеф много да спи при нас. И почва да ни блъска и удря и тогава отива в кошарата.

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 14:58 от Mimito

# 48
  • Мнения: 1 382
Ха, добър ден   bouquet
Честитка и от нас на празнуващите днес ! Весело, щастливо детство да имат !
Честит имен ден и на малката Анастасия и на майката на Пачи !
Честит рожден ден, Карамел ! Желая ти много здраве и семейно щастие !
Мимиска, да ти е жива и здрава рожденничката!
Почвам ви подред  Twisted Evil
Наде, много сори за загубата на парите, но не се ядосвай, здраве да има. За майстора ви....страхотни неща, изтекоха ми очите. Да не би той да гостуваше тази пролет на Звездев, щото имаше едно предаване, в което показаха туй-онуй, ма не дозех де  Crazy
Къдрокоска, и мен ме изкефи лафа за парите  Mr. Green
Марти, честито 3-то зъбче, дано другите изникнат безпроблемно  Twisted Evil
Ние спим заедно от родилното, незнам как ще я караме нататък, но и не ме бърка, като почне да ходи по жени, я да видим дали ще иска при нас  Mr. Green Crazy
И ние днес направихме снимките за календар, в понеделник ще са готови  Laughing
Още исках да пиша, но забравих

# 49
  • Мнения: 1 382
Мимито, попиках се от смях с разказа ти...не, че е толкова смешна ситуацията де, но нали важно, че детето е доволно. Peace

За храненето с лъжица...не можем още, давам му празна паничка и лъжичка и имитира нещо като хранене, но не се осмелявам...ще има да маже и да изпадам в нервни кризи, лятото като го съблека гол да прави квото иска  Mr. Green

Кой се е излъгал да гласува за мен  Mr. Green, моля давам си гласовете на Мъни или Правда   bouquet Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 3 915
Мими,и аз се посмях на Дядо Коледа и Снежанка Joy.Ами за Европата ще питат я,съвременни хора са,няма за Зайченцето бяло да питат hahaha.Джудженцето и снежинката ти са много сладки.
Зори,иска да яде с лъжица,но и аз като Цвети не смея да му давам,че като знам какви ще са последствията,лошо ми става ooooh!.
Айде щом има клуб на нервозните майки и аз се включвам.Така ме тресе нервата,че от за първи път от една година насам плеснах Дани по дупето,а детенцето нямаше никаква вина.Сега разбира се ми е много гадно и мъчно,но след дъжд качулка.

# 51
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618

Зорииска да яде с лъжица,но и аз като Цвети не смея да му давам,че като знам какви ще са последствията,лошо ми става ooooh!.
Айде щом има клуб на нервозните майки и аз се включвам.Така ме тресе нервата,че от за първи път от една година насам плеснах Дани по дупето,а детенцето нямаше никаква вина.Сега разбира се ми е много гадно и мъчно,но след дъжд качулка.

Аз от такова поведение постигнах само да си храня все още баткото  Embarassed Embarassed

За нервата приемате ли още членове?(Ма кви членове кат аз неам  newsm78 аз съм п.....)

# 52
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 247
?(Ма кви членове кат аз неам   аз съм п.....)
 rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 53
  • Мнения: 118
Със събирането на багажа съм на кота нула  newsm48
Мимиска  - Честит Юбилей на каката . Да е жива и здрава
Мимито - не се ядосвай за тържеството  Сигурно затова нас не ни допускаха на тържествата в детската градина  Thinking
Еми  има желание да се храни  сама ,ама майка й не й дава (Днес обаче я оставих да се омаже). Затова храни  куклите .http://images12.snimka.bg/001784648.jpg
http://images12.snimka.bg/001784647.jpg
Емилийка си спи в креватчето , ако я взема за малко тя почва да играе  вместо да спи .
3 нови отговора

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 15:17 от mama Ilq

# 54
  • Мнения: 1 382
хахаха, шъ мъ уморите вече  Joy Mr. Green Joy
Предлагам да си спретнем виртуален банкет в Скайп, щото там има възможност за конферентен чат...кокошкарник да става  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 1 666
Честит рожден ден на Еми! Мимиска, да ви е жива  здрава и много да се гордеете с нея!

Честито и на Анастасиите! Този имен ден пък сефте го чувам...

Такаааа... предлагам да намалите темпото, че Яни ще ни бие като се върне, а може и да е оставила Мимито с точилката като заместничка и  ще видите вие като я развърти какво става...

Мими, карай бе, те вярно са много грозни и Снежанката и джуджака, обаче нали детето е доволно...

Моля и аз в клуба! Стени яде само когато дават реклами, желателно е да са на космодиск, наколенките на д-р Ливайн или надуваемия диван hahaha. В събота и неделя сутрин се храним съответно на Кой е по-по-най и на Бон-бон. Така че си имаме строго определени часови пояси за хранене, които не се нарушават за нищо на света! Поради причина, че не си пада много по храната, не прави опити и да се храни сам! И аз като Цвети мисля, че е добре към лятото да ги започне  Wink...

Спи с мен, за мен не е проблем това, проблем ми е ако спи в леглото си и аз трябва заради гадните зъби да ставам на всеки 15мин. да го дундуря... като свърши гадното зъбоникнене ще се отучим, няма къде да иде.

Зечова, какво за Дарето? Ако не искаш тук може и на лични...

Днес и при нас имаше слънце и макар че беше 3 градуса, излязохме на разходка. По тоя случай го заведох Стени и да го снимат най-сетне за календарите. Момичето се видя в чудо, изснима сигурно 20 снимки и не е сигурно дали някоя ще става - нашия човек не спря за секунда, обиколи цялото студио, изкаше да пипа всичко, по едно време спря на едно място, тя тамън взе да снима, той взе да си показва маймунджулъците - бррррр, фрррр и всякакви плюещи звукове. Та следобед ще ида да видя кое става, кое не... дано все пак нещо става...
По повод снимките се ядосах пак на свекърва ми. Исках Стени да е с блузката, с която беше на РД, не че нещо специално, ама така си го бях решила. Да, ама свеки тогава беше с нейното гадно ярко червено червило и го мляскаше къде ли не и червилото й не е излезнало при прането в пералнята от блузката му на детето, точно на бялото стои едно червено петно... бляк...

А се притеснявам вече и за друго - поръчката ми от Хеликон закъснява, а Коледата ей я дошла... така де, тия книги съм ги поръчала за коледни подаръци, тия кво си мислят...

Май и друго щях да пиша...

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора! #Crazy
Мими, вади точилката и разпръсквай народа!

Ако банкета ще е на скайп и аз имам ....

Мале, колко правописни грешки имам... ама ги оправих...

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 15:27 от els

# 56
  • Мнения: 118
скайп  newsm10
 newsm78 май и ние ще правим календар

# 57
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 247
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Не елс смях се от сърце на писанията ти , просълзих се мъжа ми реши че съм мръднала!!!!!!
За скайп купона бройте и мен!!!
За Дарето ами въпросното лайно Борислав който участва от името на майките се отказал дрислюто му с дрислю и сега от м-тел и от сити са в чуденка кво да правят .А на мен ми се реве!!!!
Добре че ни е жива темичката и има хора като Елс и Мимето та да ме разсмеете!!!

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 404
Мими, тамън ви бях завидяла за детските купони, а то кво било. Снимките нещо не ми се отварят.

Елс, все едно аз съм го писала туй твоето за храненето. Оня ден се похвалих, че инес изяде супата и манджата наведнъж, ама после си направих равносметка, че през цялото време сменях каналите и все реклами уцелвах. Голян късмет!
За снимките, аз май ще съм последна дето ще заведе детето да го снимат за календар. Така е като чаках да ни зарастне брадата. Ама като чета твоя Стени какви ги е сътворил в студиото и мен същото ме чака.

Зечова, много кофти това с Дарето, а тоя защо така изведнъж ще се отказва?

Инес си спи в леглото, но първо заспива при мен/нас на спалнята и след това я премествам. Сутрин, като се събуди за млякото я вземам при мен и така откарваме да 9-10ч.

# 59
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
 newsm29 newsm29 newsm66 newsm66 newsm66
Айдееееееееееееееее женуря вий нямате ли да  newsm28 1ironing wash hang 1dishes newsm55 knit  food002 newsm71 smile3552 Drunk Wine Glass  smokeuu eat newsm39  bath1 ко сте седнали пред комповете! Я марш от тука! Ааааамаха!

Зечова, как така оня се отказал? Не разбирам. Дай линк да чета да се образовам.

Елс, послях се от сърце с тез реклами!

Снимките имаха малък проблем. Сега трябва да могат да се виждат.

Общи условия

Активация на акаунт