Парфюмът-секссимвол !

  • 10 641
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 085
Crystal Noir води моята класация тази зима,за лятото-Premier Jour, от мъжките-Fahrenheit и Yatagan-класика Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 99
Angel - Thiery Mugler  smile3521 newsm20
това е класика в жанра

# 17
  • Мнения: 372
на мен пък само мъжки парфюм би могъл да ми подейства  възбуждащо...но ми се е случвало един и същ арфюм на двама различни мъже да  ми се струва  абсолютно различен- на единия -секси, а на другия- гадно. като гаджето ми беше този, на когото му седеше гадно, а другия мъж физически не ми беше особео приятен. ама дамски парфюм да ми сейства секси и възбуждащо....

Ами както бих се почуствала секси, ако съм с по-секси дантелено бельо или дрешка, така се чуствам по-секси и примамливо, когато съм си сложила определен и въздействащ и на мен самата парфюм - дамски, разбира се Grinning... Защото със сигурност няма да се почуствам особено секси, ако си сложа слипове и мъжки парфюм  Joy   
За мен лично няма мъжки парфюм, който да ме омае и възбуди толкова, колкото желанието на един мъж - а за това все пак е необходим... подходящ дамски парфюм  Wink

# 18
  • Мнения: 658
Angel - Thiery Mugler  smile3521 newsm20
това е класика в жанра
newsm10

# 19
  • София
  • Мнения: 1 105

Според мен Angel - Thiery Mugler е много тежък парфюм, но всеки си има вкус все пак.

Аз нямам фаворит.

# 20
  • Мнения: 730
Аrmani-Emporio sity glam-спира ми дъха направо,излъчва наистина еротика.

Последна редакция: вт, 26 дек 2006, 13:26 от Dayli

# 21
  • Мнения: 1 666
Без никакви колебания - Amarige на Givenchy е парфюм, ухаещ точно на страст според мен: тежък, богат и пленителен аромат, някак си затоплящ и възбуждащ... Много особено и обсебващо ухание има....

Абсолютно!
Само бих могла да добавя и Organza, също на Givenchy.

# 22
  • Мнения: 868
Мисля, че скоро писах в друга подобна тема, но понеже парфюмът ми е слабост, а и точно вчера "минавахме" през моята колекциа с мъжа, за да си каже мнението кое да сложа за парти...

Ясно че за всяко настроение, повод, и място, миризмата е различна. На мъжете, обаче, сетивата работят по много бинарен начин, и моят ги класифицира "секси" и "не секси." 
Първо: тези които според него са "секси,"  защото това е темата:  Allure Sensuelle , Coco Mademoiselle (Chanel), Le Baiser du Dragon (Cartier) в този ред. Предупреждение: Последният не е за всеки ден, а за по-тежък случаи.  Тези три са модерни "ориентал," придружени от нотки на дървета и донякъде цветя. 

Не "секси":
Лолита беше определен като "бонбонки"; моят любим Прада Тендер като "слаб одеколон".
Kenzo Amour ми беше препоръчан като "успокояваща" миризма (аз го нося на работа от време на време).  Kenzo Oriental Flower беше "бебешки пелени."  Angel, които според мене е много секси, не направи мъжката класация Sad

Имаше и няколко други, но не си спомням коментарите за тях. Разбира се, като става дума за парфюми, предпочитанията рядко съвпадат, дори между нас и нашите "важни други." 

# 23
  • Мнения: 2 414
Момичета,чувала съм страхотни отзиви за Innocent Summer Flash на Thierry Mugler  знаете ли дали го има в България? Thinking

# 24
  • Мнения: 2 907
Тристания, на всяка кожа парфюмът мирише различно, суответно и сексуалните феромони биват възбудени по различен начин.

Аз няма да ти давам пример с моите избори, само исках да напиша, че по някаква случайност момичетата са ти похвалили за мен две отвратителни миризми - Амариж е за мен най-ужасната смрад на света, бяха ми го подарили и аз го бях сложила в тоалетната.....Миракл - пак непоносима смрад!

Така че виж колко индивидуално е всичко, не разчитай някой да ти каже кое точно ще ти подейства възбуждащо  Wink

# 25
  • Мнения: 1 290
А нямах впредвид,че се възбуждам от жени и женски аромати hahaha Всички ме набедихте Joy Просто ми беше интересно на романтична вечер какво бихте си пръснали Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 868
Не, не всички Simple Smile   Много добре те разбирам, но колкото хора пишат, толкова различни мнения ще чуеш.     То това е и идеята, ако събираш информация за нови аромати. 

# 27
  • Мнения: 1 290
А някой може ли да ми даде инфо за Angel innocent на Thierry Mugler,че не мога да го намеря в парфюмериите,по описанията е нежен и мирише на бадем,а сладникав ли е (че не обичам сладки парфюми) и траен ли е? newsm78

# 28
  • Мнения: 952
за мене фаворит са всичките на Армани особено mania е №1,  и на Нина Ричи premier jour също нее лош Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 421
А някой може ли да ми даде инфо за Angel innocent на Thierry Mugler,че не мога да го намеря в парфюмериите,по описанията е нежен и мирише на бадем,а сладникав ли е (че не обичам сладки парфюми) и траен ли е? newsm78

В Бюти зон на Витошка и Мол София.
Изключително траен.
А по темата -Angel както  за жени така и мъже е моят фаворит.
Съжалявам за инфото за Angel innocent -сега погледнах ,че не си от София.

Общи условия

Активация на акаунт