Рицарки на празничното кантарче - 22.12. докъдето стигне

  • 26 858
  • 891
  •   1
Отговори
# 15
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Само да се запиша в новата тема, щото дребното драпа за комютъра... Mr. Green
Ассе, благодаря за пожеланията Heart Eyes Hug  bouquet!Да ти се връщат тъпкано Peace!

# 16
  • Мнения: 1 934
Здравейте мили кукли!

Май ме забравихте вече?Много ми липсвате на мен.

# 17
  • Мнения: 2 487
    Не сме те забравили бе,Бебчо Hug Ама ти много рядко се вясваш. Което пък би трябвало да означава , че при теб всичко е наред .

   Аз едвам се вреждам да седна , да погледна кво прайте. Много станахме маймуните на кампютера.  Monkey Monkey Monkey Monkey

  Ша правя правя график. atwork Нимой тъй. afwitch

# 18
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!
Асса, много си мила! Обаче, от догодина мисля да шофирам собствен автомобил smile3521
Приятелки мои! Hug
За Коледа заминавам за 2-3 дни - отивам при мама и татко. Ще нагушкам и малката ми племенничка. И Вас ще нося в сърцето си, като част от моето семейство. Пожелавам Ви от цчлото си сърце много щастие, здраве и сбъднати мечти! И много ВЯРА, че без нея сме за никъде!
До скоро!

# 19
  • Мнения: 1 424
Честита ни празнична темичка  Hug
Аз по Коледа ще съм си тук,така че пожеланията по-късно, няма да ви забравя  Heart Eyes 

# 20
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хайде момичета -да си взема довиждане с вас, че утре сутрин вероятно няма да имам време да включа РС и пиша, пък и в ранни зори ще ставам-трудно ще ми бъде.
На всички другарчета от великата осморка, както и на другите присъединили се пожелавам много приятни моменти на празника, много късмет и да сте здравички, радост и щастие вкъщи Heart Eyes
Бъдете готови като се прибера да ми понесете мърморенето, относно големия ми лакомийски апетит и всичките кила, които ще съм трупнала.За жалост не можах да си разкарам увеличението и сега ще трупам още-но...такъв е живота понякога.
Хайде много целувки от мен Hug

# 21
  • Мнения: 2 487
    Хайде , Тонче , по живо , по здраво. wavey
 
    Яж , пий и се весели.
    В морето не се мокри.

    Чакаме те да се върнеш,
     пак да ни прегърнеш. Hug

   

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Хайде Тони лек път и много хубави моменти в празничната вечер.
За кг не му мисли,сега е време за почивка и ведри мисли,а пък може и да не качиш нищо нали по коледа стват чудеса,пожелавам ти на теб да се случи най-вълнуващото и желано чудо.

# 23
  • Мнения: 1 531
аз почнах точковата диета от днес. нищо, че ще има бъдни вечер и коледа. на бъдни вечер няма как, ще хапна по хапка от манджите. на коледа ще мога да хапна месце и салатка и малко червено вино. та така. иначе, виждате на лентичката. малко, но от сърце:), както се казва.
утре ще имам мерене на мерките. ще ги напиша. те не са за казване чак, толкова са отчайващи.
трябва да правя коремни преси, обаче много трудно. но ще дерзая. надявам се на моралната ви подкрепа.

асса, прекрасни пожелания! благодаря от сърце!
на всички, които ще пътуват пожелавам лек път и да се завърнете без произшествия!
поздрави от мен!

# 24
  • Мнения: 597
Весела Коледа,мили моми4ета! Нека да си изкараме  незабравимо празниците,а за диети ,време ще имаме след това..Здраве,късмет и много любов ви желая на всички...

# 25
  • Мнения: 2 487

    Хоу , хоу , хоу  santa2

     Къде сте бре , булки. newsm78
     Баници ли точите  Animal Pig, питки ли месите. Animal Pig Хади , оставяйте тестото да втасва и идвайте тука да са видим. Simple Smile

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Добро утро,
Днес съм много по бодра и весела сега си хапвам млечнокиселото лакомство.
Кантарчето пак е на 69 кг ама няма да мърдам лентичката чак след коледа и нова година ще отчитам резултати.
На всички които тръгват на път,много весели моменти с близките хора.

# 27
  • Мнения: 2 956
Охохо...тука сме...или поне някои от нас  Simple Smile
Аз съм много болен  Cry тече нос, не усещам вкус и мирис - гадорийка голяма....ама дано до утре се усаферя малко  Praynig
Не можах да изпратя Тонката,но пък ще я посрещна след някой и друг ден  Grinning все пак и желая много весело изкарване на празника и да изтегли най-хубавите късметчета  Hug
Тъй....и реч не ми иде даже- днеска ще охкам и ще пъшкам само....ще пия чайове много и май няма да ям кой знае колко  newsm78

# 28
  • Мнения: 2 956
Айчеееее- само седиш горе- - май само двете сме си тука...как не ви е срам бре??? От сутринта никой не е писал....аааамахаааа  Crossing Arms
Тамън щях да сложа 2 снимки да видите разлика от преди да забременея 2 месеца и от сега- 2 различни жени направо  Shocked ама ади друг път...
Айче сложи си мейл-а в профила ... Praynig
Никой няма мейл значи...и по една картичка човек не може да ви изпрати  Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 23 дек 2006, 20:07 от евридика

# 29
  • Мнения: 1 531
и аз съм тук, ама щъкам ту тук, ту навън, за да купя подаръци. иначе държа фронта предколедно, но май нещо ми се е разбалансирал кантара, че ми показва вариации за деня от повече от половин кило. а аз цял ден съм на 150 г риба и две пилешки пържоли. ще пия повечко вода тая вечер и утре ще ви кажа как е. от утре почвам пак здраво колагена, че го бях поспряла. нещо се притесних за кожата си на корема. само 7 кг съм свалила и се появяват някакви издайнически набръчквания.
иначе не усещам коледно настроение. дано утре покрай веселбата с децата го усетя.

Общи условия

Активация на акаунт