LURE - горещо препоръчвам!

  • 2 295
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 120
в софия няма ли такава аптека???
тукашните аптекарки не ги издържам,държат се все едно те ми плащат продукта

# 16
  • Мнения: 1 288
искам и аз такава аптека в софия.... Crossing Arms
преди бях относително доволна от ремедиум, но напоследък е толкова отвратително обслужването там, че нямам думи...впечатленията ми не са само от една конкретна аптека.

# 17
dimi, и аз си купих кремче на  RoC и направо не мога да повярвам колко добре ми действа, страхотен е! 3 в1 е - почиства, тонизира и овлажнява, все едно си използвала измиващ гел, тоник и крем. За мен дето все нямам време е страхотно. На мен лекарката на въпросната "лупа" /и аз не знам дали се нарича така/ ми гледа главата, защото й казах, че ми се появява пърхот и по принцип ми е мазна. Даде ми мостра на шампоан на Vichi.
Е, радвам се, че и ти си останала доволна като мен от LURE.  Hug
Ааа, забравих да кажа, вече си имам и талонче с 5% отстъпка.  Wink

Lamita и Юка, ако имате път към Пловдив - свирнете. С удоволствие ще Ви заведа в дрогерията.   Hug

Последна редакция: чт, 04 яну 2007, 22:44 от Bonie

# 18
  • Мнения: 891
[Ааа, забравих да кажа, вече си имам и талонче с 5% отстъпка.  Wink
Аз още нямам талонче за отстъпка Sad , но смятам скоро да се сдобия с него  Peace

# 19
  • Мнения: 410
О, това е по-скоро на спирката на 4ката, нали?!
В сградата, дето на ъгъла е магазин за бельо и чорапи?
М/у другото, от този си купих вчера фигурален чорапогащник. Има доста намалени, без да им има нещо, само защото са последни бройки и няма номера, или опаковките са се поразкъсали...

# 20
  • Мнения: 891
О, това е по-скоро на спирката на 4ката, нали?!
В сградата, дето на ъгъла е магазин за бельо и чорапи?

Точно там е  Peace

# 21
[Ааа, забравих да кажа, вече си имам и талонче с 5% отстъпка.  Wink
Аз още нямам талонче за отстъпка Sad , но смятам скоро да се сдобия с него  Peace
Стискам палци скоро да се сдобиеш.  Hug

Аз междувременно си купих още едно кремче - на Avene. Кожата ми се изсушава зимата, а от кремчето става памук.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт