Какви късмети се ...?

  • 2 582
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 414
Късметите - на Нова Година. Сега само пара, и както се полага, се падна на главата на семейството. Simple Smile
мдаааааааа... и при нас така се получи Laughing

# 16
  • Мнения: 3 456
На мен парата, на Лорка- учението, на съпруга ми- пътешествие

# 17
  • Мнения: 2 327
На моя маймунчо му се падна командировка в чужбина, надявам се да вземе мама да му носи багажа  Twisted Evil
На мен пък ми се падна бебе...
Парата отиде при брат ми, ама той беше готов да ми я отстъпи Simple Smile

# 18
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Сложихме много късмети, ама от готовите в корите... На Яни му се падна годеж  Shocked, нова кола и успех в бизнеса  Shocked - най-странното е, че майка ми ни бяха заделили парчета за тримата и в на Яни се падна отново успех в бизнеса...
На мъжът ми - здраве, пътуване в чужбина и учение  Laughing (смея се, защото години наред проклетото учение все на мен се падаше, даже в един момент спрях да го слагам ooooh! и от миналата година - край - изучих се) и в късмета от майка ми - пак учение. Горкичкият какво ли ще учи на тези години...
На мен ми се падна нова къща.
А парата и любовта се паднаха в къщата (ние отделяме един късмет за къщата - той е за всички живущи в нея - общ).

# 19
  • Мнения: 3 504
за тези късмети аз ще разказвам на 01 януари 2007 година. Тогава правим баница с късмети, но тези в корите на Белла са повече шеговити, отколкото сериозни и надали ще сложа от тях. А на коледното парти една от майките направи пита с късмети, тогава се падна на мен и на мъж ми нова любов, на Гери пътуване в чужбина, а на синът ми - нов дом. Това са нашите късмети за сега.Парата казах по-долу на кой се падна - на таткото, естествено.

# 20
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ето ви текста на моите късмети - сестра ми ги е намерила от някъде.



Здравето на теб се падна                                       Пада ти се днес парАта
няма вече болест гадна                                               няма вече до заплата
здрав ще си през таз година                                      да се чудиш и се маеш
бодър, весел - до амина...                                     как да свържеш двата края... 
                                       
На Теб се пада Път далечен,                                    Любовта, ако ти се падне
да скиташ вечно си обречен,                                     няма да е ден до пладне
но тук във родната ти къща                                     ще е обич сладка като мед
една любов ще те завръща.                                 а дано изтеглиш тоз късмет! 

Знанието сила е голяма                                               На теб Учение се пада,
и ще стана аз голям!                                                  май, че това ти най-приляга,
Аз си знам какво да правя                                        не измисляй как да кръшкаш,
и си правя квот си знам!                                 имаш още изпити да тръшкаш. 
                             
А за теб ще е Веселие,                                    Тази година ще си много Влюбен
това ще е нормално ежедневие,                              и от Любов дори загубен,
ще се редят купон подир купон,                          не се колебай да подадеш ръка,
от теб се чака да им даваш тон                  той, светът, отколе си върви така..                                                                                 

На тебе  Мързелът се пада,                          Ще се Трудиш здраво таз' година,
да мързелуваш ти приляга,                                няма как, времето онова отмина,
съвсем ще му отпуснеш края,                              който иска да е добре обут,
но късмет ще намериш ли, не зная.                 ще трябва да положи малко Труд.

ЖЕНИТБА днес късметът ти вещае,
във тази свята нощ благословен
ще бъде пътят ти до храма,
с венчален пръстен ще си ти пленен 

Клечица кибрит ли що е?
Вече ти бъди спокоен!
До година до амина
ще се топлиш на камина! 

Щом от дрян намериш клонка,
то е все едно иконка -
вярата ти в този час
ще порасне, зная аз. 

Чесънче - скилидка тънка
дяволи ще гони вънка,
а пък с люспица от леща
чака те любов гореща! 

Вълшебството в късметче слагам тайно,
ще чакам на приятел да се падне.
Вълшебството на любовта
на всички ви желая аз сега. 




Късмет и радост в тази къща
и да стои далече твойта тъща
и смях и радост в изобилие
богатство, радост и веселие! 

Нека сте неукротими
като динозаври Рекс.
И през новата година
ви се падна страстен Секс. 

Пари, богатства, изобилие
те чакат в Новата година
ала с тях човек щастлив ли е
ще ни разкажеш догодина! 


Екзотична екскурзия
на остров вълшебен
ще имаш през тази година
не чакай денят й последен! 

Нов дом, удобен и прекрасен
ще имаш в Новата година
с уют и топлина ще е изпълнен
и няма да усетиш в него зима!
 
Ах, каква любов те чака
силна, страстна, сладка
с кой ли? - Изненадка! 

И през цялата година
ще си здрав и бодър, силен
болести не ще познаеш
ха наздраве, що се маеш? 

Всичките мечти ще ти се сбъднат
стига истински да искаш,
и от мързел да не пискаш!

Къща край море очаквай -
щедра ще е с теб, повярвай
Новата година -
благинки ще има! 


Любов, любов, любов...
дали за нея си готов?
И да не си, това те чака -
побързай, ще изпуснеш влака! 

Ще си здрав, ще си богат,
и безкрайна благодат,
и екскурзия в чужбина
те очаква в таз година! 


Дзън-дзън!
На теб се падна съдовете да измиеш
хей, побързай, няма да се криеш! 

Късмет и радост в тази къща
и да стои далече твойта тъща
и смях и радост в изобилие
богатство, радост и веселие! 

Нека сте неукротими
като динозаври Рекс.
И през новата година
ви се падна страстен Секс. 

Пари, богатства, изобилие
те чакат в Новата година
ала с тях човек щастлив ли е
ще ни разкажеш догодина! 


Екзотична екскурзия
на остров вълшебен
ще имаш през тази година
не чакай денят й последен! 

Нов дом, удобен и прекрасен
ще имаш в Новата година
с уют и топлина ще е изпълнен
и няма да усетиш в него зима!

# 21
  • Мнения: 3 537
Ехеееей,Дороти!Много дълги късмети! Laughing

# 22
  • Мнения: 3 504
Късметите са чудесни, може да се възползвам за Новогодишната баница. Laughing

# 23
  • Мнения: 2 242
Късметите - на Нова Година. Сега само пара, и както се полага, се падна на главата на семейството. Simple Smile
мдаааааааа... и при нас така се получи Laughing
И при нас беше само питка с паричка. Докато разчупвах питката видях къде е парата  Laughing
Но за да е честно всичко, без да гледаме, с напипване всеки си избра парчето. И при кого паричката - при мен разбира се bowuu
И на фирмения купон имаше късмети, но аз си чакам от новогодишната баница. Понякога се случват пожеланията... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт