Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 40

  • 29 534
  • 733
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 220
Горките деца... ужас! То бива измислици и префърцунени имена, ама...

Смилена.
СмИлена идва от цветето Смил. Аз съм СвИлена(често ми слагат грешно ударението Smiley ) и много си харесвам името. Преди време ми се наложи да съм в болница и се случих в една стая със СмИлена. Няма да ви кажа каква обърквация стана. Smile

Последна редакция: пн, 29 май 2023, 17:48 от Sichi

# 496
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 452
Една СвилЯна знам в този ход на мисли. Харесвам този тип имена.

# 497
  • Мнения: 1 276
Благодатка
Благосвета
Богоявлена
Божидарияна
Вайа
Вайя
Ваная
Валиса
Валина
Васислава
Васияна
Веселяна
Вилмира
Владинела
Демна
Десимиляна
Деянислава
Добродана
Донелия
Дорислава
Доростела

# 498
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 215
Свилена много ми харесва. Heart Eyes Предлагала съм го тук във форума.

Брайън - не се ли изписва Браян? И в двата случая е ужасно.
Спасина
Ивелия
Алексиния
Михайлина
Шина
Лалияна
Владина

# 499
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 452
С Божидарияна, Десимиляна и Деянислава са прекалили…..

# 500
  • Мнения: 1 070
Горките деца... ужас! То бива измислици и префърцунени имена, ама...

Смилена.
СмИлена идва от цветето Смил. Аз съм СвИлена(често ми слагат грешно ударението Smiley ) и много си харесвам името. Преди време ми се наложи да съм в болница и се случих в една стая със СмИлена. Няма да ви кажа каква обърквация стана. Smile
Каква е разликата между Свѝлена и Свилèна? Има ли такава или е просто различно произношение на едно и също нещо, както при Пламена?

# 501
  • Мнения: 220
Горките деца... ужас! То бива измислици и префърцунени имена, ама...

Смилена.
СмИлена идва от цветето Смил. Аз съм СвИлена(често ми слагат грешно ударението Smiley ) и много си харесвам името. Преди време ми се наложи да съм в болница и се случих в една стая със СмИлена. Няма да ви кажа каква обърквация стана. Smile
Каква е разликата между Свѝлена и Свилèна? Има ли такава или е просто различно произношение на едно и също нещо, както при Пламена?
Правилното е Свѝлена, което значи копринена. Мъжкият вариант е Свѝлен, а не СвилЕн. Така и ПлАмена трябва да е, защото е ПлАмен, а не ПламЕн.

# 502
  • София
  • Мнения: 2 437
В момента, по стечение ма обстоятеслтва, общувам с ПлАмена и ПламЕна еднивременно. Накрая просто ги съкратих до Плами и двете, защото не мога да запомня коя на кое ударение държи.
Идеам със статия за имената, които американските милениъли избират за децТа си. Не сме само ние хахави:
https://www.momjunction.com/trending/baby-names-popular-with-mil … UaaYk3AxD-pAFpqvM

# 503
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 452
Momjunction е индийски сайт по принцип, та мисля че става въпрос за индийските милениали Simple Smile

# 504
  • Мнения: 939
Астория - млада жена.
Аврора.
И едно красиво според мен Теодосия (в детската градина), но го пиша тук, защото не съм го срещала в женски вариант. Иначе Теодоси и Теодосий познавам, но са възрастни.

# 505
  • Мнения: 1 276
Гримяна
Гюргелена
Еделина
Елдора
Елентина
Елидора
Елисандра
Елияна

# 506
  • Мнения: 939
Данил. В ЛК го видях, не е грешка.

# 507
  • София
  • Мнения: 1 485
Тези дни чух за новородено- Петя Жаклин. Не знам с тире ли е, не е ли, но освен комбинацията, впечатли ме е изборът на Жаклин- на дядо Живко и баба Калина. Живо и здраво да е детето Simple Smile

# 508
  • Мнения: 4 017
Данил. В ЛК го видях, не е грешка.
Данил е стандартно име в рускоезичните държави. Вариант на Даниил е.

# 509
  • Мнения: 3 137
Недельо
Христослава

Общи условия

Активация на акаунт