На камината в чорапа, Юнчето подарък чака!

  • 12 505
  • 268
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 592
Здравейте момичета!!!
Честито ни нова темичка - за много усмивки и щастливи моменти в нея да пишем. Дано да няма болнички дечица и родители.
Как мина Коледа - аз успях да кача някоя снимка, а сега ще разгледам на Сиси снимките. Приятен ден от нас.

# 16
  • Мнения: 592
Сиси - Роси е много сладичка - и колко много подаръци е получила за Коледа. Ние имаме същата люлка от рождения ден. Марина много си я харесва - казва й "Уляяяя Баба" - вместо люля-баля Simple Smile

# 17
  • Мнения: 385
Весела коледа!!! Много здраве и любов!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 974
Черпя и аз малко снимки

http://community.webshots.com/user/bebe_velizara

# 19
  • Мнения: 1 006
Пу-пу!!!
Много са ни порастнали дечицата, и все по-хубави стават (ако изобщо е възможно да стават все по-хубави, щото са най-най-хубавите Flutter)!!!
Наистина, май времето лети все по-бързо..................

Моето дете много е отслабнало Thinking вярно е, че доста болести изкара напоследък, ама все пак............

Уф, пак се оплаквам Sunglasses
  bouquetлека нощ!!!

# 20
  • Мнения: 516
Добро утро!
Честит Рожден Ден АлексМ, бъди жива и здрава и много щастлива  bouquet
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН ако има именници Hug
Ние ще празнуваме моят татко е Стефан и ви черпя по случая да е жив и здрав  Coffee  cook beer cheers Popcorn Wine Glass cook Kissing Heart

# 21
  • София
  • Мнения: 2 164
Честита Коледа и от нас  Hug Бъдете живи и здрави, обичайте се, бъдете щастливи!
Вчера се прибрахме от Пловдив, изкарахме страхотно, на Емма много й хареса при баба и дядо. Но... аз нали съм  newsm57, си бях забравила телефона в София  doh. Извинявам се на всички, на които не успях да се обадя.

Честит Имен Ден на имениците днес! Да носят името си със здраве!

# 22
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Честита Коледа и от мен!

Момичета, имам много хубави снимки от коледното парти в Барбарони и много ми се иска да ги споделя с вас!

Хайде някоя от Вас да ми даде мейл, Сиси примерно Rolling Eyes, за да й изпратя снимките и да ги добави в албума!!!

# 23
  • Мнения: 440
Весела коледа на всички!

Искам да почерпя за именния ден на моя малък син! Да ми е жив и здрав!!!

# 24
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
ЧЕСТИТА КОЛЕДА Hug

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ  bouquet Heart Eyes

Адаш, значи така, аз си пращам смс-и, а да ги четат мравките и хлебарките (ако има) Mr. Green Предполагам ти се е задръстил тел-а от такива като мен  newsm57

Фапуа е родила момиченце на 16.12 - Десислава. Засякох я в една друга тема Simple Smile

Последна редакция: ср, 27 дек 2006, 10:51 от ЕлиТ

# 25
  • Мнения: 592
Честито на именниците и от мен - да са живи и здрави, много щтастие и късмет им пожелавам.   bouquet

# 26
  • Варна
  • Мнения: 974
Честито на всички именници, по специално на Стефчо на Лилу!!!!

Честито бебе Десислава на Фапуа!!! Да са живи и здрави и много щастливи!!!

# 27
  • Мнения: 35 968
Честито на имениците!   bouquet
Честито на Фапуа!  Hug

Въzхищавам й се, но аз реших да се откажа от подобен подвиг!  Tired

# 28
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Бубе, имало е нещо, което не си искала да споделяш? Затова ли почти не пишеш Thinking
(Извинявай, ако съм те засегнала с горния въпрос. Не си длъжна да отговаряш  Confused)

# 29
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Юхуу, къде сте, форума?

Общи условия

Активация на акаунт