Всичко което хороскопите пропускат!

  • 3 844
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 677
Знам,че има..И знам,че го знаеш..

# 31
  • Мнения: 2 550
Знам,че има..И знам,че го знаеш..

Знам, че знаеш, че го знам  Wink

# 32
  • Мнения: 5 393
Мдаааа има нещо вярно тука Sunglasses

# 33
  • Мнения: 10 758
Ето, Дониния хороскоп позна на 90%
Тединия, ничево.

# 34
  • Мнения: 2 897
Ей,една салата ходих да направя и втора страница вече Laughing
Овен съм аз,ма ич не съм злобна,еле пък агресивна...
Но злопаметна-дааа,особено за нещо наистина сериозно.За дреболиите не ме е*е,надживях ги отдавна тез неща Wink

На Дона хороскопа отговаря 99.9% на моята същност Sunglasses
 

# 35
  • Мнения: 3 447
Ето, Дониния хороскоп позна на 90%
Тединия, ничево.
Ми знам аз кво да пусна  Grinning

# 36
  • Мнения: 7 837
Цитат
Само да погледне някого и да му чуе глупостите веднага разбира що за човек е и на какъв се прави, дори какви са целите му.

 Mr. Green

# 37
  • Мнения: 2 697
Цитат
Риби: не могат да живеят без измама и подлост.
Увличат се обикновено до такава степен, че сами не могат да определят кое е
истина и кое не. Рибата си противоречи сама на себе си, преиначавайки нещата
непрекъснато, но без да има от това никаква изгода, постъпвайки според
принципа изкуство заради самото изкуство. Освен това, Рибата много обича да
се рови в мръсното бельо на другите, правейки се на домашен психоаналитик и
след това да разнася чуждите тайни и откровения. Да работи и въобще да прави
каквото и да било не обича и не умее.

Хайде сега тоя супер несериозен хороскоп да го приема сериозно. Mr. Green (щото като почти всички представителки на зодия Риби съм хиперчувствителна  Joy)
Ами какво да кажа - за мен е по-скоро невярно всичко цитирано. Хорското доверие го насърчавам и оправдавам - и аз като Evanescent съм превърнала споделянето на другите в моя професия, а професионалната тайна е свещена  Peace Peace Peace Иначе с близки и приятели мога да си позволя волността да си поклюкарствам като всички останали живи хора, но обикновено не е в ущърб на никой, безобидно е и достатъчно рядко явление. Heart Eyes А да работя - обожавам (и умея  Flutter), така че... Stop Mr. Green
А Донините хороскопи съм ги чела - хванато е най-същественото определено и ми харесва много да чета частта за жените Риби  Heart Eyes. Peace Peace Peace

Ето един линк със страхотни зодиакални есета за всички Слънчеви знаци и от мен (май съм го пускала повече, ама няма нищо...За да видите за всички зодии цъквайте на next entries вдясно под текста, има още 2 страници есета Grinning)

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 22:33 от Шехина

# 38
  • Мнения: 3 447
Аз пък имам наблюдения, че отрицателните хороскопи ги правят абсолютно неверни, пък хвалебствените отговарят на 100%... що ли тъй  newsm78

# 39
  • Мнения: 1 113
Само в Дониния хороскоп се открих. Тони, твоят хич не го одобрявам, на мен и двете ми ръце са десни  Mr. Green
Ааа, Дона в хороскопа, който ти даде си приемам и лошите страни  Grinning

# 40
  • Мнения: 10 758
Цитат
Само да погледне някого и да му чуе глупостите веднага разбира що за човек е и на какъв се прави, дори какви са целите му.

 Mr. Green
Е аз казах 90%, не 100 Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 7 097
Близнаци: вечното дете...Отказва да порасне...Единственото, което действително обича е да приказва, преливайки от пусто в празно...
...за всичко има свое мнение, което мени десет, дванайсет пъти в седмицата.

Май само това отговаря на истината за мен... newsm78

# 42
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
За мен важи на 100 %

Близнаци: вечното дете - както интелектуално, така и в чувствата. Отказва да порасне и често паразитира на някого до дълбока старост. Единственото, което действително обича е да приказва, преливайки от пусто в празно. Чете малко, но за всичко има свое мнение, което мени десет, дванайсет пъти в седмицата. В по-напреднала възраст изпада в съзерцателност. Често става актьор или писател. Не понася напрежението, нито умственото, нито физическото. Обожава да посреща гости, но ги черпи в най-добрия случай с чай, а обикновено - с празни приказки.


# 43
  • Мнения: 677
Ето, Дониния хороскоп позна на 90%
Тединия, ничево.
Ми знам аз кво да пусна  Grinning
Донка,ще Ви помоля да не ми оспамвате темата с други трактати..Пускайте си ваша.. #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out
Само в Дониния хороскоп се открих. Тони, твоят хич не го одобрявам, на мен и двете ми ръце са десни  Mr. Green
Ааа, Дона в хороскопа, който ти даде си приемам и лошите страни  Grinning
С тоя ник и с тея две ръце..Ако се сещаш за кои мисли ми минават в петък през главата.. Twisted Evil

# 44
  • Мнения: 1 113
Тонка, ти пак с тези мисли ...  да взема да си сменя ника на НеСафо, а?

Общи условия

Активация на акаунт