КГБ = Клуб на Готините Баби - 211

  • 29 121
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 8 445
Хайде, свърши мисията по стискане на палчета. Имаме 100% успеваемост. Браво, красавици!!!
Сега можем да хванем чашите и да си кажем Наздраве!
ЕНИСА сигурно ще дрънне една чаша ...боза. Stuck Out Tongue Winking Eye Аз обърнах чаша...кефир. Joy Другите да си признаят коя на какво е. Grinning
Днес добре се потрудих. Беше градивен ден. Терминатор съм, като вадя зъби Simple Smile
След обяд почивка, а после отново човекът е човек, когато е на път. Сега имам и вечерна смяна.
КАССС, не се притеснявай и питай за каквото се сетиш. Момичетата както виждаш са много отзивчиви и ще ти помогнат със съвети. Моя глас е за Виледа. Ако забелязваш на позитивнитв постове отговаряме с желание, но ако случайно в нашата къщичка се промъкне нещо грозно и негативно, просто го подминаваме.
АЙША, вземи два различни номера ботуши и си готова. Stuck Out Tongue Winking Eye
На всичките ми задачи малкото чаве си поръча картофена крем супа, та и това спретнах. И комплименти получих.
Хайде за сега спирам и както казва КАССС отлитам!
ЕНИСА ме изпревари, но няма да редактирам поста.  Wink

# 76
  • Мнения: 5 372
Признавам си,че изпих 2 малки чашки бяло вино с вечерята-Малко кисело зеле, малко сирене, малко луканка.Уж по малко от всичко,а то стана  общо  бая вечеря.

Аз ползвам само хавлиени малки кърпи за около мивката и печката. Пера ,суша и ги ползвам многократно. Обикновени гъби с търкаща зелена част ползвам за миене на съдове,когато не ползвам миялната.

Денят мина обикновено.

За лека нощ малко смях:

Ко прайш ма, Кино?
- Ааа, нeща вино. Отиам да купа на унучиту бомбони.
- Ма, зако са ти тез патрони? Да нямаш пушка?
- То и на меня ми изгърмя ина крушка - те таквиз, нетрайни.
- Въх, де ги видя тез комбайни? Да ги покажа на унучиту.
- Чи га ти умря кучиту? Дан сай утровило с нещу?
- Ааа, неска не е толкус гурещу. Биля казаха чи ша вали.
- То и мойту унучи прай многу бели. Вчера да земи да скъса ина раница...
- Чи кък изеди само цяла баница? Ни гу ли боля корема?
- Няма, няма хрема - водя гу на детска градина.
- Вярно ма, ша затворат магазина... Ай, добре чи тъ видях!
- Тоз път тъ разбрах.

Последна редакция: ср, 08 фев 2023, 22:04 от K.A.G.

# 77
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 097
Мая, честит рожденик!
Да ти е живо и здраво момчето!
Наздраве! 

Кас, и при мене така стават, затова на седмица смяна. Тези дето Яжка ги показва са по-добри, но тука ги няма.

# 78
  • Мнения: 433
Ха добър вечер от мен и май и лека нощ.
Благодаря ви момичета, така е 2-3 дни и не стават за нищо тези попивателни гъби. Ще потърся тези които препоръчвате да ги пробвам, ако и те ме разочароват минавам като КАГ на малките хавлиени и ще си ги пера. Пипи, и тези ще пробвам, но те не са ли само за почистване, за попиване на вода по плота и мивката стават ли?
Аз тая вечер я свърших една никаква. Прибрах се метнах един хляб в машината. Качих се при бебо, откарах с него почти два часа. После слизам набързо салатка и имаше разни остатъци за дояждане. Дръннах една малка кайсиева и както гледам черешката съм заспала та до сега. 
Сигурно беборан са го изкъпали и сега ми е страшно неудобно, че до сега не съм пропускала помощ при къпането, но пък щом не са се обадили значи са се оправили. Гузно ми е ....ще видим.
Абе нещо изморено ми е 🤔 и май ще ви казвам лека нощ и ще се хоризонтирам.
До утре мили момичета ❤️

# 79
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 086
Kasss, попивам с домакинска хартия. Гъбата за съдове също върши работа.
Относно това, че не са те повикали, значи че искат да се пробват сами. Според мен ги остави така, ако имат нужда ще те потърсят. Ти им кажи, че ще чакаш те ако имат нужда от теб да те повикат. Аз засега съм баба на детето на дъщеря ми, но не участвам в нищо ако не ме потърсят. Времето ще покаже как ще е при синът ми.
И да ви се похваля. Синът ми днес си е взел на хартия всички дипломи. След 15 февруари ще подаде към въздухоплавателната агенция тези документи и ще получи така заветния сертификат. Така като гледам по мои наблюдения ще и най- младия сертифициран.  Пък после живот и здраве светът е пред него. Абе горда майка съм, няма до го крия. Нашето мото в живота е било, да дадем най-доброто образование на децата ни, а всичко останало зависи от тях. Ако дадеш на едно дете 1 милион Евро, то може да ги изхарчи за миг, но когато инвестираш в образование- това е за цял живот.

# 80
  • София
  • Мнения: 8 445
ПИПИЛОТА, поздравления за успехите на вашето момче! С право се гордееш. Предай му и моите поздрави. Желая му безоблачно небе и светли хоризонти. Нека върви все напред и нагоре. Нека сбъдва мечтите си. Радвам се на постиженията му!
Лека нощ и до утре.

# 81
  • София
  • Мнения: 475
Благодаря, момичета за поздравите към сина ми Иво. Както казват от вашита уста в божиите уши. Не ви споменавам по име - ще пропусна някой. Вие си знаете.
Пипи, много си права - най-добре вложените пари са за образованието на децата.
Ениса, браво момиче, успя! Но да не е автогол. Казваш, този танц вече си го играла. Явно добре си владееш работата. Ще помагаме - кога с палци, кога с положителна енергия!!:yum: А, и наздраве, да не пропусна!
Лека нощ ли е, добро утро ли е - кой както му харесва! До скоро.

# 82
  • Мнения: 433
Добро утро, добро утро баби мадами, хайдеее на кафе, кафе, кафе 🤪

Ей на от бързане кво сътворих, но мисля, че не се е разляло всичкото кафе  😅
Пипи, поздравления за момчето ти, да е здраво и да сбъдва! Все така да ти носи радост и да си горда с него! 😘
Мая, пак си била нощна птица 🙂 как си , има ли усложнения след падането или отшумява?
Хайде, влетях да кажа добро утро
и спорен ден, и отлитам, че времето напредва.
Чаф, до после 🤗

# 83
  • София
  • Мнения: 3 485
Добро утро, момичета! Flowers Tulip
09.02 Световен ден на стоматолога!
Поздравявам Фло и дъщеря си д-р Станислава Николова! ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! Flowers Bouquet
Традицията да се отбелязва на 9 февруари Световният ден на стоматолога става все по-популярна навсякъде по света. Професионалния празник на зъболекарите се чества в деня на Св. Аполония (St. Apollonia), която е с изненадващо привлекателен образ, оцелял през вековете.

Скрит текст:
При нас нещата са все същите с надежда за подобрение.
Хубав ден на всички ви и бъдете здрави!

# 84
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 086
Добро утро и от мен чак сега, въпреки че съм станала в 6,00. В общи линии 2 часа  след като Майчето си е легнала.
Работя от рано сутринта, за да си свърша нещата за днес, че после ме чакат куп приятни развлечения - среща с Ениса, разкрасителна процедура и най-вече положителни емоции.
Фло, честит празник. Също така и на дъщерята на Нина. Да радвате хората и да ги дарявате с много красиви усмивки. Ние в темата си имаме още една дружка зъболекарка, но отдавна не е писала. Поздравявам я и нея.
Сега ви оставям, че съм на тръстиката.

# 85
  • Мнения: 1 220
Добро утрооо!
Влизам бодра и наспана и с пожелания към вас за хубав ден.

Нина НН, ,,...и това ще мине''...., пази се, мъжът ти да се лекува. Гаден вирус е, но няма да му се даваме....
Поздравления за дъщеря ти зъболекарка - жива и здрава и много професионални успехи!

Поздрави и към зъболекарките ни-приятелки в темата - Фло и Ивлин!
Бъдете здрави и щастливи!
Мисля, че Иви вече не практикува, но и тя дистанционно ми е помагала, а при адашката често тичам за ,,първа помощ'' .

Пипилотка, браво на момчето ти!
Заслужава да се гордеете с него!

Кассс, ентусиазирано звучиш, не се бой - една капчица кафе да има , но да е поднесено от приятел с желание да те зарадва, е достатъчно...

https://www.youtube.com/watch?v=lOQ5J_knadw

,,Приятеля във нужда се познава.... приятелството то се подарява ...Simple Smile  '"
Този път слагам кавички, усмивки и всякакви екстри  Simple Smile  Wink , да не вземе някой да се фръцне:)  не разбрал възвишената ми  мисЛА Simple Smile Simple Smile Simple Smile .

Хубав ден, дами!
Да се надсмиваме на живота и той ще по-приятен и по-лек!
Хайде, да слагаме усмивките ( дори и като озъбване да изглеждат отстрани - цитирам Ениса  ) и да прекрачим позитивно в новия ден!
Усмивките са заразни - заразявам ви с добро настроение! ( Хей, да не ми се върже някой, че го заразявам през екрана Simple Smile Simple Smile Simple Smile )
Simple Smile Simple Smile Simple Smile Wink

# 86
  • Мнения: 1 266

Добро и от мен, сколасах да ви погледна. Пия си кафето в службата,  щом Касс го разля, какво да се прави.
Пипи чакам те, днес нямам излизане. А и при - 13 не ми се ходи никъде.
На зъболекарите честит празник, да са живи и здрави и по - рядко да ги срещаме! В кабинетите...
Топла прегръдка в мразовития ден!
Сетих се, че ситуацията от вчера е онагледена много точно, та се редактирах. Познайте кое оср..о пиле съм аз,

Последна редакция: чт, 09 фев 2023, 09:43 от Enisa60

# 87
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 322
Честит празник на всички зъболекари! Бъдете здрави, за да сме и ние със здрави зъби!
При мен нищо ново!

# 88
  • София
  • Мнения: 8 445
Привет, красавици!
На МАЯ, добро утро! На останалите добър ден!
След рейд по улиците, рано, рано, после ходих да пазарувам. Има няма стотина лева отлетяха. Ходих на две автомивки, но едната не работеше, а пред другата чакаха 5 - 6 коли. Нямам време да чакам. Ей така немита ще се движа по пътищата на Родината. Сега съм на второ кафе, в компанията на гаджето.
НИНКА НН, поздрави на твоето момиче. Желая й много благодарни пациенти. Всеки един още двама да води.
Благодаря на всички ви за поздравленията.
И един виц: Отива един да му вадят зъб. Колегите стискат палци. Забавил се човекът, върнал се и го питат защо се забави? А той отговаря. Зъболекарят нямаше дребни да ми върне, та извади и съседния зъб. препоръка: Носете си дребни пари!
КАССС, за къде толкова си се разбързала, та разля кафето? Не се кОси, по кафе ще ни върви.
ЕНИСА, отмина ли вчерашната еуфория или тепърва ще имаш още емоции? На стълбицата аз те слагам на най-горната позиция.
ЯНЕ, как е Анжелка? С учението знам, че е добре. Имате ли си гадже? Wink
КЛЕЧИЦЕ, изслушах песента и вместо гимнастика, потанцувах. Тенкю, баба!
ПИПИ бързо работи, че после те чакат хубави емоции и среща с хубави хора. Не говоря наизуст. Хвърлих ти един боб, та това ми се показа.
МАЙЧЕ и на теб нещо такова ти се показва. Ще ти е хубаво!
На себе си не мога да гледам, ама ние раците сме сензитивни, та предусещам и аз нещо хубаво. После ще ви кажа.
Сега отивам да се правя на красива.

# 89
  • Мнения: 5 372
Добър ден! Да си го изживеете много,много  приятно и ползотворно!
На стоматоложките Иви, Фло и дъщерята на Нина,честит празник!  Да са здрави и да даряват усмивки в пряк и преносен смисъл!

Общи условия

Активация на акаунт