Варна - по-красива по Коледа!

  • 1 739
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Хубави фотоси. Евалла Варна  Peace

Но с подходяща техника и уменията на Маленна и София би изглеждала по подобен начин, нали?!

# 16
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Хубави фотоси. Евалла Варна  Peace

Но с подходяща техника и уменията на Маленна и София би изглеждала по подобен начин, нали?!
Хм,  Sunglasses ще се изкажа пристрастно-да, бе  Whistling
Наистина е факт, че нашият кмет е голям просветител  Laughing и Варна е много коледна и става все по-коледна всяка година. Има още доста много украса и тя е по все повече улици. Кълбата по Мария-Луиза са откровение, осветената Морска градина - също (има ново осветление около Аквариума) и бла-бла. А осветлението на Общината мига като вълна или бурен вихър.

# 17
  • Мнения: 1 417
София тази година бледнее.... на фона на предната например... тъмно , неукрасено, обикновено, и скучно направо.... само тук таме в по-централните части.... гадост  Sad

добре че си украсяваме домовете, че да почувстваме празничната атмосфера.
Хм  newsm78, на мен пък ми се струва, че София тази година е много по-добре украсена от всякога. Аз миналата год. не съм виждала такава украса на Патриарха, сега е много красиво, по В.Левски също, на Витошка не видях каква е украсата, но мисля че има напредък , към Европа...
А, за Варна  newsm10, ама нали там е и една от най-големите фирми в бг, които предлагат Коледна украса  Simple Smile

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Хубави фотоси. Евалла Варна  Peace
Но с подходяща техника и уменията на Маленна и София би изглеждала по подобен начин, нали?!
Хм,  Sunglasses ще се изкажа пристрастно-да, бе  Whistling

да, не да... dodo_dodo и Reza ще произведат в пъти по-добри фотоси от Маленините.. Но не е това целта на задачката...Wink

# 19
  • Мнения: 6 167
Хубави фотоси. Евалла Варна  Peace

Но с подходяща техника и уменията на Маленна и София би изглеждала по подобен начин, нали?!

хех, не е истина просто. много свободна тая малена, с кви работи се занимава Joy

страшни са снимките , варна е красива и зиме, и лете!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Наистина градът е много и хубаво украсен Heart Eyes. Украса има и из Кайсиева и Владиславово, което се случва за първи път. Много е красиво вечер...

# 21
  • Мнения: 13 512
Хубави фотоси. Евалла Варна  Peace
Но с подходяща техника и уменията на Маленна и София би изглеждала по подобен начин, нали?!
Хм,  Sunglasses ще се изкажа пристрастно-да, бе  Whistling

да, не да... dodo_dodo и Reza ще произведат в пъти по-добри фотоси от Маленините.. Но не е това целта на задачката...Wink
Абе не знам кой какви снимки щеше да произведе, /нали не това е била целта/ ,но Варна наистина е най-красиво украсения  град в България. Миналата година това удоволствие струваше на Общината 300 000 лева, но определено си заслужаваше!

# 22
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Браво,стахотно е ,много е красиво!

# 23
  • Мнения: 107
Браво Маленна  bouquet  bouquet  bouquet
Някоя вечер ще те разходя с колата, да  не ти е студено. Ти само ще снимаш, че много добре пресъздаваш видяното  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 381
Ах, много красиво. И тук украсите са хубави, ама нали знаете- нашето най хубаво. Благодаря Маленна  bouquet Hug

# 25
  • Мнения: 1 277

Но с подходяща техника и уменията на Маленна и София би изглеждала по подобен начин, нали?!

Да, само че друг път  Simple Smile.
Браво Маленна  bouquet!

Последна редакция: вт, 26 дек 2006, 19:08 от баба Ягодина

# 26
  • София
  • Мнения: 2 161
Malenna, благадаря за снимките  Hug
Наистина е много красиво и ме хвана носталгията...искам си във вкъщи - във Варна  Cry
След 2 дена пътувам за Варна, и сега когато видях снимките вече нямам търпение. Радвам се че ще изкарам Нова Година там Joy

# 27
  • Мнения: 703
Страшно хубаво е!Наистина варненци са се постарали!Гледах репортаж по новините,но благодарение на снимките на Малена (за което и благодаря!)видях наистина колко е красиво!Прилича досущ на европейски град!Време беше и в България да усетим истинско празнично настроение!За съжаление не съм очарована от украсата на София.Е,по-добре е от предни години,но не е това,което трябва да бъде като за столица!Ще призная,че варненци ни надминаха!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Браво Malenna, прекрасни снимки!
Варна наистина е чудесна. Лампичките не са само по улиците а и доста сгради вече имат собствена  коледна окраса, така че цялата тази красота не е само благодарение на Общината. Всяка година става все по-красиво.
Ще си позволя да ви покажа и снимки от дир.бг
http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=varna&Number=19466049 … mp;sb=5&part=

# 29
  • Мнения: 151
Наистина е толкова красиво!

Общи условия

Активация на акаунт