Крилца по китайски

  • 31 973
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 299
Никак не обиЧам пилешки крилца, но тези много ме грабнаха, и смятам довеЧера да изпробвм рецептата Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 341
а аз правя едни крилца, много елементарнии много вкусни и бързи за приготвяне. Не са китайски, но това не пречида гисподеля свас

Изпържвам си крилцата във фритюрника. Много е важно дасе пържат докатоне са станали златисти. Така са ми казали, така го правя. Слагатсев удобен съд (в йена) и  докато  сатопли сезаливат със сос
А соса е - соев сос, мед, чесън, копър.
Това е оригиналния сос,  по принцип слгам мн малкоко копър защото не съм му фенка, въпрос на вкус. Иначе всичко е на око и според количеството на крилцата

# 17
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
pina, направих крилцата - станаха чудесни!   bouquet
Само че.... бяха много малко.... Sad

# 18
  • София
  • Мнения: 3 679
Много добре изглежда, а и звучи ссъвсем бързо и лесно за правене - ще ги пробвам.

# 19
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Направих ги точно по рецептата. Станаха точно за 40 минути!  Hug

# 20
  • Мнения: 11 747
tilieva,много се радвам,че са ви харесали и съм била полезна като давам рецептата тук.
Jutoo,наистина става много бързо и е нещо интересно и нестандартно,ей така за разчупване на ежедневната вечеря! Grinning

# 21
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Да, ама сега мъжа ми вика: И, кога пак ще ядем такива форумски крилца?  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 15 466
Ето го и с бутчета. Пробвах с бутчета, защото нямах крилца и стана също много вкусно. Предполагам ,че и със свински ребърца става, защото съм яла нещо подобно.

http://images12.snimka.bg/001906641.jpg

Последна редакция: сб, 06 яну 2007, 19:39 от Тайна

# 23
  • Мнения: 11 747
Тайна,много добре изглеждат бутчетата!Това е добра идея,хем по тях има повечко месце! Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 15 466
Тайна,много добре изглеждат бутчетата!Това е добра идея,хем по тях има повечко месце! Mr. Green
Tочно вчера ми се беше прияло китайско и идеята ти ми дойде много добре. Само ориз нямах, но другия път като ги сложа на котлона , newsm10 отивам за 5 мин до китайския и си взимам и ориз.newsm10

# 25
  • Мнения: 284
Направих по рецептата пуешко бутче-голямо е и го нарязах на парченца-облизахме си пръстите  bouquet

# 26
  • Мнения: 22 867
Аз направих цели пилешки бутчета, сварени в тенджера - станаха фантастични! Heart Eyes И докато ох и ах около тях, се оказа, че няма какво да снимам. Снимки следващия път, който със сигурност ще е скоро. Grinning
pina , благодаря за споделената рецепта!  bouquet

# 27
  • Мнения: 11 747
Изключително много се радвам,че съм ви била полезна!! HugДа ви кажа честно,не ми се вярваше към такава странна рецепта да има такъв интерес! bowuu

# 28
  • Мнения: 2 211
Вчера и аз се разписах. Чудя се дали няма да се получи добре и на фурна, защото ние повече харесваме печените меса. Някой опитвал ли е и какъв е резултата?

# 29
  • Мнения: 22 867
Този път успях да снимам, макар и с gsm. Много вкусно и леко ястие се получава. Напоследък ми е любимо и почти всяка вечер ми се прияжда. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт