Рицарки на празничното кантарче - 22.12. докъдето стигне

  • 26 906
  • 891
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 934
Здравейте кукли!

Нека магията на коледната нощ ви донесе здраве любов щастие и късмет! На Коледа стават чудеса.....Дано и вашето чудо се сбъдне!!!!!
Тони добре си се завърнала.
Мариетка много благодаря,че си се сетила за мен!

# 76
  • Мнения: 597
Здравейте на вси4ки сладкишки ! Мариетка,много си мила,благодаря ти от сърце! Евреди4е,ама много сладко това кукле твойто!А ти направо си се стопила,разликата е видима! Оуууууууууу,ха Добре дошла угоена посестримо Тонимир4еле,не си качила много,споко...Много ти се радвам,4е пак си тук сред нас. И аз ще се опитам тия дни по-кротко да го давам с лапането,4е на Нова Година,пак ще е насе..да де...Абе ние може да не сме яли,4ак толкова много,ама нали все се съобразяваме,все на режими разни,и сега сме като отвързани..нищо де,няма да си разваляме настроението я...то януари така или ина4е ще дойде...и в Новогодишната теми4ка ще си подсмър4аме колективно.НО нека сега да не мислим за това...Тонче,Биллиту пита за оная сладурката,дето се върнала от някъде си...май за тебе иде реч?

# 77
  • Мнения: 2 487

    Добро утро , на всичките   отиквени , омазнени, Рицарки засмени  Laughing

    Аз съм само с едно кило отгоре , а като си знам какво и колко ядох , това направо си е малко. Прекалих  и ядене и с пиене / ама не на вода/ Joy
    Днес съм амбициран пак да съм режимен , че то и без туй хладилника вече празен  Mr. Green

    Хайде , хубав ден на всички   bouquet Ще ви наглеждам.

    Тонче   love001

# 78
  • New Zealand
  • Мнения: 871
здравейте, момичета! и при мен след великото освинване 3 дни, пораженията са +500грама newsm78 невероятно, но факт! Laughing на всички пожелавам весели празници!  bouquet

# 79
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро утро-ще умра от студ, докат загрей реотана на тоз климатик-4 дни офиса замръзнал направо, и тоз сняг отвън-бррр не мой дойда на работа Close
Направо ви се възхищавам що за организми имате-яли, пили и само 1кило качили-туй при мен е невъзможно, аз като му отпусна края и за ден пак съм с много -ноо тъкмо ще имате по-малко работа от мен по свалянето.
И таз сутрин съм 79кг, почвам с чая,че поне тумбака да стопля и дано се наводня, че последните дни хич не бях чувала,че във Варна имало вода Mr. Green

# 80
  • Мнения: 1 366
Добро утро куклички!

Много е приятно, че сте се позавърнали ... Беше тъжно без вас  Hug
Днес тук е направо буря. Има очаквания да завали сняг в Йерусалим (което си е нещо рядко). Но на мен ми харесва. Обичам зимата. Дори знаете ли, има нещо много странно. Всяка година (а аз съм тук вече 16 години) като излязат мандаринките и портокалите и ..... и ми мирише на зима, на парно, на сняг. Ей така ми изплува детството пред очите. Невероятно е. Скоро ще съм повече време тук отколкото в Бг и въпреки това, усещането се повтаря всяки път. Спомням си как ходех на репетиции в хора (мойта гордост е Бодра Смяна) сьс замръзнало носе, а там си имахме пантофки, за да пазим чистота, а и да ни е топло  Heart Eyes

Мариетки, не се притеснявай, мила, не е дупка. Просто стана така, че бях сама с малката и ми беше малко тъпо. Бати беше на военно обучение, но заради лошото време се върна снощи  Hug Бях се побъркала от тъга. КАк ще свикавам от сега нататък с отсъствието му не зная  newsm78 Голям егоизъм ме гони. От сега виждам какво свекровище - чудовище ще съм. Тежко й и горко, очи ще вадя  Twisted Evil

 Joy

Добре че сте тук   bouquet Благодаря ви  Hug

# 81
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Добър да е денят ви Дами   bouquet

Да почерпя - щрудели, салати ,мезета... днес Любимия има имен ден . И си знаете - не се кани  Wink така че - чакам ви  Hug

Вчера нямах възможност да се влюча , но пък направих салати и яденета за целия китайски народ  Sick
Сега да поработвам малко и довечера пак купон.
Хайде - на работещите - да ви спори  че то не останаха дни - има няма след 2 дена - пак почивка  Mr. Green ( днешния не го броя )



P.S Чак се га си отворих пощата  Embarassed Благодаря ви Мариетка и евридика   bouquet   bouquet   bouquet Всички пожелания да ви се въщат стократно  Hug

Последна редакция: ср, 27 дек 2006, 11:16 от RosiK

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Добро утро на всички.
RosiK и тук да пожелая много здраве и много любов на мъжа ти .
Тони добре си се завърнала както разказваш добре си си изкарала а на килограмите не им се вглеждай пак ще се оправят вече им свикна.
При мен поражения от Коледа няма даже има подобрение ,но пък има още два празника които не знам как ще бъде особено на Ивановден ми е много весело всяка година и се отпускам.
Хайде лек ден ана всички след малко аз също отивам да се трудя.

# 83
  • Мнения: 2 956
Здравейте сладурки  Hug Тонче  добре си се завърнала  Hug  ми не са ти чак толкова пораженията предвид обстоятелствата  Wink
И аз съм от тия с едното килце отгоре...надявам се до Нова година да си иди  Praynig
Ние пък отново сме болни...досега бяхме на лекар и малката е на антибиотик...цяла нощ една температура... ooooh! на мен пък ми откриха Остеопатия  Shocked на 1 крачка от остеопороза съм била и сега и аз ще се тъпчота с някакви Калциеви неща и други хапове...ей край няма тая година с тия здравословни проблемации  #Cussing out
Тъй ...това е полюжението...и ние си имаме днеска именник- баща ми...ама май няма да се празнува  Twisted Evil
Роси честит ти именник и на теб...да е жив и здрав и много да те обича   bouquet
Ай сега лек ви ден...малко отърсване от единия празник,че иде друг  Whistling

# 84
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хайде бърже всички болни да оздравяват, че да не срещат новата година със саполи и гърлоболи
Честито на всичките именници и имеподобни, аз със здравето се позакрепих, но от толкоз обикаляне по улиците мисля си че пак ще съм с кърпата в ръка-ама не за хоро, ами за секрета Laughing
Гладна съм много-то толкова дни обилно хранене и днес само чай и малко лен с мляко, а колко банбона прелетяха покрай мен от колеги именници-ма бърже летят, никой не можах да хвана-хмм
Айде да става време за едно мляко обедно да се омлеча малкоз, че отдавна съм го бленувал

# 85
  • Мнения: 1 112
Уффф тея празници ми излязоха през носа, днеска се поглеждам в огледалото, нестига че съм надебеляла, а и целулит се е показал #2gunfire #2gunfire
Отчаяна съм, мисля да направя някои упражнения, внимавам с яденето и такам.. Praynig

# 86
  • Мнения: 256
Честита Коледа на всички с пожелание за много здраве, късмет, л Grinningюбов и една динамична и успешна Нова Година. Grinning

# 87
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!
1,5 кг повече от това, което трябва да бъде - туй е празничната равносметка. Дали са трайно качени или не, времето ще покаже.
Дика, оправяй се бързо и винаги си носи скилидка чесън в джоба!
Лек ден на работещите, а на другите - внимателно с купоните!
 Hug

# 88
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хм, днес много млечно го раздавам, пак ще мъморам като зацикля-крема сирене и кис.мляко цяла кофичка-ми като не виждала бях,ама ми е едно такова леко, нито преяла, нито гладна-просто доволна
Ще видим довечера каква манджа ще приготвя-мисля си за едно пил.филенце с доматки, чушки и малко лук да завъртя в дълбок тиган и каквото стане

# 89
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Аааа немой така - на 2 страница да сме  Twisted Evil
Я по кротко на работещите - днес щото било Стефанов ден и не се работело  Mr. Green - някъде дори жените не си миели косите , какво остава за работа  Mr. Green
Аз пия вода на поразия , щото ядох един бульон ( няма да ви казвам от какво беше  Embarassed )  на обяд , пък той солен  Sick Но така бях петимна за супичка  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт