Черен списък - Пловдив

  • 1 011 935
  • 1 959
  •   2
Отговори
# 615
Да добавя и аз-доктор Мумджиев/или Момджиев,не съм сигурна как се изписва/-вътрешни болести УМБАЛ Свети Георги,хир.блок.Тази вечер е дежурен в спешния вътрешен кабинет.Адски груб,нелюбезен,арогантен. Sick

# 616
От добрите отзиви във този форум си избрах Др Кръшкова - акушер гинеколог във второ ДКЦ . Имах закъснение 10 дни на менструацията и отидох при нея.
Откри ми киста - 36мм., която без лечение и наличие на цикъл изведнъж според нея изчезна.
Бях много щастлива от този факт но  цикълът все още го нямаше.Отидох отново, с много нерви ме прие и ми пусна направление за прогестерон.Той беше 0,5 в лут. фаза.Нисък резултат, исках да ми изпише нещо за придизвикване на цикъла, но тя каза че е търпелива и ще чакаме цикъла сам да си дойде.Е да, но т.к вече 50 дни съм без цикъл ,я посетих. Резултатът:
Др Кръшкова от 36мм.киста беше отгледала
Двукамерна киста- 63мм и положителен туморен маркер.

Със всичката си наглост, след последния резултат - почти 7см двукамерна киста и +туморен маркер каза че ще чакаме, можело като дойде цикъла да изчезнела и кистата.
През цялото време се успокоявах защото тук пише че е добър лекар. Може би за много от Вас тя е  добър специалист но според мен тя не е добър специалист.

И така днес съм с отрязан яйчник и тръба + психическа болка от предоверяването на един некомпетентен лекар.
Всичко това написах защото предполагам че може да има и други с моя проблем. Потърсете второ мнение!

# 617
  • Пловдив
  • Мнения: 733
Лекарите, от които аз ще посъветвам всички да се пазят са:
1.Радослав Райчев - личен лекар, ДКЦ-то зад Военна болница. Некъдърен и вулгарен, не си стои в кабинета в работното време, по телефон вероятността да чуете друго освен "майни"  не е голяма. При едно от първите ми посещения трябваше да се съблека за прегледа и докато ме опипваше ми обясни, че предвид ситуацията не вървяло да ми говори на "Вие". Отказваше направления.
2. Мария Николова - "Весела", кабинет в ДКЦ в Капана - тя е за съд. В напреднала бременност ми направи нечовешкоболезнен преглед, след който 10 дена бях със кръвотечение и в крайна сметка се наложи да предизвикат раждане.С нея буквално се борих на стола - тя натискаше, а аз пищях. След като преключи прегледа дори не ми подаде ръка да се изправя - раждалите знаят как се става без помощ от гинекологичен стол.Николова ме предупреди, че било нормално след прегледа да прокървя и аз си мълчах, докато майка ми не влезе случайно в банята седмица след прегледа и като видя кървищата изпадна в паника. Лекарите във Св.Георги /където отидох по спешност по настояване на мйка ми/  бяха сащисани как е разкъсала шийката на матката ми.
3. Един кожен лекар, на който за съжаление не помня името.Мисля, че беше Венцислав ...Ще проверя и ще пиша пак. Кабинетът му се намира в една пресечка на В.Априлов срещу паспортно. Той е с много приятна външност, прошарена коса, малко ала Микеле Плачидо.:
Наблюдаващия бременността ми гинеколог беше определил начина на лечението ми, но въпросния кожен доктор ме лъжеше, че прави това което ми е предписано и ме моташе - на всеки два прегледа искаше да му нося направление - един път от джи-пи и един път от гинеколога и другия месец пак така. Вземаше ми потребителска такса въпреки, че бях бременна. На два пъти не си изми ръцете преди прегледа - първия път си сложи ръкавици, но когато втория път тръгна да ме пипа без ръкавици не издържах. Казах му всичко, което ме е възмущавало до момента, но съм си мълчала - а той ми казва "Ми ходете да се оплачете на касата тогава" и ми се подхилква.
Като разбрах от гинеколога си и че не е спазил предписанията за лечението ми, а ме е третирал с киселина, която не само, че не може да ме излекува, но и може да ми навреди направо полудях #2gunfire

# 618
Да добавя и аз-доктор Мумджиев/или Момджиев,не съм сигурна как се изписва/-вътрешни болести УМБАЛ Свети Георги,хир.блок.Тази вечер е дежурен в спешния вътрешен кабинет.Адски груб,нелюбезен,арогантен. Sick

Да ти кажа 4есно,аз съм доволна от него.Малко е рязък,но е страхотен хематолог/Д-р Стоянова също/ със сина ми лежахме 2 седм. на 4 ет. на педиятрията.
Само се дразни много от панирани бащи. Laughing

# 619
Искам да добавя в черния списък д-р Мечкаров (макар, че не знам дали пред името му изобщо трябва да има д-р). Мечкаров е ендокринолог и работи в Пловдив.
Надявам се с поста си да предпазя и други момичета от некадърността му!
Отидох при него с диагноза хашимото, антителата ми бяха към 300, при референтни стойности до 30. И той ми назначи да пия Л-тироксин, без въобще да отчете факта, че при мен хормоните са в норми, а такова лечение се назначава, САМО и ЕДИНСТВЕНО, ако хормоните не са в норма! Вече 3 месец, се боря с последствията от некадърното му лечение! НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ТОЗИ ДОКТОР! Освен това ми беше правил и ехогаф на щитовидната и ... такива неща ми наговори, че имам. А после си правих още веднъж ехограф, при друга лекарка и се оказа, точно обратното на това, което той беше казал тогава.
Надавам се с поста си да помогна и други момичета да не допуснат моята грешка, като отидат при този некадърник!!!

# 620
  • Мнения: 117
Искам да добавя в черния списък д-р Мечкаров (макар, че не знам дали пред името му изобщо трябва да има д-р). Мечкаров е ендокринолог и работи в Пловдив.
Надявам се с поста си да предпазя и други момичета от некадърността му!
Отидох при него с диагноза хашимото, антителата ми бяха към 300, при референтни стойности до 30. И той ми назначи да пия Л-тироксин, без въобще да отчете факта, че при мен хормоните са в норми, а такова лечение се назначава, САМО и ЕДИНСТВЕНО, ако хормоните не са в норма! Вече 3 месец, се боря с последствията от некадърното му лечение! НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ТОЗИ ДОКТОР! Освен това ми беше правил и ехогаф на щитовидната и ... такива неща ми наговори, че имам. А после си правих още веднъж ехограф, при друга лекарка и се оказа, точно обратното на това, което той беше казал тогава.
Надавам се с поста си да помогна и други момичета да не допуснат моята грешка, като отидат при този некадърник!!!
И аз да го добавя.
Ходих при него, назначи ми изследвания ,които бяха перфектни ,а той въпреки всичко  ме изкара със синдром на Хашимото.  #2gunfire
И ще ме лекува Mr. Green
Нямам думи!

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 23:53 от (X) Щастлива Бубичка

# 621
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Искам да добавя в черния списък д-р Мечкаров (макар, че не знам дали пред името му изобщо трябва да има д-р). Мечкаров е ендокринолог и работи в Пловдив.
Надявам се с поста си да предпазя и други момичета от некадърността му!
Отидох при него с диагноза хашимото, антителата ми бяха към 300, при референтни стойности до 30. И той ми назначи да пия Л-тироксин, без въобще да отчете факта, че при мен хормоните са в норми, а такова лечение се назначава, САМО и ЕДИНСТВЕНО, ако хормоните не са в норма! Вече 3 месец, се боря с последствията от некадърното му лечение! НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ТОЗИ ДОКТОР! Освен това ми беше правил и ехогаф на щитовидната и ... такива неща ми наговори, че имам. А после си правих още веднъж ехограф, при друга лекарка и се оказа, точно обратното на това, което той беше казал тогава.
Надавам се с поста си да помогна и други момичета да не допуснат моята грешка, като отидат при този некадърник!!!
И аз да го добавя.
Ходих при него, назначи ми изследвания ,които бяха перфектни ,а той въпреки всичко  ме изкара със синдром на Хашимото.  #2gunfire
И ще ме лекува Mr. Green
Нямам думи!

Подкрепям Ви. Аз не съм се парила от него , но моя близка -да

# 622
не го срещнах това име,но да го добавя  #2gunfire
д-р Росица Керменлийска (акушер-гинеколог) , ДКЦ 5 (Тракия)
Имам хормонални проблеми....тази женица нито обеснява нито нищо... мина с номера,че до сега не е виждала случай като мен  #Cussing out (след 6м с Диане 35 тестостерона ми е много над предните изследвания и нормите) просто ми смени хапчетата и ми говори че след години като реша, че искам бебе- няма да имам  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 623
  • Мнения: 4
Добавям д-р Борис Кузманов (гинеколог) в Торакс. С няколко думи: Бягайте далеч от него, не става, може да Ви обърка живота!

# 624
  • Мнения: 6 206

И така днес съм с отрязан яйчник и тръба + психическа болка от предоверяването на един некомпетентен лекар.
Всичко това написах защото предполагам че може да има и други с моя проблем. Потърсете второ мнение!
Ако питаш по форума - всички доктори, които се усмихват, любезни са и обясняват, какво обясняват като много има кой да ги разбере, са страхотни специалисти и хора най-вече.  Rolling Eyes Това докато не дойдат проблемите, като дойдат един по един окапват като круши.
Не се предоверявай на никое мнение, защото никой тук не е лекар и не може с лека ръка да оцени един доктор. Освен по отношението. Отношението да му е проблема, казвам аз.... Когато зад усмивки и любезност е скрита некомпетентност е в пъти по-страшно.

# 625
  • Пловдив
  • Мнения: 563
За този Кузманов (какъв ти доктор Stop) се присъединявам и аз към гореизказаното мнение.

# 626
  • Мнения: 80
Да добавя и аз-доктор Мумджиев/или Момджиев,не съм сигурна как се изписва/-вътрешни болести УМБАЛ Свети Георги,хир.блок.Тази вечер е дежурен в спешния вътрешен кабинет.Адски груб,нелюбезен,арогантен. Sick

Да ти кажа 4есно,аз съм доволна от него.Малко е рязък,но е страхотен хематолог/Д-р Стоянова също/ със сина ми лежахме 2 седм. на 4 ет. на педиятрията.
Само се дразни много от панирани бащи. Laughing
teodora kokova8502 , само да поясня,че д-р Мумджиев от спешния вътрешен кабинет на УМБАЛ"Св.Георги" и д-р Мумджиев-детския хематолог от Детска клиника нямат нищо общо (освен името естествено).Те са двама различни лекари. Моля ви,не оставайте с лошо впечатление за детския хематолог, заради ужасния му колега от спешното  Confused

# 627
  • Мнения: 80
Не знам дали трябва да пиша тук,или е по-добре да пиша в белия списък. Доста често отправяте критиката си и недоволството си от д-р Ели Илиева. Аз бих искала да кажа много хубави думи за нея. Тя следи първата ми бременност от 10 седмица нататък-попаднах при нея случайно-само заради болнични,но бях очарована. Докато ходех при друг многооважаван АГ специалист,когото няма да споменавам и си плащах порядъчно за прегледите единственото, което чувах и виждах беше: "Ето пулсациите на сърцето,а това е гръбначният му стълб". Повярвайте ми -ехографията-било то и двуизмерна е много показателен метод,чрез който могат да се видят много неща,но това зависи единствено от специалиста,който я използва. Явно този многооважаван специалист виждаше само това в 13-та седмица  newsm78 . Да не говорим,че въпреки непрекъснатите контракции,които имах и пиех No Spa и папаверин всеки ден по 3 пъти,всеки преглед включваше и вагинално туширане.3  дни след последния ми преглед при него ми се наложи да ида да си взема болничния от прословутата д-р Ели Илиева,която просто ме накара да легна на кушетката,за да ме види на ехографа,въпреки,че й обясних,че друг ми следи бременността.И тогава бях изумена-не пулсации на сърцето видях, а самото сърце-тя така завъртя трансдюсера на ехографа,че се видяха двете камери,предсърдията и се проследи движението на кръвта (нейният ехограф беше далеч по-стар от другия между другото).След това ми направи снимка на бебо как си смуче пръстите-определено се виждаше и от неспециалист. Последва последивателно броене на пръстчетата на двете ръце и на двата крака.Аз и приятелката ми,която беше с мен за компания се просълзихме от емоция. Жената просто знаеше какво да гледа.И за разлика от другите прегледи,след които ревях по 1 седмица в къщи от страх да не загубя бебето,след нейния преглед се почувствах за първи път щастлива от бременността си.
И когато някоя от вас я оплюва за това, че не я теглелела и че не й мери кръвното..........не знам какво да кажа. НЕ Е СПРАВЕДЛИВО.Нали имате високи претенции,че много знаете,толкова ли не можете да се претеглите или да си измерите кръвното. Освен това колко от лекарите АГ,които работят със здравна каса ви гледат всеки месец на ехограф,а като влезнете в 9-тия месес дори всяка седмица. Здравната каса отпуска само 3 ехографии за цялата бременност. Това,че не ви казва всичко,което вижда не я прави лош специалист.  Сега пак съм бременна и отново при нея ходя.
И още нещо-при положение,че потока при нея е много голям нормално е да има и недоволни-все пак повечето пациентки не могат да разбират,кой е добрия СПЕЦИАЛИСТ,а разбират само когато някой им говори мило и се прави че им обръща внимание.Но все пак вие си решавате при кого ще ходите-при добрия специалист или при този,който мило ви се усмихва и ви взема парите. И да попитам тези от вас,които работят с хора-когато при вас влезне намръщен човек,който нищо не разбира от работата ви,а има само претенции.............КАК ПОСТЪПВАТЕ ВИЕ?
КАСПЪР и аз съм на твоето мнение

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 15:54 от gaba

# 628
iskam da popitam vav foruma nqkoi znae li q taq doktorka s 4ervena kosa na okolo 30 god raboti vav vmi plovdiv rodilnoto dosta gruba

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Да не е доц. Малинова?

Общи условия

Активация на акаунт