Отговори
# 15
  • Мнения: 134
И при мен нищо.

# 16
  • Мнения: 85
И при мен нищо #2gunfire

# 17
  • Мнения: 983
Eдно голямо НИЩО.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Свекърва ми ми прати въпросното талонче, което ще се постарая утре за пусна по пощата и ще чакам парици, жълтици - каквото дойде!  Blush
Като получа златото ще съобщя.  Party

# 19
  • Мнения: 505
Аз не съм  Sad а 2 пакета кори купих.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
6 пакета кори съм купила до сега и паричка  няма. Sad

# 21
  • Мнения: 138
и ние си купихме два пакета но талонче за паричка нямаше

# 22
  • Мнения: 208
И при мен нищо. #Cussing out

# 23
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Два пакета купих и, познайте... ами, НИЩО! Не сте учудени, нали? В интерес на истината, не съм и очаквала.

# 24
  • Мнения: 1 232
Два пакета купих и, познайте... ами, НИЩО! Не сте учудени, нали? В интерес на истината, не съм и очаквала.
аааааааа мерси щом и талон се праща не е за мен и защо не са ги "шльопали" директно в пакетите м,голяма работа голямо чудо,а и нали се сещате десетхиляди печеливши пакета,разхвърляни в сто града с по над 100 маазина колко печеливши може да има пък точно във вашия магазин ,а,айде теория на вероятностите някой да развие Grinning

# 25
  • Мнения: 883
Каква теория на вероятностите - какви 5 лева? То от един месец сме на баница по всякакъв повод, че и без повод, но никакви талони и никакви сребърни парички. То аз за тия пари за корите дето съм дала направо златна паричка щях да си купя, а не посребрена. Сменям корите вече. Naughty

# 26
  • Мнения: 286
Нашето семейсво изпратихме вече 3 талона и то от 3 пакета кори,купувани от различни места.Но дали ще получим паричките?

# 27
  • Мнения: 1 232
Нашето семейсво изпратихме вече 3 талона и то от 3 пакета кори,купувани от различни места.Но дали ще получим паричките?
Grinningбраво късметлии.Аз ги купувам по принцип,защото ми е удобно количеството им,но признавам на паричка не съм се надявала Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 2 623
И какъв е смисъла да я получиш след Коледа ?
Та нали идеята беше тази паричка да е късметчето в
питата на Бъдни вечер ???
Поредната недомислица според мен  Naughty

# 29
  • Мнения: 513
 Hug Е,  радвам се за тези, които са намерили талонче, дано и паричките да получат, че вече се бяхме убедили, че това е поредната измама!

Общи условия

Активация на акаунт