Уникален карък или мазохист

  • 10 264
  • 342
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 553
Мисля, че те бъркат с Wind.
По казуса, явно избираш сходни типажи. Защо в крайна сметка се стига до раздяла? Ревност, желание за контрол?

# 16
  • Мнения: 61
Ами поне аз не правя нищо различно от това, което съм правила преди брака. Работя /предимно от нас/, ходя на фитнес, козметик, фризьор и т.н. Тези неща не са пречили преди, а изведнъж започват да се изтъкват като причина, която преди не е имало. На моменти може и по-рязка да съм била, но нищо фрапиращо, с което да не сме се сблъсквали и преди.

Като причина за какво? Че харчиш много пари, че прекарваш време навън, въпроси в стил "за кого се гласиш толкова"...? Ако са ти налагали контрол и са ревнували, проблема е бил в тях, а не в теб, защото това не са неща, които сами по себе си са повод за ревност.

За пари никога не е ставало дума. Някакви язвителни забележки от сорта на "не знам какво толкова висиш в тази зала, като повече се селфите там", "като идеш на фризьор си като загори тенджера" и т.н.

# 17
  • Мнения: 35
И с предишните живяхме без брак, уж бяхме сигурни и нещо се счупва... Сигурно аз съм причината.... Не знам какво да мисля!


Как така с предишните живяхте без брак като първо казваш, че след подписа нещата са спряли до вървят?!?  Последно имахте ли брак или не? Аз ли нещо не съм в ред или….😂

# 18
  • Мнения: 3 841
Колко време са ти траели предишните бракове? Лесно ли се влюбваш и доверяваш?

# 19
  • Мнения: 61
И с предишните живяхме без брак, уж бяхме сигурни и нещо се счупва... Сигурно аз съм причината.... Не знам какво да мисля!


Как така с предишните живяхте без брак като първо казваш, че след подписа нещата са спряли до вървят?!?  Последно имахте ли брак или не? Аз ли нещо не съм в ред или….😂

То сега малко ще се получи противопоставяне, но не се омъжвам за първият срещнат. Първо живеем известно време заедно и тогава правим сватба. Но всъщност се оказва, че е било за първият срещанат....

# 20
  • Мнения: 1 847
Дай сега подробности, защото не може да дадем адекватно съвет или гледна точка.
Например Номер 1....запознахме се, заживяхме заедно след еди си колко, оженихме се след еди си колко брака се скапа след .....реших да се разведа....номер 2 така....иначе седим и си говорим общо без да сме адекватни и налучкваме какво се е случило.

# 21
  • Мнения: 6 507
А защо се е стигало до разводи? Казваш, че искаш деца. Да не би да не сте обсъждали този въпрос преди брака и да се оказва, че мъжете не искат или искат евентуално по-нататък?

# 22
  • Мнения: 4 968
А брак не е ли твое желание?

# 23
  • Мнения: 61
Дай сега подробности, защото не може да дадем адекватно съвет или гледна точка.
Например Номер 1....запознахме се, заживяхме заедно след еди си колко, оженихме се след еди си колко брака се скапа след .....реших да се разведа....номер 2 така....иначе седим и си говорим общо без да сме адекватни и налучкваме какво се е случило.

№1 след година съвместно съжителство/запознахме се на 23/, решихме да се оженим. Тогава бях на 24, работеща по специалността. След  2 години бракът се скапа и на 26 развод.

№2 бях на 29 когато се запознахме. Заживяхме заедно от самото началото. На 31 брак и на 33 пак след две години развод. Като тук наистина съжителствахме по-дълго преди подписа, но накрая пак тотал щета.

# 24
  • Мнения: 6 196


За пари никога не е ставало дума. Някакви язвителни забележки от сорта на "не знам какво толкова висиш в тази зала, като повече се селфите там", "като идеш на фризьор си като загори тенджера" и т.н.

И тва ли става причина за счупване на отношенията? Да не би от прекалено дребни неща да се преобръщаш, защото нормално за всяка връзка има някви търкания, не би трябвало да се стига до по-сериозни проблеми заради което. Ако търсиш човек, с който да нямате никога никакви пререкания, просто няма да стане.
Иначе на въпроса ти, явно си падаш по сходни типажи, както и допускаш едни и същи грешки. Като промениш тези неща, може да ти се получат нещата.

# 25
  • Мнения: 1 847
Кой беше инициатора за разводите-ти, той по взаймно. Те как продължиха живота си? Имат ли други половинки/деца?

През тези бракове, работехте ли за деца или каквото такова.Наистина нищо не споделяш.

# 26
  • Мнения: 664
Сигурно им е ставало скучно- да си седят сами и да те чакат да се прибереш от фризьор, козметик, фитнес и т.н.
Едва ли е ревност, просто скука.

# 27
  • Мнения: 3 841
Недей да подписваш! Пробвай 4-5 години  да живееш без брак. Явно след подпис нещо се променя при теб!

# 28
  • Мнения: 61
Ми всички са били по взаимно съгласие. Е добре де, Герани, казваш скука. Ми те си имат приятели, гледат футбол/който не понасям, но не съм казвала нищо/, на мен не ми ли е било скучно? Нали все пак трябва да има и разбирателство и компромис не само едностранно?!

# 29
  • Мнения: 4 968
А защо те притеснява да казваш -не?
С все не сполуки до тук, още ли ти трепва като ти намекнат за брак?

Общи условия

Активация на акаунт