Дядо Коледа дойде, бебчета да донесе! (25.12.2006 г. - 31.12.2006 г.)

  • 6 021
  • 204
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 806
ЧЕСТИТА КОЛЕДА и от мен.
Желая ви, семейно щастие,благополучие, здраве,късмет и всички догодина в отчетните с здрави бебчета да се съберем за отчет Mr. Green Praynig  bouquet

Късмет на всички момичета, които ще се тестват и Дай Боже да видят едид единствен резултат - двееееееееееее чертичкиииииииииииииииииииииии.

На мен ми се падна късметите - да пусна фиш че ще стана милионер, че вкъщата ми ще се чува догодина детски смях и на здраве ще се радваш ти, а на мъжа ми на дядо му се падна, че догодина нов член на семейството ще има, а дано да е неговото правнуче- нашето детенце Praynig

Весели празници милички и нека найстина дядо Коледа бебчета да ни донесе, а за тези като мен, които чакат да видят резултата през Новата 2007- може дядо Мраз да ни зарадва с бебче той взахлас Mr. Green

Прегръщам виииииииииииииииииииии Hug

# 46
  • Мнения: 3 154
ВЕСЕЛА КОЛЕДА, момичета!
Всички знаете какъв подарък ви пожелавам Wink

# 47
  • Мнения: 533
ВЕСЕЛА КОЛЕДА!!!Много късмет, усмивки и сбъднати мечти, желая на всички ви от сърце!

Наминах да видя какво става, празници са, нормално е да е пусто.

# 48
  • Мнения: 566
Здравейте от мен, Wink
днес се събудих с много хубаво настроение , защото видях натрупалия сняг вън.... беше много красиво. Peace
ААААА сега да ви се похваля и какви късметчета се паднаха на мен..........  Laughing                              1-  Много ЛЮБОВ и   2- За някой СИН, а за други внуче. ХИХИХИХИ  : lol: Даи боже на всички ни   Praynig  Hug

# 49
  • Мнения: 3 372
Тествах се......беше отрицателен.....както винаги newsm45 Още колко единични чертички ще мога да понеса незнам newsm45 Сигурно ще ме навести лелката тея дни, а закъснението сигурно е от лекарствата дето ги пих Confused

# 50
  • Мнения: 284
milenna21  не се отчайвай миличка   bouquet докато не е дошла има още надежда,ако пак сега не е стало нали занеш - нова година нов късмет   bouquet

# 51
  • Мнения: 1 436

И аз така  Sad

При нас паричката се падна на къщата  Whistling. То имаше три парчета само - за мен, за половинката и за къщата, така че парата нямаше къде да ходи  hahaha. Другите късмети ще ги сложа в новогодишната баница  smile3508.

Последна редакция: вт, 26 дек 2006, 20:25 от Juturna

# 52
  • Мнения: 701
Честита Коледа,момичета и много здраве,щастие и късмет на вас и семействата ви!
Пожелавам ви следващата Коледа да се оглеждате в най-прекрасните бебешорски очички!


П.С. На мен ми се падна парата и "С градина,басейн и тераса къща ще имаш от класа"....втората ми мечта ще се сбъдне!

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Здравейте, мацки! На мен ми се падна парата, а мъжо се изкефи, че и него щяло да го огрее Crazy
Аз вече официално да се похваля, че си имам своето Коледно чудо /което исках за миналата Коледа/ и съм сигурна, че за следващата Коледа ще ми се е случило и чудото, което ме отмина на тази, защото явно при мен идват с година закъснение Rolling Eyes
Та, ето какво ми донесе дядо Коледа /извинявам се за качеството на снимките Blush/
http://images12.snimka.bg/001810558.jpg
http://images12.snimka.bg/001810554.jpg
Безкрайно съм щастлива, макар че едва ли някой ще е изненадан, при положение, че си се смятаме за семейство, но за мен има огромно значение, че мъжът ми най-после се престраши да признае на всеослушание, че е открил Жената, с която иска да прекара живота си Flutter

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Goldie дай паролата. Hug

# 55
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честито, Голди!!!  smile3525 
Всичко най- най- най- оттук нататък   txtloves Two Hearts  loveuuu, а следващото чакано чудо може малко да се позабърза  smile3504, не е нужно да чака цяла година #2gunfire, за да дойде   smile3532 newsm62

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Сега не се ли виждат вече? newsm78
 _Vess_ , благодаря Hug

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Вече се виждат-Честито миличка  bouquetТова е стрхаотен Коледен подарък.И както ти е пожелала _Vess_ дано и другото чуда да избърза.

# 58
  • Мнения: 258
Здравейте момичета. Честита коледа и от мен Grinning. Бъдете много здрави, влюбени и усмихнати и нека следващата година да е много щастлива за всички нас и да гушкаме по едно сладко baby_neutral Аз искам много тихичко да се похваля. Имам си тест EFP и два дни закъснение. Още ми е толкова невярващо, че не смея и да се зарадвам. Не мога да повярвам, че всичко това се случва. Хайде повличам крак тази седмица да има още много новоизлюпени кандидат майчета. Heart Eyes Praynig. Сега е Коледа и е време за чудеса.
Goldie радвам се и на твоето коледно чудо. Честито   bouquet Бъдете много много щастливи заедно с твоята половинка. Предполагам,че на снимките има пръстенче, въпреки, че на мен не ми се отварят и ми излиза съобщение, че албумът е private  Confused

# 59
  • Мнения: 1 436
Ооо, Goldie smile3501
Нали знаеш хората какво казват - тази година булка, догодина - люлка  Mr. Greenfingerscrossed Пък тази година вече почти свърши Hug, идва време за 'догодина'.

Общи условия

Активация на акаунт