Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 37

  • 43 949
  • 742
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 1 142
Yellowjackets, Showtime -Friday, March 24

# 496
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Ау  супер! Дано го качват бързо в платформата

# 497
  • София
  • Мнения: 1 142
Дано. Нямам търпение! Цяла година чакане! Smiling Imp

# 498
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Не е ли повече? Май го гледахме 2021

# 499
  • София
  • Мнения: 1 142
О, вярно. Ноември 2021 г. е пуснат първи епизод, приключил е януари 2022 г. Как лети времето. Simple Smile

# 500
# 501
  • София
  • Мнения: 11 472
Май няма фенове на Манифест….Simple Smile

# 502
  • София
  • Мнения: 1 247
Роналд, аз не разбрах точно какво питаш, но Манифест 4-ти сезон го има в Нетфликс и при пиратите. Ако търсиш с българско аудио, ще трябва да почакаш Фокс да го направят.

# 503
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
You е подновен за пети последен сезон

# 504
  • Мнения: 3 151
Аман, кошмарът ми се сбъдна.

# 505
  • София
  • Мнения: 914
Да видим дали "Доктор Хаус" наистина ще бъде продължен от поредната стрийминг платформа, която се чуди какво да си прави парите! Но не знам какво ще го правят - както завърши с Уилсън, умиращ от рак, а Хаус, бягащ от правосъдието и правещ се на умрял, за да прекара последните дни на Уилсън с него... Очаквам някаква тъпотия и съответно да ми развалят хубавите спомени от сериала.

# 506
  • Мнения: 4 593
Знаете ли във voyo по колко време държат един сериал наличен? На средата на сериал вече виждам надпис, че ще е достъпен до края на месеца, еее изобщо нямаше да го почвам ако знаех.
Сега търся друг сайт за гледане с бг аудио.

# 507
  • Бургас
  • Мнения: 6 884
Изгледах последния сезон на Strike, който е качен в НВО. Много ми харесва химията помежду им. Определено са напровили много добър избор точно с тези актьори. Доколкото знам има още една книга, която е  излязла миналата година, така че се надявам скоро и нея да филмират.

# 508
  • Мнения: 5 759
Започнах да гледам криминалния сръбски сериал ''Убийците на моя баща/Убице мог оца/ubice mog oca'' и страшно много ми харесва! Нямам търпение за всеки следващ епизод, вече съм минала средата на първи сезон.


Satisfied

# 509
  • Мнения: 1 358
Сърбите ли се оплакват от нашите пътища?  LaughingLaughingLaughing
Положението при тях е като в България преди 15 години.

Иначе предложението ми грабна вниманието, благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт