Тайната на дългата и гъста коса-7

  • 49 068
  • 493
  •   1
Отговори
# 420
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
мама мери, искам да те питам за това трайно изправяне на косата.Мисълта ми е дали си доволна-или пак си я минаваш след баня с преса.И не ти ли се изтощава много косата от тази процедура.Исках и аз да си я изправя трайно но ме посъветваха първо да си я възстановя.а на снимката не ти е изправена косата нали.Като че ли изглежда бухнала, и не мога да преценя.
Доволна съм, не се налага след баня да я минавам с преса, ако я среша хубаво и я изсуша. Но понеже аз имам лошият навик да си лягам често с мокра коса, след това се налага да я дръпна поне с четка и сешоар. Снимките са по-стари, там още не я бях направила тази процедура. Ето една снимка след изправянето, а довечера ще пусна и днешна снимка Peace.
http://images12.snimka.bg/001688350-big.jpg

# 421
Най-малко мисля че беше час-час и половина.
благодаря за отговора:))) Heart Eyesсега пак си я направих маската:)и много ми харесва коси4ката:))) в масата си слагам Simple Smileразбира се тривитаминол,бадемово масло,зехтин,оцет,кисело мляко и хума!наи интересното за мен бе6е,че слагам толова мазни нещица,и накрая отмивам само веднъж с шампоан:)!но после не ми седи мазна косата, а пък по принцип не ми е суха....тя си знае:)))!на мен ми харесва:))на които нещо не му харесва как си я правя маската моля да ми каже:))))!

# 422
и аз мисля да поспя тази нощ с нея и се надявам да има положителен ефект Simple Smile стискайте палци  Praynig

# 423
Хора,искам да ви попитам нещо,току-що си замесих всичко и си го сложих на главата,обаче имам чувството,че стана малко като количество,а косата ми е малко под раменете(не е дълга),нормално гъста е,и едвам-едвам успях да покрия 3/4 от косата си.Това нормално ли е според вас,така ли трябва да бъде?А иначе си спазих пропорциите и всичко както трябва,според вас добре ли е  Confused

# 424
  • Мнения: 2 085
Хора,искам да ви попитам нещо,току-що си замесих всичко и си го сложих на главата,обаче имам чувството,че стана малко като количество,а косата ми е малко под раменете(не е дълга),нормално гъста е,и едвам-едвам успях да покрия 3/4 от косата си.Това нормално ли е според вас,така ли трябва да бъде?А иначе си спазих пропорциите и всичко както трябва,според вас добре ли е  Confused
Aз си правя двойна доза, иначе не ми стига за цялата коса, но май е по-важно корените да са намазани newsm78

# 425
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ето обещаните снимки на косата ми в момента Peace:
http://images13.snimka.bg/002261111-big.jpg
http://images13.snimka.bg/002261112-big.jpg

# 426
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Така, зн имам една питанка. Вчера мн ме зарибихте с тази маска и мн искам да я пробвам, но косата ми е до кръста и е доста дъста и едва ли количеството, което Деси е дала ще ми стигне да си наклепотя цялата коса... Та въпросът ми е, сигурно ще трябва да увелича количеството на съставките, което означава ли, че трябва да увелича и количеството на тривитаминола?
Благодаря предварително


Че ако косата ти е дълга до кръста и е гъста, защо ти е да правиш маската????  newsm78

# 427
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762

Че ако косата ти е дълга до кръста и е гъста, защо ти е да правиш маската????  newsm78
Може да й е изтощена Wink. По принцип колкото е по-дълга косата, толкова по-голяма нужда от подхранване има, защото витамините които извлича от организма не й достигат Peace

# 428
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Пък аз имам един такъв проблем:снощи си направих маската и цяла нощ ме сърби скалпа ,ама така зверски че все едно имам яко въшки и се гонят Mr. Green.
Мисля си дали може да е от това че сложих повече от витамините newsm78,слагах на око и май люснах повече от обикновенно.
Някой друг има ли с такъв проблем?

# 429
  • Мнения: 410
Като нищо да е от АД3Е. Аз като не се доизмия някой път се чеша здравата. Измий се още веднъж и ще ти мине.

# 430

Че ако косата ти е дълга до кръста и е гъста, защо ти е да правиш маската????  newsm78
Може да й е изтощена Wink. По принцип колкото е по-дълга косата, толкова по-голяма нужда от подхранване има, защото витамините които извлича от организма не й достигат Peace
Изобщо не ми е изтощена, дори фризьорката ми не може да ми се нарадва на косата, като ида да се подстригвам, казва ми, че косата ми е прецедент. Рядко ми цъфти, има страхготен блясък и обем, косъмът е здрав и цъфти мн рядко, но както каза съфорумничката, искам да я подхраня и чрез маската. Все пак такова БОГАТСТВО има нужда от допълнителни грижи, не мога да я оставя на самотек. Тези дни ще пусна и снимки, за да ми видите косата.

# 431
  • На небето
  • Мнения: 5 530

Че ако косата ти е дълга до кръста и е гъста, защо ти е да правиш маската????  newsm78
Може да й е изтощена Wink. По принцип колкото е по-дълга косата, толкова по-голяма нужда от подхранване има, защото витамините които извлича от организма не й достигат Peace
Изобщо не ми е изтощена, дори фризьорката ми не може да ми се нарадва на косата, като ида да се подстригвам, казва ми, че косата ми е прецедент. Рядко ми цъфти, има страхготен блясък и обем, косъмът е здрав и цъфти мн рядко, но както каза съфорумничката, искам да я подхраня и чрез маската. Все пак такова БОГАТСТВО има нужда от допълнителни грижи, не мога да я оставя на самотек. Тези дни ще пусна и снимки, за да ми видите косата.

Ще, чакам с нетърпение снимките.

# 432
  • Мнения: 394
Момичета внимавайте щом имате хубави коси с тези ударни дози витамини да не направите ресултата обратен Cry, тази маска се ползва от хората с много изтощена и увредена коса !!! Аз тези количества си слагам и на моята коса и на дъщеря ми, в темата пише че когато косама е хубав може да получите и обратен ефект като го увредите !!! Naughty

# 433
Здравейте отново, давам линк към обещаните снимки. Снимала съм се на самоснимачка, за което се извинявам. http://snimka.bg/album.php?album_id=108577

# 434
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Страхотна коса.Поздравления.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт