Моля ви кажете ми как да си спра млякото от гърдите

  • 1 776
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
Аз си спрях кърмата с хапчета, Достинекс.

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Спрях си кърмата без каквито и да е хапчета. Нито продължи дълго, нито беше болезнено. Според мен всичко си е до организъм...

# 17
  • Мнения: 7 803
Спрях си кърмата без каквито и да е хапчета. Нито продължи дълго, нито беше болезнено. Според мен всичко си е до организъм...
много си права  Peace моята я спирах 1 месец с хап4ета  Confused за периода без няма да приказвам  Crazy а болките бяха не4ове6ки. сигурно има и зна4ение кога се спира  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 6 461
Когато родих голямото ми дете спрях кърмата си с хапчета.
А малкия го кърмих осем месеца и когато детето ми се отби ,кърмата ми постепенно спря.Не се наложи да пия лекарства.

# 19
  • Мнения: 108
Аз пих хапчета Бромакриптин НИХФИ за спиране на кърмата, който ми изписа педиатърката.Пих ги по схема, след като д=се изцеждах и се привързвах с кърпа нмого стегнато.Още с първият прием така ми падна кръвното ,че едва не свестиха.Като казах на лекарката, тя ми каза, че имало и инжекции, но с тях ефекта бил по-силен.
Хапчетата свалят кръвното много, затова задължително се консултирай с лекар!

# 20
  • Мнения: 391
 Пробвай да кърмиш бебчето,когато е сънено ,тогава по -лесно суче и не се съпротивлява .Направо го  вдигаш ,докато спи  и му даваш да суче .А в останалото  време  не ти остава друго -освен да изцеждаш по малко ,колкото да олекне  напрежението . Не   е необходимо да изцеждаш изцяло .Всеки ден все по- малко изцеждай и  все по-рядко  -само когато усетиш напрежение. Изцеждането е по-лесно в банята под топъл душ .Освен това намали  и течностите рязко. Това е  естествения начин за спиране  на кърмата в рамките на една седмица.А колкото до хапчетата -  не е толкова страшно това ,че влияят на кръвното ,а по-скоро ,че предизвикват хормонални изменения,за това  само под лекарско наблюдение можеш да ги взимаш.И разпитай за рисковете при тези хапчета. 

# 21
  • Мнения: 2 553
За хапчета - знам само Парлодел, който имал много кофти странични ефекти - посъветвай се с лекар.


Иначе аз не пих хапчета, само веднъж се наложи малко да изцедя. Кърмата сама спря след това.  Peace

# 22
  • Мнения: 4 392
Аз пих хапчета Бромакриптин НИХФИ за спиране на кърмата, който ми изписа педиатърката.Пих ги по схема, след като д=се изцеждах и се привързвах с кърпа нмого стегнато.Още с първият прием така ми падна кръвното ,че едва не свестиха.Като казах на лекарката, тя ми каза, че имало и инжекции, но с тях ефекта бил по-силен.
Хапчетата свалят кръвното много, затова задължително се консултирай с лекар!
nioto, на твое място бих написала с голям шрифт не името на хапчетата, а това:"Още с първият прием така ми падна кръвното ,че едва ме свестиха."

По темата: никакви хапчета, никакво стягане! Peace Минимално изцеждане, чай от салвия, чесън. Това е, за което се сещам.

# 23
  • Мнения: 2 865
Препоръчвам ти по естествен начин да спираш. На мен бромокриптина ми вдигаше кръвното, беше кошмарно.
Просто започни да разреждаш изцежданията постепенно и ще намалее кърмата.

# 24
  • Мнения: 832
Моята я спрях с Parlodel, по предписание на гинеколога ми за 14 дни. Но от хапчетата се чувствах ужасно - гадене, световъртеж, главоболие.

# 25
  • Мнения: 374
аз я спрях като цедях само когато ги 4увствах напрегнати.да кажем 2-3 пъти на ден, след това 1 път на ден, след това 1 път на 3 дни.не ми отне много време и спрях изцяло

Общи условия

Активация на акаунт