На камината в чорапа, Юнчето подарък чака!

  • 12 492
  • 268
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 385
Честито на всички малки и големи именници! Нека са живи и здрави!
Честито на Фапуа!
Целувки от нас  Hug

# 31
  • Мнения: 527
Честито на имениците, със здраве да си носят имената!
Честит Рожеден Ден на АлексМ, много щастие, здраве и късмет!   bouquet
Честита дъщеричка на Фапуа, да й е жива и здрава!
Момичета много са ви хубави дечицата, Зара е най-сладкото джудже, което сам виждала, а Маринка е най-сладката мис Чар.
Какво ви донесе на вас дядо Коледа? Моят син получи много подаръци, едни за имения ден, едни от дядо Коледа, на всички много се радваше. Аз получих обеци, шал и ръкавички.

Последна редакция: ср, 27 дек 2006, 14:43 от villy

# 32
  • Мнения: 35 892
Бубе, имало е нещо, което не си искала да споделяш? Затова ли почти не пишеш Thinking
(Извинявай, ако съм те засегнала с горния въпрос. Не си длъжна да отговаряш  Confused)

не, просто две ми дойдоха съвсем тамън  Joy
бабите не са много по помагането и реално три е невъзможно, а и ми се почива повече  Mr. Green
все пак трябва освен да ги родя, и да ги отгледам, но не в смисъл само да са нахранени и с чисти дрехи, но да имам повече време за тях, а и за себе си  Wink

а не пиша, защото не намирам какво смислено да напиша, честно  Crazy
или по-точно и аз трябва да започна да се оплаквам пред публика как децата не слушат и колко са болни, а не ми се иска  Sick

# 33
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 151
То не, че аз пиша нещо смислено Crazy
 Hug

# 34
  • Мнения: 1 698
Честит празник на именяците. Да си носят името със здраве. Hug

Честито и на Фапуа. Да расте здрава и щастлива мъничката Десислава. Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 1 006
Здравейте!

Честито на всички именници - и големите и мъничките!!! Да са живи и здрави и много да радват околните!

Честит рожден ден на АлексМ - Много късмет, любов и здраве!!!

Честито и на Фапуа!!! Да расте здрава и весела малката госпожица, а на теб, Фапуа - много сили ти пожелавам и ти се възхищавам!!! Браво  bouquet

Момичета, понякога и на мен не ми се иска да пиша, защото все нещо не е наред, някой е болен или това...или онова....
Ама, вече ви чувствам толкова близки, че.....май наистина злоупотребявам Wink Laughing Нали не се сърдите, че досаждам с оплаквания Embarassed
А днес имах честта bowuu да представя форума на бременната си колежка, толкова много неща исках да й кажа, а и така разпалено обяснявах и  я заливах с инфо, че тя горката Crazy по едно време съвсем се шашна...............
Много е готино да имаш бременна за първи път колежка и да си в ролята на опитна мама bowuu фук-фук????

Тук е мястото да ви благодаря за помощта, за топлите думи, за това ,че ви има   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 36
  • Мнения: 151
ЧЕСТИТА КОЛЕДА! МНОГО ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ ДА ИМА В СЪРЦАТА ВИ!

Честито на Фапуа! Да е жива и здрава!

Здравейте мили момичета! Благодаря ви за пожеланията, въпреки че аз вече не пиша толкова често, но ви хвърлям по едно око.
Толкова работа ме е натиснала, че не мога да си вдигна главата с тези нови изисквания свързани с моята работа заради евро съюза. Но не се оплаквам, дори се чувствам много добре.
Аксиния научи много нови думички и почти всичко се опитва да повтаря. Особено ако батко й се опитва да я учи повтаря много. Но  за белите няма равна- всеки ден има все по нещо да е направила Joy. Алекс се кротна сега пък тя почна. Но аз сякаш вече съм претръпнала.
Е чао момичета, че работния ден почна! Много целувки на малките човечета!

# 37
  • София
  • Мнения: 2 164
Честито момиченце на Фапуа   bouquet Да е живо и здраво!
ЧРД на Алекс   bouquet Всичко най-хубаво!
Момичета, понякога и на мен не ми се иска да пиша, защото все нещо не е наред, някой е болен или това...или онова....
Ама, вече ви чувствам толкова близки, че.....май наистина злоупотребявам Wink Laughing
Не злоупотребяваш  Hug. Пиши си к'вото ти е на душата.
Нансе, пусна ли на Сиси снимките? Ако искаш да ти дам моя мейл?
Хамелеонче, и Емма прави същата физиономия и се заливам от смях  Joy

# 38
  • София
  • Мнения: 11 659
Честита Коледа!

# 39
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 151
Хи Hug

Хот, кога ще се видим!

# 40
  • Мнения: 516
Привет!
Хотче, пусна ми ги ама аз каквато съм моткава хайде ще ги сваля след малко Embarassed
Честито бебче на Фапуа  bouquet
EлиТ мерси за смс- чето как се зарадвах ако едно такова ми стана приятно Heart Eyes Hug

# 41
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Хот, пуснах ги, ама ако искаш дай мейл, ще ти ги пусна и на тебе!

# 42
  • София
  • Мнения: 2 100
Весела Коледа !
Честито на всички рожденици и именици / май на патерица/
Виждам, че сте си изкарали добре по празниците. И ние така. Бяхме болни, почти бях сигурна, че ще сме в болница на връх Коледа, но ни се размина. Grinning. край нямат тези болести, а аз вече съм безсилна.

Дядо Коледа ни затрупа с подаръци. Вчера дори ни се обдиха от дет. Градина да отидем да си вземем колета от Дядо Коледа. Цял кащон с подаръци ни дадоха/ кукли , плюшени ирачки дрехи лакомства/, явно някакво спонсорство, а Габи просто наистина онмя. Голям кеф беше, защото на тържеството също имаше подаръци/ купени от родителите/ и сега пак.

Аз съм на работа и ми е много криво а имам и много работа, ама ми едно празнично.




# 43
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Уфф, аман с т`ва бгфото, за 8-ми път се опитвам да качвам снимки, и пак не става. БъгнАло било, ами не можах в снимка да се регна!

# 44
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 151
Нансе, пробвай в http://foto.bg/. Аз там се преместих Wink
Сиси  Hug

Общи условия

Активация на акаунт