Danonino - създадени с мисъл за вас и вашите деца

  • 10 968
  • 578
  •   1
Отговори
# 15
  • на село
  • Мнения: 287
О ,Данонино! Любимия десерт на малкия ми син. За съжаление той много рядко яде пресен плод и Данонино е моето решение за вкусен и полезен десерт. Винаги имам Данонино в хладилника!

# 16
  • Мнения: 1 164
🍓 Кое ви кара да изберете Данонино за вашето дете и колко често го купувате?
Аз го избрах за децата си, за да им поднеса млякото по начин,, който биха решили да пробват. Опитаха го, но това не беше техния вкус. Не съм взимала втори път.

# 17
  • Мнения: 29 386
Желанието на детето, това, че го хапва с удоволствие. Купуваме от време навреме, но не много често.

# 18
  • Мнения: 252
Купувам Danonino, защото е дъщеря ми го обича и е одобрен от Българската Педиатрична Асоциация. Купувам редовно.

# 19
  • Мнения: 482
Вкусът и привлекателната за децата визия на продукта, купуваме всяка седмица.

# 20
  • Мнения: 13 548
Харесват ми малките опаковки, отличен вариант за проба грешка. Изчистеният състав и страхотният вкус.

# 21
  • Мнения: 2 134
Вкусно е, полезно е, дъщеря ми обича всички разновидности и почти всеки ден си хапва за десерт 🤗

# 22
  • Мнения: 753
Вкусен е и е в малки опаковки

# 23
  • София
  • Мнения: 452
Децата ми го харесват, сами си го слагат в пазарската количка.А и на мен ми харесва.
Така че доста често го купуваме.

# 24
  • Мнения: 510
Различни вкусове и поне веднъж в седмицата се купуват.

# 25
  • Мнения: 1 041
Отличен десерт в малки опаковки.

# 26
  • Мнения: 1 400
Децата ми въпреки, че са пораснали, продължавт да обичат и да си хапват с удоволствие Данонино. Харесва им вкуса, състава, презентацията. И понякога едно не е достатъчно.

# 27
  • Мнения: 289
Синът ми го харесва, затова често го купувам.

# 28
  • Мнения: 454
Кое ви кара да изберете Данонино за вашето дете и колко често го купувате?
Децата много го харесват! Аз също им го давам спокойна, защото е одобрен от Българската педиатрична асоциация. Малките опаковки са удобни за чантата с училищен обяд.

# 29
  • Мнения: 503
За моето дете избирам Данонино, защото е вкусно, напълно достатъчно като количество и практично за слагане в кутията за храна  за училище. Всяка седмица зареждам хладилника с Данонино, което да е стига за всеки ден от седмицата!

Общи условия

Активация на акаунт