Весела Коледна седмичка :) 25.12-31.12

  • 7 333
  • 183
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 504
Феноменът Вера Кочовска каза, че трябва да БЛАГОДАРИМ на Бог в молитвите си. Благодарете му хора, че сте живи, че има хляб на масата ви. Аз Му благодаря всяка вечер, че сме се прибрали живи и здрави в къщи, че децата са ми добре, че има хляб на масата ни. Така ще ви помогне и той безотказно, а не само да искаме, искаме да ни даде, а какво правим ние за да ни даде? Той иска да му благодарим.

Предаването на Венета Райкова беше много интересно, опитах се да го запиша доколкото ми побра паметта в телефона.

Лека вечер на всички!
Ние сме вече на вечерната софра!

Наздраве!

# 16
  • Мнения: 2 232
Честито Рождество Христово!
Мир,любов и здраве Ви желая.
Весели празници!

# 17
  • Мнения: 480
Честита Коледа !
Да сте живи и здрави  и много любов!  bouquet

# 18
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Честита Коледа. Здраве и Късмет е моето пожелание за всички вас!

# 19
  • Мнения: 4 585
    МИР ВАМ.   Който се унтересува от предаването за Вера Кочовска, в Клюкарника има отворена тема "Вера Кочовска ....." , в кото MadGirl е публикувала препратка към запис на интервюто. Преди 2-3години се опитвахме да ситгнем до нея, но не успяхме. Вече беше сериозно болна.

# 20
  • Мнения: 1 710
Определено сме се отдали на мързел по празниците. Толкова бавно седмична тема отдавна не е вървяла  Joy почивкаааааа

# 21
  • София
  • Мнения: 4 884
Чакайте аз да побутна темичката, подтикната от Мая, пък и отчасти ме е срам, че толкова отдавна не съм участвала активно в атмосферата тук, та затова се включвам....
Минаха четирите почивни дни. Бяхме при баба, при мама, поспинках си, поглезиха ни, подариха ни и подаръчета, и днес се прибрахме у дома, но Бобо нещо кашля и е кисел, и с това проваля утрешния план да замине за една седмица на село със свекитата...
Да ви кажа и една лична новина- след години тотално безразличие, моят баща се обади, че е купил подарък на детето за Коледа и днес имахме среща в Макдоналдс, за да му го подари. Незнам защо, но чувствах ужасно притеснение от тази среща, даже се чудех дали взаимно ще се познаем след толкова време...Осъзнах, че макар и вече зряла жена и мама, в мен дреме част от онова малко момиченце, което винаги ще остане наранено от безразличието на собствения си баща. Ами тъпа и скучна среща беше..Ние просто нямаше за какво да си говорим.Но пък детето получи подарък...
Много ме е яд, че не можахме да дойдем на Коледната среща..В тая връзка, бим бам не планира ли скоро някакво идване към София-та с Бояна, за да ни окрили някой авто стимул за една срещичка..?!

# 22
  • София
  • Мнения: 4 884
Забравих и да ви се похваля с една весела случка. Вчера водих Бобо в Патланци на Коледен спектакъл, и попаднахме случайно на импровизирано състезание за деца и родители, организирано от бате Енчо, който е минал покрай батковците, ама това е друга тема..Та ние с Бобо се включихме в състезанието и беше мноого весело. Е, не спечелихме голямата награда, но пък си спечелихме много шоколадови лакомства и страшно много положителни емоции. Ще кача снимки да ни видите какви сме образи...

# 23
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Габи за срещата наистина може да съжаляваш, много хубаво беше. Моите лигави деца щом им хареса и не им се тръгваше. От сега съм се замислила за заведение за срещата през януари, ама сме решили, който може без деца. Аз си имам татко в къщи сега ми е паднало да съм без тях, нали искаме да си поприказваме, ама на Кунето бебето, ако се наложи пак го искам. Не че някой ми го остави да му радвам, ама поне пет минути успях да си я подържа. Май пак само Дон Домат може да ни побере. Както е тръгнало все в петък да се събираме Бим-Бам да казва 12,19 и 26 са възможностите за януари.

# 24
  • Мнения: 380
Здравейте и от мен и честита Коледа , макар и с малко закъснение. Но няма как трябва и да се трудим дори и на празниците. Без  дечицата ми е малко скучно но решиха ваканцията да гостуват на моите родители и сега сме си само със скъпият ми съпруг. Сега като чета форума за купоните които си организирате чак ви завиждам така ми се иска да  се запозная с всяка една от вас ама ,,,,,,какво да се прави като съм толкова далече. 1dating

# 25
  • Мнения: 2 327
И аз пообиколих малко за празниците. Така и не ми остана време за компютъра, но не съжалявам Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 1 333
Честито Рождество Христово и от нас!
НИе си бяхме тези 4 дни в Тетевен. И хубаво и лошо беше, но аз вече свикнах. Мими си има подаръци, хубаво спане денем и много безсъни часове нощем, няколко интересни снимки на именният ден на татко й и най-хубавото нещо беше срещата ни с Искрица и Калоянчо Simple Smile
Оказахме се съседи така да се каже и им погостувахме няколко часа. Бях болна и не можах да нагушкам Коки, но се надявам при следващата ни среща да мога.... Мечтата ми вече е реалност -запознах се с Дани, която вече 1 година ми вдъхва сили и надежди да продължа борбата.... по Коледа верно стават чудеса мили приятели.
Аз си изкарах едно грипче спортно и заразих свекървата, тръшна я милата чак на легло, всички с емолим да не се разболее дребната, че тогава става страшно. Аз вече съм по-добре и се надявам поне за НОва година да съм във форма и Мими също Simple Smile
утре се надявам да пиша повечко. Спокойна вечер!!!

# 27
  • Мнения: 1 193
Честита Коледа!
Да сме живи и здрави.
Маслинка,лед , мартини ,наздраве за много години!Весели ,здрави , засмяни и цяла година пияни, но не от домашна ракия а от любовна магия!
Ами сега след 4 почивни дни мързелуване как се ходи на работа? #Crazy

# 28
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Честито Рождество.
Пожелавам на всички много здраве и късмет.

# 29
  • Мнения: 380
Добро утро на всички, и честит празник на всички именници. Да са живи и здрави  и много късмет в живота.
Аз днес почивам но утре  пак на работа , днес малко ще си помързелувам сама в къщи.А на тези които се трудят като пчелички лека и спорна работа,

Общи условия

Активация на акаунт