Мрежа от лъжи

  • 28 068
  • 398
  •   1
Отговори
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 248
Новият сериал по Бтв, всеки делничен ден от 21ч.
"Асия (Джансу Дере) остава сираче от малка, но амбицията и целеустремеността ѝ я превръщат в успешен и уважаван лекар. Въпреки че наследява богатството на покойните си родители, тя никога не е имала семейство, което да нарече свое, и винаги се е справяла сама. Животът ѝ протича в пълна самота… до мига, в който не среща Волкан (Джанер Джиндорук). Двамата се влюбват от пръв поглед и бързо решават да се оженят. Семейството на Волкан става семейство и на Асия, приятелите също. Влюбените изграждат щастлив брак и отглеждат сина си Али в спокойна и уютна обстановка, за каквото лекарката винаги е мечтала.

С течение на времето Асия получава световно признание за практиката си, а строителният бизнес на Волкан процъфтява. Всичко изглежда перфектно, докато един ден Асия не намира косъм от руса коса върху шала на Волкан. Тя установява, че от две години мъжът ѝ има връзка с 20-годишната Дерин (Мелис Сезен), а още по-лошото е, че всички около нея са знаели за авантюрата, но не са ѝ казали.

За миг перфектният живот на Асия се превръща в истински кошмар. Тя разбира още, че бизнесът на неверния ѝ съпруг е „погълнал“ състоянието й и е затънала в дългове. Волкан, от своя страна, е раздвоен – обича и съпругата, и любовницата си, и няма намерение да се откаже и от двете. Асия осъзнава, че е живяла в мрежа от лъжи, но отказва да бъде жертва и решава да отмъсти на неверния си съпруг. Вендетата обаче далеч няма да бъде поднесена по тривиален начин и обещава да изненада зрителите още в първите минути на пилотния епизод, когато Асия открито ще заяви на Волкан, че знае всичко, при това в присъствието на Дерин и родителите ѝ."
Взето от btv.bg

# 1
  • Мнения: 800
Благодаря за темата!

# 2
  • Мнения: 1 391
Харесва ми филма!! Обещава да е интересен!

# 3
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 248
Явно Асия ще се възползва и ще потърси помощ от Мерт, за да се справи със Селчук. Но какво би поискал Мерт в замяна? Приятелските отношения са заложени на карта.
Мрежата все повече се заплита.

# 4
  • Мнения: 2 106
И аз го гледам. Не съм  фенка на турски сериали, но този грабна вниманието ми, заради темата на любовта и изневярата. Много добре играе главната героиня.
Аз очаквам тя да си отмъсти на Волкан като преспи с Мерт Иначе завъртяха интригата с изнудването.

# 5
  • Мнения: 1 048
И аз го гледам. Не съм  фенка на турски сериали, но този грабна вниманието ми, заради темата на любовта и изневярата. Много добре играе главната героиня.
Аз очаквам тя да си отмъсти на Волкан като преспи с Мерт Иначе завъртяха интригата с изнудването.

Привет и благодаря за темата!
Няма да преспи с Мерт, но иска да получи помощ да събере доказателства срещу Волкан.  Мерт обаче не е съвсем добронамерен и ще се опита да се възползва според мен. И мен ме грабна филма. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 25 736
Записвам се и аз.
По принцип не гледам турски, но този ми попадна случайно и звучи доста обещаващо.
Някой знае ли дали ще го спрат/РАЗРЕДЯТ , нали започва Сървайвър и Ергена и т.н.по БТВ.


# 7
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 248
Надявам се да не го спират/ разреждат, защото и аз тъкмо се зарибих, а по принцип не гледам турски сапунки. Ако стане така, ще го търся онлайн.

# 8
  • Мнения: 25 736
Аз така или иначе го гледам на запис, нядявам се да пускат по някоя и друга серия седмично.
Другата сапунерка Опасно изкушение са разредили, само два дни мисля че ще се излъчва.
Мен не устройва и мрежата да е така,  само да не е много на рядко, както Вина примерно. Много ме изнервя това чакане.

# 9
  • Мнения: 7 081
На мен Мерт ми е симпатичен, само той от всичките й "приятели" предложи помощ. Според мен той е влюбен в нея.
Много добра актьорска игра на почти всички.

Във финалните надписи прочетох, че филмът е базиран на британския Doctor Foster (2015 г.) https://www.imdb.com/title/tt4602768/
По данни от Уикипедия "Doctor Foster: A Woman Scorned" е британски психологически трилър телевизионен сериал, който за първи път дебютира по BBC One на 9 септември 2015 г. Създаден и написан от Майк Бартлет, сериалът е за Джема Фостър, лекар, който подозира, че съпругът й Саймън има любовна връзка.
Има два сезона по 5 серии от 60 минути, мисля да го гледам.

Последна редакция: сб, 11 фев 2023, 02:19 от Rosita

# 10
  • Мнения: 2 106
Гледам британците са го побрали в 10 серии, от турците очаквам поне 100. Simple Smile
Мерт има сессуални мераци към Асия. Едва ли е влюбен - прекалено студен и егоцентричен тип ми изглежда. Подбрали са много неприятен актьор, ама тя и ролята му такава.
Иначе Волкан е хубавец,  макар и да е по-възрастен..

# 11
  • Мнения: 25 736
Вулкан е супер грозен като се усмихне. И е стар, да.
Мерт също е бая противен визуално. Не му схващам идеята. Има жена, нямат деца, нямат живот...защо я мъчи да живее насила с нея.
Предполагам, че е харесвал Асия от дълго време. Дано тя не сглупи и не му се довери напълно.

# 12
  • Мнения: 7 081
И стар, и грозен ми е Вулкан. Мерт го представят каго шизофреник малко. Доста зле се държи с жена си, затова нямам добро мнение за него, плюс това е пияндурник. Той ли снима клип с телефона зад дървого как Вулкан се целува с любовницата? Първо помислих, че е синът им, защото нали се прибра много разстроен. Понеже беше първата серия, която гледах, не успях да разбера.
Бащата на любовницата и той е доста неприятен, изобщо мъжете са доста зле представени. Явно Мерт е снимал с идеята да го представи или да изнудва Асия.
А д-р Асия дори косата си оправя по същия начин като д-р Фостър, но малко по-често. Турска реплика на оригинала,  а тъкмо се чудих как са успели да избягат от типичната тематика в турските сериали и защо ми е някак си приятно различен този филм.

# 13
  • Мнения: 1 389
Записвам се и аз тук. Сериалът изглежда обещаващ. След “Малки убийства” така и не можах да захвана друг, но този ме привлече.

# 14
  • Мнения: 1 048
Гледам британците са го побрали в 10 серии, от турците очаквам поне 100. Simple Smile
Мерт има сессуални мераци към Асия. Едва ли е влюбен - прекалено студен и егоцентричен тип ми изглежда. Подбрали са много неприятен актьор, ама тя и ролята му такава.
Иначе Волкан е хубавец,  макар и да е по-възрастен..

150 ги дават в Уикипедия Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт