Дубай /Тема 16/

  • 39 802
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 903
Разкажете повече , как е храната , цените
Подходящо ли е за деца ?
То там също се раждат и живеят деца 😏
 и храната е хубава, зависи какво ядете 😏

# 31
  • Мнения: 737
Да препоръчам The View @ the Palm, който е в сградата на Nakheel Mall, ако вече сте посетили другите “задължителни” забележителности…

# 32
  • София...........
  • Мнения: 955
Да препоръчам The View @ the Palm, който е в сградата на Nakheel Mall, ако вече сте посетили другите “задължителни” забележителности…

По кое време на денонощието най-много си заслужа гледката?

Комари има ли по това време на годината?, и въобще

# 33
  • Мнения: 737
Да препоръчам The View @ the Palm, който е в сградата на Nakheel Mall, ако вече сте посетили другите “задължителни” забележителности…

По кое време на денонощието най-много си заслужа гледката?

Комари има ли по това време на годината?, и въобще
Комари няма. Изобщо никога не е имало.
Ние бяхме по обяд и много ми хареса. Вечер същи ще е красиво. Зависи от желанието. Ако на Халифата сте се качвали през деня тук може вечерта и обратното. Simple Smile

# 34
  • София...........
  • Мнения: 955
Моля по-запознатите да ме ориентират в обстановката?
Пристигайки в Абу Даби ще останем там за 2 нощувки и след това трябва да се придвижим до Дубай и по-точно апартамента ни е в Downtown.
Виждам , че вариантите са два 100 или 101, но в нашия случай кой е по-удобен?
По официални разписания Е101 спира на  Ibn Battuta и там нещата са една идея по-ясни...
Е100 се води официално, че спира на Al Ghubaiba, в същото време според google maps като съм задала крайна точка апартамента ми дава опция да се слезе на някаква спирка Max Metro Bus Stop Landside и от там с червеното метро... Има ли наистина такава междинна спирка на Е100?

Благодаря Flowers Hibiscus

# 35
  • Мнения: 1 054
никой не се включи да даде актуална информация за цените на таксито от Абу Даби до Дубай, защото при цена от 35 дирхама на шатъла от летището в Абу Даби до спирката на метрото в Дубай Ibn Batuta и от там поне по още 20 дирхама до летището DXB при 4 души както ще сме ние май цената ще клони към тази на таксито. Но не мога да си го сметна   колко на километър защото има и за престой и други скрити такси.

# 36
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Изтървах билетите за басейна Аура...някой с идея за друг източник на билети освен оригинален сайт. Аз поне не намирам в момента...

# 37
  • Мнения: 975
никой не се включи да даде актуална информация за цените на таксито от Абу Даби до Дубай, защото при цена от 35 дирхама на шатъла от летището в Абу Даби до спирката на метрото в Дубай Ibn Batuta и от там поне по още 20 дирхама до летището DXB при 4 души както ще сме ние май цената ще клони към тази на таксито. Но не мога да си го сметна   колко на километър защото има и за престой и други скрити такси.

През ноември 22 г.- 75 долара за двама възрастни и дете. Обичайно вървят 85-100 долара. Имам телефонен номер на шофьора на таксито - можете и направо с него да се уговорите /аз първия път минах през get your guide, но след това директно с него се уговарях/. Ако искате ще ви го предоставя.

# 38
  • Мнения: 2 611
Здравейте, септември или октомври подходящо ли е да се ходи в Дубай? И може ли препоръки за туроператор? Благодаря.

# 39
  • Мнения: 2 887
Туроператорите предлагат и тогава оферти .

# 40
  • Мнения: 9 436
Здравейте, септември или октомври подходящо ли е да се ходи в Дубай? И може ли препоръки за туроператор? Благодаря.

Според мен септември не е ок.
За агенция, ние пътувахме с Дари тур. Доволни останахме.

# 41
  • Мнения: 14
Здравейте,
според вас късно ли е май месец за miracle garden?

# 42
  • Мнения: 9 903
Здравейте,
според вас късно ли е май месец за miracle garden?
Често дори градината вече е затворена.

# 43
  • София...........
  • Мнения: 955
От предлаганите Сафарита в пустинята с вечеря на коя фирма е най-добре???
Ние заглеждаме ni-tours и funtours.

Благодаря Flowers Hibiscus

# 44
  • Мнения: 44
Нямам си представа колко би взело такси от Абу Даби. От летището на Абу Даби до централната автогара на Абу Даби ни излезе около 90 дирхама.

Общи условия

Активация на акаунт