А за сокчетата?

  • 1 914
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 382
Скоро почнах със соковете, давам предимно домашна ябълка, като чат-пат прибавям морков, мандарина, портокал, каквото ми падне Simple Smile

# 16
  • Мнения: 287
Аз лично давам соковете на Хип, но вчера установих, че примерно в сливата има захар....  #2gunfire Иначе правя и домашен ябълков сок от селски ябълки (не от пазара).
Почнах със соковете чак след 6-ия месец като още не съм сигурна, че трябва да му ги давам. Та се питах - не е ли рано за вас- едва на 4 месеца? Peace

# 17
  • Мнения: 773
Правя фрешове всеки ден, по 2 пъти.Ако сме на разходка и няма заведение, където предлагат, само тогава взимам готови, случвало ми се е няколко пъти до сега.Избягвам да купувам, защото всичките витамини в соковете са изкуствено добавени, ако ги има и съм на мнние ,че такова нещо като витамини на хапчета, прахове и т.н. не съществува
След изтискването на сако от един плод витамините , който съдържа се запазват в него няколко минути след това, ако го пиеш 30 по-късне кел файда.

 Точно така няма нищо по хубаво от естествените витамини. В соковете наистина са изкуствено добавени, а и консервантите не са за предпочитане за бебоци.

# 18
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Първият месец сама правех сокчетата,после започнахме с готовите-предпочитаната марка за сок и пюрета при нас беше Семпер,но започнахме със соковете през петия месец. Peace

# 19
  • Мнения: 5 026
Правя си ги в къщи-от ябълка и морков. Понякога съм купувала на Ганчев, но рядко.

# 20
  • Мнения: 1 029
Започнах да давам сокчета чак в края на 4-ти месец като първоначално ги правих с купени от пазара плодове. Впоследствие започнах да купувам готови на Хип, но и до сега се чудя кой вариант е по-безопасен за бебето  newsm78

# 21
  • Мнения: 2 015
Аз давам и правен и купен.Цедя от плодове като ябълка, морков, а купувам например от кайсия, банан и.т.н.

# 22
  • Мнения: 209
В самото начало аз си правех соковете,а след време започнах да купувам.Все мислех,че е по-добре поне в началото да знам какво точно пие детето ми.

# 23
  • по света
  • Мнения: 1 587
Опитах да давам правени сокчета,но започнаха колики.Купих Хип сок ябълка и плодови пюрета,няма колики а ги и харесва.

# 24
  • Мнения: 22 908
Прясно изцедени у дома.Готовите сокове съдържат консерванти,захар ,оцветители и какво ли още не...

# 25
  • София
  • Мнения: 245
Домашни, тя готовите не ги харесваше  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 205
  Аз започнах със сокчета от моркови и ябълки, правени вкъщи. . след това започнах да купувам на Ганчев, и други. .

# 27
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Започнах с домашни, после купешки на Хип. На 1г. и нещо минахме на Ганчевите. Като стана на 1г.7-8м. започнах да му купувам  натурални на Куинс, Капи, Флорина и т.н

# 28
  • Мнения: 3 500
Никога не съм давала сокчета.Започнах направо с пюре на 5 м.

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Днес реших и и дадох сокче от ябълка домашно приготвен  Peace
За съжаление на малката нещо не и допада май и прави едни такива кисели физиономии.
Утре ще видим дали харесва морковче  passifier

Общи условия

Активация на акаунт