Danonino - създадени с мисъл за вас и вашите деца

  • 11 058
  • 578
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 379
Избираме го като любим десерт. Голямо предимство е, че е в малки опаковки, напълно достатъчни за едно дете.

# 556
  • Мнения: 15
Децата много харесват всички вкусове на Danonino, купуваме им много често.

# 557
  • Мнения: 182
Всички го обичаме и купуваме поне по веднъж в седмицата Simple Smile

# 558
  • Мнения: 60
Избрала съм Данонино не само за децата си , но и за себе си.
Няма нищо по лесно от това да избера здравословен десерт за децата ми, а аз обожоват охладено кремче в късните часове на ноща.

# 559
  • Мнения: 23
Моите деца ги обожават.Много често и аз си хапвам.

# 560
  • Мнения: 1
Синът ми е на почити 2 години и изключително много обича Danonino. Купувах подобни продукти от други марки, но просто не ги харесва. Яде по 4 бр. на ядене, а в хладилника винаги има. Освен, че са супер вкусни, стават и на сладолед като ги замръзим. Харесва ми, че освен вкусни са и полезни, както и важен фактор е, че са одобрени от Българската педиатрична асоциация. Друга положителна черта е, че имат избор от вкусове, а ние харесваме ВСИЧКИ!

# 561
  • Мнения: 119
Купуваме Данонино, защото е вкусен и полезен десерт. Всички вкъщи си хапваме от него. Blush

# 562
  • Мнения: 72
Вкусът и състава. Купуваме го не само за детето.

# 563
  • Мнения: 7
Добрият вкус и качество ме карат да избера този продукт за моето дете. Купувам си редовно

# 564
  • Мнения: 940
Предпочитано от децата вкъщи. Винаги имаме в хладилника. Често предлагам за десерт или за междинно хранене

# 565
  • Мнения: 150
Забавно, интересно и вкусно е!

# 566
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
Купуваме си често и не само за децата. Харесва ни на вкус, сладко но не твърде много, прекреасен десерт!

# 567
  • Мнения: 335
Съставът и вкусът са водещи при моя избор.

# 568
  • Мнения: 359
Купуваме Данонино всяка седмица. За децата е предпопитан десерт и това ме радва Simple Smile

# 569
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Синът ми го харесва много. Ако е слушал за награда има Данонино Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт