Отговори
# 180
  • Мнения: 333
Тук съм, но почивам, че доста се изморих и много ми бяха отекли краката и си лежа.

Клеми, добре дошла! Hug Hug Hug

Ивонска, честито! Да е жив и здрав малкия Георги и много да ги слуша и радва!  bouquet  bouquet  bouquet

Аз утре съм на преглед при Мазнейкова и може да мина да ги видя, ще им се обадя и ще видя как са по-това време. Ох, толкова се вълнувам, че не мога да ви опиша. За четвъртък групата може доста да оредее.

# 181
  • Мнения: 871
Аз си бродя из форумът, тъй като моя мъж е в Бургас и ще си дойде утре...дано само да не тръгна да раждам Crazy
Иначе аз предлагам да започнем да се броим за училището (колкото и малко да сме останали)
1. Стилияна + дъщеря ми

# 182
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
1. Стилияна + дъщеря ми
3. KayRenn

# 183
  • София
  • Мнения: 861
1. Стилияна + дъщеря ми
3. KayRenn
4. vicks + дъщеря ми  Grinning /може да си отворим детска градина, sasha доведи и твойта щерка/  Mr. Green

# 184
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
6. tsveta
Момичета покрай тези новини цяла нощ не съм спала Crazy Сънувах ,че раждам цяяяяла нощ и така и не видях какво родих. Отмайвам към болницата сега

Последна редакция: ср, 27 дек 2006, 08:17 от tsveta

# 185
  • София
  • Мнения: 541
Ей, направо ме убихте!!! Тъкмо мислех да взема каката ако реша да идвам утре  Peace. Ама ще зная по-късничко - да видим как ще се организирам  Laughing.
Поздравявам всички днешни именяци   bouquet.

# 186
  • Мнения: 871
Саше идвай, че както каза Цвета може да е за последно wavey
Цвета, стискам ти палци и веднага като имаш дата да ни известиш!!!

# 187
  • Мнения: 385
Днес и аз мисля да отида на ЖК и ако всичко е наред утре смятам да дойда. Въпреки че съм за накрая на януари като ви чета и започвам да се шашкам - багажа ми не е готов, не са изпрани дрешките на бебока, не е подредено в къщи а аз си мисля че момента ще настъпи ей сега  ooooh!
1. Стилияна + дъщеря ми
3. KayRenn
4. vicks + дъщеря ми
6. ninishte

# 188
  • Мнения: 1 132
Честито на всички именници!   bouquet
Имаме ли ново бебче ?
Май скоро ще трябва по два пъти на ден да се броим.  Mr. Green

# 189
  • Мнения: 375
Привет и честити  бебоци на родилите тези дни!
На мен ми предстои секцио след 3 седмици. Не е ли по-добре една вечер преди операцията да си в болницата, за да се избегне стреса? Как мислите?

# 190
  • Мнения: 871
Само една лека поправка Нинче ти си седма.

1. Стилияна + дъщеря ми
3. KayRenn
4. vicks + дъщеря ми
6. Цвета
7. Нинище

# 191
  • Русе
  • Мнения: 249
6. tsveta
Момичета покрай тези новини цяла нощ не съм спала Crazy Сънувах ,че раждам цяяяяла нощ и така и не видях какво родих. Отмайвам към болницата сега
Аз пък цяла нощ сънувах Ивонска... Снощи излизахме с приятелите за последно, защото хукват да посрещат НГ по белият свят...  Странно ми стана, като се замислих, че следващият път, като се видим, аз ще съм с дъщеря си  Party

# 192
  • Мнения: 33
Добро утро и от мен!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! smile3525
Bety според мен е по-добре да влезеш в деня на операцията, точно за да избегнеш стреса.
Една моя приятелка остана от предната вечер и цяла нощ рева и си мисли всякакви глупости. Моето секцио е във вторник аз настоявах да отида в деня на операцията, така че  ме викат час и половина преди насрочения час.

# 193
  • Мнения: 1 317
Честито на именниците  newsm51

И аз си мисля, че стреса ще е по-голям, ако отида от предната вечер. Я по-добре да си легна до мъжлето да ме гушка за кураж, а на сутринта с бодри сили под ножа  Simple Smile

# 194
  • Мнения: 2 553
Здравейте, милички  Hug

Аз съм мама от Януари'2006 -та  Grinning

Искам да поздравя всички вас, да ви пожелая леко раждане и мноооого здрави пухкави бебковци!

Весело посрещане на Новата година и на Новите членове на вашите семейства  Hug

Ей как се върнах и аз една година назад и ми сана едно такова милоо  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт