Шумен - 11

  • 18 289
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Ами , аз предлагам да се отчитате в майския, там са много свестни всички.  Mr. Green

И в юлския за 2006 са готини.

Искам да попитам нещо, че мъжът ми е командирован при тъщата   Laughing за бая време. По работа, ама аз искам да му дам и задачи. Трябва ми магазин или склад за детско бельо - слипове, тениски, потници, чорапки - да са хем хубави, хем (ако може) по-евтинки. Ще се купуват КОЛИЧЕСТВА, затуй и склад ме устройва. И лятна количка търсим - тип чадърче. някой може ли да ми каже цени? И магазини?

помогнете със съвет.

# 256
  • Мнения: 140
vi_ki на мен лично ми похвалина Д-р Тодоров, но честно да си призная не съм наясно с местните ортопеди.

# 257
  • Мнения: 1 802
Aни, ето как ще изглежда нашето...

# 258
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
vi_ki, аз също бих препоръчала Моканов. водила съм моята 2 пъти там, беше внимателен и коректен. от Димитров не съм доволна, беше ме шашнал ужасно, предложи ми да правим рентгенова снимка (на 3-месечно бебе), при положение, че има ехографи и т.н.
непременно заведи бебчето си на ортопед-колкото по-бързо, толкова по-добре Peace
е, вие какво очаквате от Кауфланд, без пари никой нищо не дава Laughing
има по-евтини неща, но трябва да се следят промоциите...

# 259
  • Мнения: 4 370
Ами , аз предлагам да се отчитате в майския, там са много свестни всички.  Mr. Green

И в юлския за 2006 са готини.

Искам да попитам нещо, че мъжът ми е командирован при тъщата   Laughing за бая време. По работа, ама аз искам да му дам и задачи. Трябва ми магазин или склад за детско бельо - слипове, тениски, потници, чорапки - да са хем хубави, хем (ако може) по-евтинки. Ще се купуват КОЛИЧЕСТВА, затуй и склад ме устройва. И лятна количка търсим - тип чадърче. някой може ли да ми каже цени? И магазини?

помогнете със съвет.

аЗ ЛИЧНО НЯМАМ ИДЕЯ КЪДЕ МОЖЕ ДА ИМА ТАКИВА СКЛАДОВЕ.

# 260
  • Мнения: 259
Здравейте момичета за първи път пиша в този форум Казвам се Диана и имам дъщеря Димитрина,която е родена на 21.02.2005г..Прочетох,че става въпрос за ортопед и че се споменават някой имена и искам да поясня, че има 2-ма ортопеди с фамилия Димитров и са братя единия е Валентин(съпругът ми бе доволен от него,и той е по-добър),адругия е Милен.Лично ние водихме Дими при Тодоров-в поликлиниката на 4-тия етаж.На 20.09.2006г. падна от пързалка и счупи ключица.Тогава тя бе на 1година и 7месеца.Въпреки,че е възрастен е и страшно внимателен и има подход към децата,а и към родителите Laughingбяхме се паникьосали много и сме му зва нели 21 часа и енямало никакви проблеми.

# 261
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Е,Аз да се включа,че има и д-р Румен Димитров,също ортопед. Работи в клиника Ортохелп.Не мога да изкажа мнение обаче дали е добър...... Hug

# 262
  • Smallville
  • Мнения: 994
А н и,чакам Роберта вече цяла седмица да мине да си вземе нещо от мен,но лапешка работа,може да е забравила и аз да я чакам....та тогава мисля да я питам,а не по телефона.Но дай ми малко инфо,че да знам какво да и обясня.
jd,мисля,че такива неща могат да се намерят на борсата на автогарата,но за качество не гарантирам,по евтинки да ,но ...
Хей, илонита , страхотна изненада,много се радвам за теб  bouquet  bouquet

# 263
  • Мнения: 1 802
Честит празник на всички дами!
ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ ВИ МНОГО УСМИВКИ!
И никакви компромиси към мъжете!!!

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 17:43 от Елеонора_76

# 264
  • Мнения: 259
МОМИЧЕТА,ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!Да сте много здрави,щастливи и винаги да бъдете на първо място в живота на някого!(и дечицата също)
 

# 265
  • Мнения: 112
Честит 8-ми март на всички мамички добрички!


Илонита и аз много се радвам за прекрасната изненада, която ни готвиш  Grinning Честито мила, дано всичко бъде наред! Peace



Искам да попитам нещо, че мъжът ми е командирован при тъщата   Laughing за бая време. По работа, ама аз искам да му дам и задачи. Трябва ми магазин или склад за детско бельо - слипове, тениски, потници, чорапки - да са хем хубави, хем (ако може) по-евтинки. Ще се купуват КОЛИЧЕСТВА, затуй и склад ме устройва. И лятна количка търсим - тип чадърче. някой може ли да ми каже цени? И магазини?


помогнете със съвет.

Аз също нямам никаква идея  Rolling Eyes

# 266
  • Мнения: 903
Честит 8-ми март прекрасни  bouquet Пожелавам ви да сте много обичани, лъчезарни, самоуверени и борбени. 
Честито и на Илонита. Прекрасна новина. И аз ти пожелавам всичко да е наред.

# 267
  • Мнения: 1 128
Честит 8-ми март, пожелавам на всички мами много много много любов, здраве и щастие и много детски усмивки!!!
Яде ми се китайскооооооооо................ smile3514

# 268
  • Smallville
  • Мнения: 994
Честит 8 март,мили мами,желая ви да сте много обичани през деня и много желани през нощта Blush

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 16:59 от danibaby

# 269
  • Мнения: 2 609
Ох, най-накрая намирам време за компа. Crossing Arms

Честит 8-ми март на всички мами!
Пожелавам ви да сте много здрави и щастливи, много обичани и желани!





Яде ми се китайскооооооооо................ smile3514

Ммм дааа, и на мен. Blush Нали щяхме да ходим 2 седмици след минала среща..............то се пада тая неделя май, май............. Wink


Илонита, много се радвам за теб! Честито и от мен и дано всичко да е наред!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт