Има ли недежда гаденето да ме отмине?

  • 1 299
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ай стига бре...  Stop

Само аз ли повръщах до 9-я месец, до предродилна зала и на операционната за последно  Sick  Shocked
elfljo - дано ти се размине  Praynig

# 16
  • София
  • Мнения: 1 481
Има надежда, разбира се! Не ми се е гадило нито веднъж досега, не че е късно де  Wink

# 17
  • Мнения: 4 915
И на мен през първата бременност не ми се гадеше, но ми се върна тъпкано през първото тримесечие на втората.  Crazy  Laughing

# 18
  • Мнения: 2 952
до 3 месец ще премине ..не е през  цялата бременност гаденето.Малко са до края ....горките , ужас Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 773
Вписвам се и аз в отбора на късметлийките. Laughing Единствения път когато ми се пригади беше на нова година след като се надишах с дим от цигари и пиратки. Embarassed

# 20
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Напълно е възможно да те отмине. Неприятните странични ефекти на бременността са възможни, но не и задължителни.
На мен не ми се гадеше, не съм повръщала, по-нататък ми се разминаха и киселините, дори и констипацията!
 Желая ти лека и безпроблемна бременност!

# 21
  • Мнения: 1 701
Има надежда, разбира се!  Grinning На мен въобще не ми се гадеше, като изключим киселините в последните месеци...  Sick

# 22
  • Мнения: 5 026
За цялата бременност ми се е гадило и съм повръщала не повече от 10 пъти!

# 23
  • Мнения: 432
Има надежда, разбира се!  Grinning На мен въобще не ми се гадеше, като изключим киселините в последните месеци...  Sick
и аз бях така.

# 24
  • Мнения: 2 956
Дано да си като мен и да ги пропуснеш тия неприятни състояния,пожелавам ти лека бременност и накрая прекрасно бебче Laughing
И мен ме отмина- пожелавам ти го и на теб. Леко бременеене   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 3 407
Абсолютно е възможно да те пропусне гнусния момент Simple Smile

# 26
  • Мнения: 205
А на мен ми се гадеше, но не съм повръщала нито веднъж - явно не ми се е гадило сериозно - към края на 3-та месец спря, тогава взе пък да ме боли корем като при ПМС и так до ден днешен си ме приболява - пия но-шпа като се наложи. Confused
Лека бременност! Peace

# 27
  • Мнения: 260
Може изобщо да не ти се гади. Аз например нямах такива проблеми.  Нито съм имала киселини (до момнета поне де) Peace
Леко бременеене   bouquet

# 28
Здравей ,аз карам втора поредна брененност при парвата не ми се е гадило ,но сега сам  в деветия месец и не мога да се нахраня спокоино,засхтото ми се пврасхта

# 29
  • Мнения: X
Пожелавам ти да те отмине. И аз мога да кажа, че съм от късметлийките, не ми се гадеше изобщо, не съм повръщала. Може би имаше период, в който имах странни вкусове в устата и не ми беше хубаво кафето на вкус например, но се оправи и това.Лека бременност и да се разминеш с колкото се може по- малко бонуси от този род!

Общи условия

Активация на акаунт