Спам тема(Винено - любовен Спам!) - от 01.02. до 28.02.23г.

  • 9 576
  • 329
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 9 894
Тук съм, сега ще разопаковам, оревах си котките все едно няма да ги видя повече, все по-расист ще ставам, времето е гадно. Това е накратко Blush

# 286
  • На Марс
  • Мнения: 8 721
Посна ли им на съседите хис меджисти Миле Китич да свикват, моите бият по радиаторите - ама има време до 22:00  Simple Smile

# 287
  • Мнения: 4 604
Сега ще ви изненадам, ама и аз съм сипала едно питие да пия Joy

# 288
  • На Марс
  • Мнения: 8 721
Сега ще ви изненадам, ама и аз съм сипала едно питие да пия Joy

по лош пат фърфиш ... а ние с Биро берем кучки Simple Smile

# 289
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 440
Мислиф да ва питам за кръчми дето пускат с коче, ама се сетих, че с Кика и Иса са ма пускали така, че защо да не може с коче Simple Smile

Бъркаш. Едното е билетчета за вход, другото е просто някакво куче. Smiling Imp

# 290
  • Мнения: 6 416
Поръчваш бира на Биро и ... кък нема те пуснат. Joy

Ще ги видиш котките, и те ще те видят, знайш колко бързо върви времето. Норче, ти от днес на работа ли си? В апартамента ли си и какво има в него?

Фчера како праих, обичайното, демек след големиот сън - постоянна заетост. Вятърът го недолюбвам, ама е страхотен за прането.

Аа, фчера беше деня за прошка. Аз днес ви искам и ви я давам. Ей така, за всеки случай. Щот не вярвам ... някой нещо. Тука сме идеални. Wink

# 291
  • Мнения: 11 461
Добро утро и добър ден!

# 292
  • Мнения: 9 894
От сряда съм на работа, а апартамент още нямам, но днес ще подписвам договор за най-якия на света Heart

# 293
  • Мнения: 11 461
Браво, Норче ! Ще чакаме снимки да видим като дойдем на гости къде ще отседнем хихихи.

# 294
  • Мнения: 6 416
От сряда съм на работа, а апартамент още нямам, но днес ще подписвам договор за най-якия на света Heart
Подписваш и влизаш, нали?

# 295
  • Мнения: 9 894
Общо взето да, от утре е мой Heart Eyes
Показвам ви директно, после ще го махна. Кварталът е 60 процента гора и на 20 минути от работата ми. Попаднах и на брутален брокер, шапка му свалям, вече са ми прехвърлени партидите за всичко, и интернетът ми уреди, чак до табелката на звънеца и пощенската кутия, а даже още не съм платила. Хазяйката е много готина също и ми го дава не само обзаведен, но и напълно оборудван до последната вилица, прахосмукачка и възглавница. Изобщо голям късмет извадих Heart
Скрит текст:
[/]

Последна редакция: вт, 28 фев 2023, 12:40 от noragami

# 296
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 440
Добър късмет. Пу за мен балкона на спалнята! Simple Smile

# 297
  • Мнения: 9 894
Има място, ще ви настанявам, само първо да ходя да си взема котараците Blush

# 298
  • Мнения: 11 461
Браво Норче, разкош! С кеф да си живееш там и да се наслаждаваш на работата и престоя си! Ще ни разказваш как се чувстваш и какво ще правиш, нали? Heart

# 299
  • Мнения: 9 894
С удоволствие - щастлива съм, но и - гладна съм, пие ми се,пуши ми се, пикае ми се, а съм още във влака към Бен. Рапорт даден Joy

Общи условия

Активация на акаунт