Ходите ли без сутиен?

  • 13 235
  • 186
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 058
bombs  Не мога и да си помисля да ходя без сутиен Shocked
 Naughty Naughty
Та моя бюст върви върви в комплект с него  Embarassed Embarassed
Само докато спя си го свалям newsm56
И аз така.

# 16
  • Мнения: 1 290
Имам голям бюст и ако не нося,картинката ще върви на зле Mr. Green

# 17
  • Мнения: 240
Явно всички тук мислите като мен---е вкъщи е нормално да се ходи без сутиен но не мога да си представя примерно през зимата с пуловер или дебела блуза.... Shocked

# 18
  • Мнения: 658
В къщи само ходя без сутиен, а така ми се иска и навън да не слагам...

# 19
# 20
  • Мнения: 4 076
В къщи-винаги без,иначе ми стяга и ми е нервно.Лятото нося,особено с по-впити дрехи,но имам няколко ленени рокли,които позволяват да си спестя сутиена.В най-големите жеги нося главно тях и се чувствам идеално Peace

# 21
  • Мнения: 1 813
Лятото ми се случва да не сложа сутиен,дори имаше период в най-големите жеги когато нищо не може да ме накара да нося . Бюста ми е малък и не ми пречи.

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Лятото ми се случва да не сложа сутиен,дори имаше период в най-големите жеги когато нищо не може да ме накара да нося . Бюста ми е малък и не ми пречи.

Абсолютно и аз така  Peace Зимата също рядко слагам  Crazy

# 23
  • Мнения: 2 022
В къщи само ходя без сутиен, а така ми се иска и навън да не слагам...

И аз така. Като момиче излизах и без, ама сега след двете раждания ... леле

# 24
  • Мнения: 3 042
В къщи не нося сутиен, само навън.  Grinning

# 25
  • Мнения: 5 103
Само на плажа, иначе си нося сутиен. Няма да се оставя на гравитацията, я. Simple Smile
Peace

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Наскоро прочетох че много жени с по-малък бюст- като мен- ходят без утиен както през лятото така и през зимата! Мен лично това доста ме учуди...как ви се струва това и полезно ли е??? Rolling Eyes
Аз също съм с малък бюст и лятото ходя без сутиен (с редки изключения).

# 27
  • Мнения: 10 614
И на мен ми се иска да ходя без извън къщи и често го правя лятото. След кърменето малко увиснаха, но все още мога да си позволя да не слагам. Проблемът ми е като на Блонди - зърната ми почти непрекъснато стърчат и въпреки, че гърдите ми не са големи, това веднага привлича погледите Embarassed.

# 28
  • Мнения: 565
Не нося сутиен само с някои блузки през лятото, които просто не стоят добре ина4е.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Бюстът ми е големичък и не мога и да си помисля да излизам без сутиен/ особено след кърменето Mr. Green/.
А как само завиждам на жени, които могат да си го позволят...

Общи условия

Активация на акаунт