Няколко въпроса за косата?

  • 1 687
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Балсам и маска не се ползват заедно (едно след друго, на едно миене на косата).
Маска се слага 2-3 пъти в месеца, иначе ще я прехраниш и ще стане мазна и на клечки.
Редувай, ако ти е много суха, веднъж балсам, после маска. Ползвай течни кристали за краищата.
Мий я веднъж на седмица.

Intense Repair  Peace

# 16
  • Мнения: 177
Аz когато бях с коса до кръста, полzвах балсам, маска и кристали, при бсяко миене. Определено не ми е навредило, напротив. Много ми помагаШе. А косата ми не е била иzтоЩена, нито е ставала на  клечки.

# 17
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Intense Repair-страхотна маска, специално за суха изтощена коса

# 18
  • Мнения: 1 063
Първо можеш да направиш така, ако в твоя салон разполагат с продуктите на Лореал, след боядисване им казваш да ти сложат от маската Intense Repair и така ще видиш как ще ти се отрази (въпреки, че от един път, но все пак е нещо).
Второ, щом е наистина толкова третирана, момичетата са предложили - пак въпросната маска. Лично аз ползвам Vitamino color маска, но тя е подходяща за боядисани коси - възстановява и придава блясък, но за силно изтощена коса, най-вероятно Intense Repair - тя е за сухи коси.

# 19
  • Мнения: 3 342
Маска се слага 2-3 пъти в месеца, иначе ще я прехраниш и ще стане мазна и на клечки.



Блонди, не прави обобщения - зависи от косата. Моята всъщност не е особено суха, но при всяко миене/два пъти седмично/ и слагам маска - значи осем пъти месечно. Не забелязвам косата ми да е прехранена, мазна или на клечки. Напротив, колкото и нескромно да звучи - често получавам комплименти за косата си, включително миналата седмица - че изглежда като от реклама. Така че всеки може да пробва и сам да прецени как ще му се отрази по-честото слагане на маска.

# 20
  • Мнения: 2 414
Аз от доста време се боядисвам на кичури и използвам Vitamino color /без отмиване страхотен ефект има/, млякото без отмиване - Absolut repair /незабавен ефект/ и Kerstase - шампоана за силно изтощена коса с фаза 3, задължително го пробвай косата става мека, не се заплита и все едно си си сложила и балсам  Wink
Извинявам за въпоса,но ако използвяммлякото без отмиване ,а после кристали няма ли касота ми да се омъзни. newsm78

# 21
  • Мнения: 154
tova s izpolzvaneto na maskata  2-3 v meseca,prexranvane na kosata...?mislia 4e e mnogo individyalno.maskite na Loreal ne sa 4ak tolkova mazni 4e da ti stane na kle4ki i da ti se omazni kosata.a puk i az po4ti na vsiako miene slagam maska,kristali i razni dr.neshta,taka kato se gledam v ogledaloto ne sa mi sa se otrazili zle-naprotiv. Peace

# 22
  • Мнения: 658
маската и балсама ги редувай - през миене

Общи условия

Активация на акаунт