Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Февруарска вещерска и спортна

  • 72 864
  • 2 329
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 774
Платен ученически отпуск има право да ползва само ако работодателят е информиран предварително (говорим за уведомяване от служителя, че записан да учи, трябва да представи уверение, че записан за един кой си семестър на учебна година еди коя си) и той е дал съгласие за това и то при условие, че работника учи без откъсване от производството (чл 169, ал.1 от КТ - това са общо 25 дни за учебна година).  Отделно всеки път се пуска предварително молба за отпуск с необходимия брой дни и задължително  написано, че отпуска е по чл 169, ал 1. За защита на дипломна/държавен изпит има отделни 30 дни - чл 169, ал. 3. Ако работодателят не е дал съгласие в КТ има друг член 171, отпуска е неплатен. Може да пусне и обикновен неплатен по чл. 160. Платеният е пропорционално на отработеното време, предвид, че януари туко що изтече това ще рече макс два дни. Ако има неизползван прехвърлен отпуск от минала година може да ползва него.

# 31
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 035
имаш всички палци, бобче.
13, принципно имат право, за човещината няма да казвам нищо.
тук е слънце и вятър. вдигнал е всичкия прахоляк на света (казах ви, че почистих цялата къща. два пъти, защото направиха и ремонт на една мазилка) и сега по нищо не личи.
пратих снимка на моичкия, а той яви само за да напише "ти прашна буря не си виждала." и пак се потопи.

не ме мързи... не ме мързи... никак даже...

# 32
  • Мнения: 7 686
не ме мързи... не ме мързи... никак даже...

И аз пристигам с тоЗ рефрен!
За да ми е чиста съвестта, три пъти пусках робота, ама... той няма как да ошета останалото вместо мен.
И за да не е съвсем "дъждовен" денят, излизам на разходка. Най- обичам като захапя някоя книга в Сторител- това ми е най- големият мотиватор. Сега слушам "Залезът на босовете"- последната част от поредицата на Надя Чолакова "Живей бързо"- разглежда се мутренският свят от "Олиппийски надежди", та до ден днешен. Аз много си падам по тази тематика и слушам с интерес.

# 33
  • София
  • Мнения: 18 695
Изпускам Ви тотал.
Но да кажа, че днес си взех кормуването.
Здрави сте надявам се. Не съм чела нищо.
🙏❤️💋🐍

# 34
  • Мнения: 5 689
Браво, Мид!

Сложих си таралеж в гащите. Харесах си две чанти, но трябва да избера само едната,че не са хич евтини. Освен това не мога да избера бяла или черна искам . Всички ми харесват 🤔

# 35
  • София
  • Мнения: 18 695
Е бялата кък.

Благодаря Ви.

# 36
  • тук и там
  • Мнения: 11 521
Аз пък от половин месец се чудя какви мокасини да взема и още не съм си избрала. Ходя само с дънки,и и хем искам да изглеждам по-височка,хем пък нещо удобно..Мокасините нали са модерни сега,викам да взема някакви..
Ей тези съм харесала.Между другото, помня че баба ми(Бог да я прости), имаше такива обувки едно време.Съвсем ясно си ги спомням..Само токовете не бяха назъбени отдолу..
Скрит текст:

От роклАта се отказах(за сега)..

Мид, честито! И се яхвай веднага на колата!

# 37
  • София
  • Мнения: 18 695
И аз имах такива  с връзки.
Кайсийка  1 и 4 от мен.

# 38
  • тук и там
  • Мнения: 11 521
Мид, и аз 1 и 4 съм харесала на външен вид..Ама дали ще си ходят с дънки, и дали ще мога да вървя с такъв ток се пита в задачата?!Едно време баба ми с пола ги носеше ..Не че е имало дънки по онова време, срещаха се тук там -ама само при  децата на тираджии и други,които са имали достъп до западният свят ..

# 39
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 035
не знам. толкова груби ми изглеждат всичките тия токОве. Sad
само 3 има донякъде приятен вид.

чантето... бялото много се цапа Simple Smile а и имаш ли бели обувки за него?

мид Simple Smile честито моторизиране Simple Smile

# 40
  • Мнения: 6 276
Добри ми чете мислите 🧐
Мид, честито,леко и безаварийно да е!

# 41
  • Мнения: 5 689
Добри, пролетта ходя предимно със бели сникерси. Това,че се цапа и пожълтява ме спира. Естествена кожа, ръчна изработка е и искам да я имам дълго време.
Мокасини аз нося само с панталон.
Скрит текст:
Помагайте! Ето я едната



И другата

Последна редакция: ср, 01 фев 2023, 13:46 от Sissy

# 42
  • София
  • Мнения: 18 695
Удобни са.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 40 722
Аз пък такива удобни, меки и като за моя кьопав крак не мога да си намеря...
Ама не искам чак такива Simple Smile по мини, тия ми са груби.

Бобчи, стискам!

# 44
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 035
мистик, знам колко е трудно да си намери човек удобна обувка. с моя къс и мноооого широк крак все компромиси трява да правя Sad Sad Sad
открих си модела в матстар. лошото е, че от година на година все по-лошо става качеството Sad Sad Sad не на материала, а на работата. Sad



Общи условия

Активация на акаунт