Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 18

  • 48 815
  • 784
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 2 066
Здравейте,  бърз отчет и от мен за последните поръчки:

Якето е чудесно, тениската е малко скъпичка, но детето е фен на Roblox и беше останал само неговия номер.

Белият сиучер е хубав, потникът е къс и си заминава обратно.

Тениската е много мека, имаме и друг цвят. Ризата нещо ме разочарова. Цветът е като че ли друг (спрямо снимката), материята е лигава, като цяло не бих я купила ако я бях видяла на живо.

Купих я за подарък, но мисля да я върна. Тежка дръжка, странна....

Последна редакция: вт, 21 фев 2023, 21:32 от brayan__

# 766
  • Мнения: 20 221
Звънни им още сега и им кажи "Обещахте код за този продукт, но още не съм го получила...и т.н ... останала една бройка ще я изпусна,  
И аз това имах предвид.
Трябваше още одеве да им звъннеш.

# 767
  • София
  • Мнения: 2 078

brayan__,  тази чанта на Десигуал я бях поръчвала, но то друг сайт и затова тук не съм пускала коментар.  Пълна скъб е. То дръжки навсякъде да се чудиш откъде да я подхванеш, ужасен плат, като плат от чадър е. А иначе съм фен и имам чанти на марката.

# 768
  • София
  • Мнения: 574
Добро утро,
Яке TH, което според мен си заслужава:

https://m.aboutyou.bg/p/tommy-jeans/prehodna-parka-8591998?utm_m … _campaign=product


Имам подобно тъмно синьо, което обаче на качулката има пух. Ще станат скоро 10 г. Това е най-топлото яке, което някога съм имала. Ако температурята навън е над 0 °  си позволявам и по-къс ръкав отдолу да изляза с него.

Аз го поръчах за пролетта, защото пише, че е преходно. Зимните ми якета са много дълги и това ми се стори направо късичко. А умален ли е моделът? Поръчах М, след като така ме определи Fit finder в сайта.

# 769
  • Мнения: 2 512
Взех последните поръчки и вече не чакам нищо. Остава да върна нещата, които не ми стават или допадат.

Започвам с моите неща

Тениска на TH. Не е кой знае какво, но и на снимката така си изглежда. Ще я помисля.


Суичър, който е страхотен на живо. Приятни цветове и мекичък.

Сутиена не е лош, допада ми.


Този обаче ще го връщам. Не ми се събира за малко бюста.


Банският е страхотен, но на бюста ми е голям и седи много странно.


Сакото не е лошо за тази цена. Но ми е тясно на ръцете.


И аз получих пантофите. Тези дни ще се пробвам да ги разходя в нас.


Шапка, не е лоша, но за 10лв. Не е особено изпипана обработка.


И две шаки на TH. Първата е тясна, другата ми става. И двете ми допадат.



Раницата обаче не е нещо, което ме впечатли, макар че е 40лв.ще я връщам.



За половинката:

Тази тениска ми изглежда уголемена. Проблема с нея, че има елемент на едното рамо, което дразни кожата. Ще я връщаме.


Бански, странотен е на тази цена


Пуловер, хубав е. Според половинката е леко уголемена, защото се вмъква в L.


Очила - добре изглеждат. Остава половинката да реши дали ще ги оставя.

# 770
  • Мнения: X
Пълнолуние, поне ги пробвай пантофите, за да имат момичетата и още едно мнение.

# 771
  • Мнения: 125
Роклята е хубава, но е уголемена


Не ми хареса материята ще стане на бобчета, според мен


Много ми хареса раницата големичка и дълбока


Не ми хареса изглежда като менте


Нищо особено, но бяха почти без пари и ще ги оставя.

# 772
  • Мнения: X
Звънни им още сега и им кажи "Обещахте код за този продукт, но още не съм го получила...и т.н ... останала една бройка ще я изпусна,  
И аз това имах предвид.
Трябваше още одеве да им звъннеш.

Аз мислех , че им е изтекло работното време. Сега видях, че ми е сгрешен формуляра за сменен продукт. Якето е за 290 лв. , те са ми написали тениска на Том Тейлър за 16 лв. Писах им, ядосах се и реших да върна палтото . Ще им надраскам, че не е това, което съм поръчала. Ако ми изпратят код, изпратят. Вече го прежалих и ще спестя едни пари. Ядосах се и ще е добре да ме подържи по-дълго. И без това като гледам съм се запасила за години напред .

# 773
  • Мнения: 2 512
Савана аз ги обух колкото да видя дали ми стават. Аз обаче поръчах номер по-голям защото предните на също на About you бяха умалени. Аз пантофи не нося боса, просто краката ми са винаги студени. От към пръстите тази част ми е ок, но към петата ми е малко по-широко.

Не знам колко ще съм полезна при условие, че съм поръчвала не моят номер. Grinning На мен ми допадат на визия. Не се разходих с тях, че котката обича да прави пясъчник понякога и се заех с чистене.



P. S. Направих една обиколка и макар, че са ми по-големи с 1 номер, нямам проблем с ходенето с тях с чорап.

Последна редакция: вт, 21 фев 2023, 22:00 от Пълнолуние

# 774
  • София
  • Мнения: 2 078
Да дам отчет какво поръчах и ще върна:


Вече съм станала много придирчива, за какво си давам парите, та пуловерът е много хубава материя, плътна мека и цветово на живо е супер, но това полуполу на врата не ми е удобно и ме дразни. Дължината му е под дупето.
Тениската е с много хубав дизайн, но е смес с модал и не се харесах как ми седи.

# 775
  • Пловдив
  • Мнения: 5 963
И аз поръчах същата тениска на Smith&Soul. Ще дам отзив като дойде. На снимка изглежда страхотно.

# 776
  • Мнения: X
Пълнолуние, благодаря ти. Не мога да ходя с чорапи аз, а и идеята на тези пухкави чехли, за мен е да се носят на босо. Но това, разбира се, са мои предпочитания. Също така мисля, че си отговарят на размера и всичко след този номер ще ми е голямо на мен. Кракът ми не е тесен, но са ми адски широки и нестабилни.

# 777
  • София
  • Мнения: 2 078
И аз поръчах същата тениска на Smith&Soul. Ще дам отзив като дойде. На снимка изглежда страхотно.
Тя и на живо е страхотна. Материята пада по тялото като вискоза някак. Аз съм с хилави раменца и изглеждам още по-хилава с нея, което ме кара да я върна.

# 778
  • София
  • Мнения: 2 066
Продължение.....

Суичерът е чудесен. Мек и приятен на допир. Отговаря си размера.

Според мен леко уголемен, но щерката го хареса.

Заминават си обратно. Твърди са и малкия не ги хареса. Аз също, като и 17 лв са им много.

# 779
  • София
  • Мнения: 428
Момичета, моля ако някой има код за рокли ...... Естествено сега се появи 1 бр. на рокля която дебна от 1 месец.

Общи условия

Активация на акаунт