Сполучливи имитации на маркови парфюми - 49

  • 54 883
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 389
Благодаря и на теб, Силвър ! Да, харесвам  ириси, но да видим въпросната молекула как ще се спогоди с дрехи, че аз на кожа не пръскам, хаха...

# 721
  • Варна
  • Мнения: 497
Благодаря D-frag 12, ще отстрелям едно спрейче !
Изпреварили са ме Grinning но не мисля, че ще съжаляваш, ако обичаш ириси. Въпреки че казват, че iso e super/молекула 01/ реагира различно с всяка кожа.
Iso E Super от Гиза също е нещо уникално и великолепно като аромат. Почти идентично с Dior Homme 2020. Но е за мъже. Милата го обожава, когато се напръскам, особено върху кожа и леко загряване.

# 722
  • BG-DE
  • Мнения: 5 092
Някой познава ли Armaf Club de nuit white imperiale? Спрягат го за копие на Делина ексклузив но мненията във Фрагрантика са противоречиви 🤔

# 723
  • Мнения: 863
Silver, би ли описала  Молекулата
01+ ирис на  Гиза. Аз тези дни умувам за него, ама  няма много мнения.
Този Ирис от Гиза е невероятен. Взех го за Милата и двамата много го харесваме. Свeж е, не като Dior Homme линията, а по-скоро като Prada L'homme. За толкова години не съм срещал някой да носи парфюм с акцент на ириси, явно не е толкова популярно.
На мен Милка ми го препоръча като един от нейните любимци, но нещо не че грабна да го поръчам, но тези думи сега ме подсетиха ..
Как е като трайност, някаква сладост има ли?

# 724
  • Мнения: 33
Благодаря D-frag 12, ще отстрелям едно спрейче !
Искам да похваля Noir Extreme в изпълнение на Рефан и  Ball D'Afrique в изпълнение на Заг. Напоследък се  въртя все около мъжките, че ми се иска малко да разнообразя колекцията на моите момчета и попаднах на тази  красота  Noir Extreme. Страшно стилен парфюм !
Само, че май няма да го ползват само те, мисля че би стоял добре и на мен. Струва ми се унисекс, има нещо нежно в него, което ме привлича.
Африканският бал е отколешна моя  мечта и ето вече се сдобих с него. От двете сполучливи версии (Мартинез и Заг) избрах Заг и не съжалявам. Класен, с луксозно звучене, мадамски  аромат - нищо мъжко не намирам в него, при все че се води унисекс. Единствено съжалявам, че не взех повече( само трийска), но това е поправимо...

Здравейте, може ли да споделите кой парфюм на Рефан отговаря на Noir Extreme?

# 725
  • Мнения: 1 943
Някой знае ли добра и трайна имитация на Thierry Mugler A*man,но черното шише?

# 726
  • БГ
  • Мнения: 1 280
Здравейте, Armani - my way на парфен или Рефан е по- сполучлив?

# 727
  • Мнения: 389
056 е Noir Extreme на Рефан.

# 728
  • Мнения: 2 013
Здравейте, Armani - my way на парфен или Рефан е по- сполучлив?
Имала съм на Заг и Мартинез.И двата са много добре направени и с голяма трайност!

# 729
  • Варна
  • Мнения: 497
Някой знае ли добра и трайна имитация на Thierry Mugler A*man,но черното шише?

Става въпрос за първия A*man от 1996г., нали?
Ако е така, силно препоръчвам като аромат и трайност ЗАГ. Имам и от Eyfel, той е малка стъпка по-мек и по-малко излъчващ. Но лично аз бих дал 12.50 за 50мл пълнител от ЗАГ вместо 11.00 за 50мл бутилиран от Eyfel.
От други фирми не съм пробвал.
AlisV, Ирисът от Гиза не е толкова излъчващ, но е много траен. Любимата винаги си слага максимум 3-4 впръсквания преди работа по тила и косата. Понякога по обяд подновява с още 2 и вечер след работа след 18ч, когато съм близо до нея и я прегърна, го усещам доста добре. При нея е разреден 5мл масло с 20мл спирт. Няма някакъв сериозен и излъчващ облак, но в първите 2 часа се усеща на под 1м разстояние. След това стои дъъъълго близо до кожа/коса/дреха и се усеща силно.

Последна редакция: пн, 24 апр 2023, 12:30 от D-frag12

# 730
  • Мнения: 1 943
D-frag12, благодаря ❤️. Имаме в града магазин на Заг,дано го имат...Ще отида да го видя. Гледам че и Гиза го имат,там вече съм сигурна в трайност😂😂😂. Всъщност,аз го харесах като миризма от Рафаелата,но те са гола вода и 50 мл е 22😂😂😂😂-да се смееш ли,да плачеш ли....Без пари да ми ги дават,няма да ги взема

# 731
  • Мнения: 176
Здравейте!
Попаднах на мацки се тик ток, рекламираща парфюми Chogan.
Някои би ли споделил отзиви, ако сте ползвали? Доволни ли сте?

# 732
  • Мнения: X
Здравейте! Някой знае ли дали има имитация на Dolce & Gabbana The only one?

# 733
  • София
  • Мнения: 465
Някой с идеи кои са новите парфюми на Сансиро, че нещо не се ориентирам?

# 734
  • Мнения: 1 837
Здравейте, препоръчайте ми свеж, летен мъжки парфюм на ЗАГ, за млад мъж на 22г. Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт