Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/Проекти и Колеги /Тема 6

  • 36 326
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 815
Не разбирам как Ферит ще предотврати евентуален опит за самоубийство от страна на Пело. Един път ще попречи, но какво е гаранцията, че тя с този номер няма цял живот да го манипулира !?

Разбира се,че няма да е цял живот.
Предполагам,че в началото боли най-много и на човек през главата минават най-различни мисли.
След време нещата се успокояват и животът продължава
sofia26,да,така беше,но.....БЕШЕ
Сега вече не е така и аз разбирам защо той написа името на счетоводителя на телефонния номер на Сейран.
Направи го,за да не дразни Сейран,за да не я ядосва и за да и спести още нерви и скандали.
Защото той трябва да спре Пелин да направи нещо със себе си.
Трябва!
Иначе ще е тежко за всички!
И най-хубавото е,че той направи точно това.Защото можеше да тегли един сиктир на Сейран и да си продължи както си знае.
Кой ще го спре?
Кой ще му попречи?
Ако иска,ще се вижда с Пелин,ако иска с друга-никой не може да спре един женкар
Ферит постъпва най-разумно в тази ситуация,но Сейран от ревност и според мен от глупост повтаря само,че той обичал всички и,че видиш ли,той бил непрекъснато в спалнята с Пелин.
Katya_I, не казвам,че Дож Жуан ще се спре с единия секс,защото според мен Ферит изобщо не е Дон Жуани даже няма място за никакво сравнение

# 706
  • Мнения: 4 687
А кое го кара Ферит да мисли, че Пелин може да направи нещо със себе си?

# 707
  • Мнения: 1 815
Забравих да благодаря на Reni-BG за превода на фрагмана
Reni-BG за теб🌺🌺🌺
А как Ферит знае?Със сигурност е опознал достатъчно добре това момиче,пък и тя не е толкова сложна за разбиране

# 708
  • Мнения: 9 309
Аууу, ама Феро тук е бомба Heart Eyes



Язък че ги няма ония припадък човечета.
Направо е табло тука ама снощи нали го наливаха с какви ли не епитети викам да не стане пак че съм умряла мишка сам по котарак. 😂

# 709
  • Дубай
  • Мнения: 3 757
Аууу, ама Феро тук е бомба Heart Eyes



Язък че ги няма ония припадък човечета.
Направо е табло тука ама снощи нали го наливаха с какви ли не епитети викам да не стане пак че съм умряла мишка сам по котарак. 😂
Има целувка 😘 дай му една и готово...Аз по бузката нищо,че съм му кака🤣

# 710
  • Мнения: 2 473

Баш! Joy

Покрай фраговете ми попадна част от 6ти епизод и се загледах. Там точно Сейран я заловиха с Юсуф. Леле, какво я направи Ферит. "Не мога да ти обърна гръб и за една секунда, ти си таква, ти си онакава. Няма да се виждаш с него, защо още не си му блокирала номера..." После я подкрепи пред дядката, тя пък му каза, че когато той ходи при Пелин, тя ще ходи при Юсуф. Шокът беше сериозен. Той после пък я манипулира с това, че няма да учи, а ще трябва деца да ражда и тогава Сейран му каза да върви където поиска, с когото поиска, когато поиска, тя ще го прикрива и няма да му пречи. Ехееее, какво чудо беше тогава. Та сърбала му е попарата и тя.
Моето мнение е, че големи хора отговорност за себе си носят само и единствено те. Някой ако реши да ме манипулира с това, че ще си посегне на живота, ако не съм с него или не му обръщам вниманието, което той реши, ще му дам зелена светлина да прави, каквото и както е решил. Съжалявам, но аз заложник не мога да стана. И не бих. В 99% от случаите това си е гола заплаха. Аз реално не съм чула Пелин да заплашва с това, но някои части ми се губят.
Сексът сдобрява, може да се използва и за манипулация, но никога не е добра основа за едни отношения. Зор е когато го няма хич Joy
Ефе изтрещя, но все пак има договор подписан и тук нещо ми се губи. Как просто ей така едностранно решаваш да развалиш?
Отворена съм аз за всякакви варианти, не се вживявам особено. Каквото предложат, това ще коментирам. Сладури са ми големи, да ги дават по-често да се целуват и да се веселят супер, да ги дават как крещят и се замерят, пак супер.
Повечето сцената с пръчката хич не я одобриха, на мен ми беше много забавна.
Рени, много благодаря и аз за превода! Flowers Hibiscus

# 711
  • Дубай
  • Мнения: 3 757
Е,че дай сега, Феро да тича постоянно при Пелин щото щяла да се самоубива...Има си и други начини да помогне като се чувства отговорен, загрижен

# 712
  • Мнения: 1 815
Аууу, ама Феро тук е бомба Heart Eyes



Язък че ги няма ония припадък човечета.
Направо е табло тука ама снощи нали го наливаха с какви ли не епитети викам да не стане пак че съм умряла мишка сам по котарак. 😂

имам две-припадаща мишка и припадаща кокошка
Подарявам..

# 713
  • Мнения: 5 723
Каква е Пелин за Ферит ?!?!?!

Предложи ли му да  се оженят ??? Предложи ...той прие ли ...НЕ  !!!!  Защо ?!?!?!

Задавал ли си е този въпрос и намери ли  отговор ?
Защото знае ,че Пелин няма да я одобрят ...Пребори ли се за  нея ...НЕ !!! Защо ?!?!

Намериха му сгодна мома от Антеп ....прие ли да го  оженят ....ПРИЕ ...Защо ?!?!?
Удари "6" със спъването на Суна .... ... възползва ли се ...НЕ !!!  Защо ?!?!А можеше ...
Спазари ли се за Сейран ...спазари се .....Защо ?!?!
Продължи ли със "изпълненията си "...продължи ...Защо ?!?!
Опита ли се да бъде семеен ,отговорен мъж с всички нужни за двама млади "правила "....НЕ !!! Защо ?!?!?
Сейран започна ли да крие , да лъже заради него ...започна ...Защо ?!?!?
При все риска да пострада Сейран ,той си продължи животеца ....
Сети се ,че  има и друго ,но....геч....
Еееее,докога да го чака Сейран да порасне . Ако той си мисли ,че с консумацията на брака всичко ще е О'кей /за него/ ,то за  Сейран е да качи Еверест без екипировка /както бях писала /.
Нека той първи тръгне по маршрута за върха не по джапанки  , а Сейран след него ...

# 714
  • Мнения: 2 482
Благодаря за превода.

Всички гледаме един сериал, но всеки пречупва през своята призма.   
Чудя се какви сълзи рони Ферит,  като той  подмолно звъни на Пелин и върти намера на Сейран.Решил е да не си променя навиците и все пак разбирам, защо е наранен. Понякога ме изумява, доближава се до правия път и хоп..
Даже бих си казала,че не е наясно коя обича,ревнува  и коя иска от двете в живота си.  Това не е чепкънство.  Можи би ако ни го покажат в  типичния образ,рейтинга ще е на 0.
С риск да ме линчувете, Сейран също не се  държи рационално,като човек които знае какво иска.   На всеки мъж,ще му се отще да  я поиска  пак в тази ситуация. Сега той вярваше, че  го иска. Това е голям удар по егото на мъжа. Сигурна съм,че Ферит ще я разбере и няма да направи проблем. В предната серия видяхме друга Сейран- огледало на Ферит, ревност, щастие ,несигурност следене,страсти... Няма да правят секс,ок.Но нямам търпение да разбера за шамара,каква му е историята.Никога нямало да му се довери. Не може да си тръгне,сърце не й дава. Не може  да му се  отдаде.  Какво ще прави сега?  Той не й е дете,което трябва да възпитава с бой,пръчка и надзор. Той й е мъж, човек. Другото е достатъчно унизително и за двамата.
Вървят един срещу друг непрестанно. С блага дума, уважение, разговор, с малко споделяне  нещата ще са други.... Ферит и без това не вярва на никой.  Но след тези думи които чу, какво да очакваме от героя?  Предполагам,че  няма да е нещо хубаво.Какво ще прави Сейран ако ги разведат и  искат да го женят за Пелин? Тогава  друга песен ще запее.
Преди мислех,че променят сценария,сега разтягат  локумите до май.   Едно правят чудесно , показват увредената психика от детството им. Защото и двамата имат проблеми.
 Както дойде от нищото,така и ще си тръгне Ефе. Снижиха образа на Юсуф, и да има интрига.Ни в клин,ни в ръкав,  Ефе ще  опозори фамилията Joy Толкова е несериозно и смешно, пришито с конци от всякъде.

# 715
  • Мнения: 9 309
Аууу, ама Феро тук е бомба Heart Eyes



Язък че ги няма ония припадък човечета.
Направо е табло тука ама снощи нали го наливаха с какви ли не епитети викам да не стане пак че съм умряла мишка сам по котарак. 😂

имам две-припадаща мишка и припадаща кокошка
Подарявам..



Бисмилях.... 👌

Архив



https://twitter.com/nsliisa/status/1633854371476783108?s=19

# 716
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 896


Tablo gibi Heart Eyes

# 717
  • Дубай
  • Мнения: 3 757
Много хубав контраст на Черно и Бяло...

# 718
  • Мнения: 708
При психоложкатааааа! Тая жена ще се съсипе от работа с тея Ора 😄😄. Един нормален няма...докато се изредят, ще заработи за пенсия , хаххахаба

Друго се сетих , какво стана с героите от другия сериал. Искаха да му вдигнат рейтинга, като ги набутат в нашия ли, или? Нещо се отказаха.
Е,че дай сега, Феро да тича постоянно при Пелин щото щяла да се самоубива...Има си и други начини да помогне като се чувства отговорен, загрижен

# 719
  • Мнения: 1 774
Актрисата Буче си е удължила договора , отишла е на срещата с мениджъра и адвокат и е изманипулирала да й удължат договора до края на сезона със сигурност.
Отделно сцената където Сейран я изхвърля , е била по настояване на Мерт и Афра , а Буче не е искала да се снима и до последно е имало разправии.В крайна сметка се е навила , но си е поискала доста други сцени.

Общи условия

Активация на акаунт