Бебето си пипа/дърпа ушите

  • 740
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 777
Здравейте,на някой случвало ли му се е бебето да си пипа ушичките или да ги дърпа ,не го боли не плаче просто понякога ги дърпа на 5 месеца е ,започна от 2 дни

# 1
  • София
  • Мнения: 39 776
Понякога е признак на проблеми с ушите, болка. Направете консултация с педиатъра.

А може и да е период на самоопознаване, успокоение. Моята дъщеря така се приспиваше.

# 2
  • Мнения: 7 000
Аз съм знам че може да е признак че му обикнат зъби,моята основно си ги търкаше по скоро,не ги е дърпала

# 3
  • Мнения: 2 777
Това също
Аз съм знам че може да е признак че му обикнат зъби,моята основно си ги търкаше по скоро,не ги е дърпала

# 4
  • София
  • Мнения: 28 627
Нека педиатърът да го види, защото може да започва някакво възпаление там.

# 5
  • Мнения: 15 356
Ако детето е здраво, пипане и дърпане на ушите е признак на умора, ако го прави заспивайки е самоуспокоение.

# 6
  • Мнения: 2 777
Забелязах ,че го прави когато е ядосан изнервен
Ако детето е здраво, пипане и дърпане на ушите е признак на умора, ако го прави заспивайки е самоуспокоение.

# 7
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 274
Нормално е.
Понякога изпитват дискомфорт в ушите и при зъбоникнене на кътници, но на вас ви е рано за тях. Както е писала Божчита, най- често е признак на умора, раздразнение.

# 8
  • Мнения: 462
Дъщеря ми така се приспиваше много дълго време,докато не набара моите уши и до 4 годишна заспиваше докато ми мачкаше ушите Grinning

Общи условия

Активация на акаунт