Отговори
# 15
  • Мнения: 14 133
Добре, че имам да ползвам още отпуск за настоящата година. И да са ми живи и здрави мама и мъжа ми. Те ще го гледат между Коледа и Нова година, а след това за малко аз ще си остана вкъщи. От 8.01. поне ще бъдат по две сборни групи на крило. Миналият петък бяха в една дежурна група от 40 деца   #Crazy  newsm78.

# 16
  • Мнения: 5 468
Трай коньо за зелена трева. В Оня свят няма държавни ясли. Там плащаш и получаваш.
Аз съм съгласна да бъде увеличена таксата на детските градини, въпреки че на този етап доход нямам никакъв.
За момента условията са такива и толкова плащам.

# 17
  • Мнения: 2 732
Ех , наистина ми е интересно само твоите деца ли бяха днес на ясла newsm78

# 18
  • Мнения: 955
Честита Новата 2007!

Благодаря ви за хубавите отговори. Оказа се, че наистина не само моите деца бяха там. Бяха общо 4-5. Притиснявах се, да не би това да окаже влияние в отношението към децата ми.
Да се надявам, че не.  bowuu
Както разбирам и в другите ясли е подобна ситуацията - ако мине номера  Wink

# 19
  • Мнения: 415
ЧЕСТИТА 2007ГОДИНА!!!
Дано ни донесе повече усмивки и поводи за празнуване!

В нашата ясла също има 4 групи, но на 27,28 бяха три дечица, а на 29-ти моето беше самичко  Sad
Помолих майка ми да го вземе на обяд - ревът му се е чувал още от вън, седял е до масичката сам - самичък с Мечо - гуш в ръцете... Къса ми се сърцето като си го представям Cry
В детската градина пък сборната група е от поне 40 деца  ooooh! Няма къде да спят и ги разхвърлят по леглата на другите групи  #Crazy

# 20
  • Мнения: 11 607
В нашата детска никога не са манипулирали по този начин, винаги са си работили, винаги е имало деца - аз и не мога да си представя как ще има само 1-2 деца в цяла градина....., въобще винаги съм можела да разчитам на тях!

И не се притеснявайте и не се чувствайте виновни - детската е предприятие както всяко друго и са длъжни да бъдат на работа! Това,че персонала не иска е друг въпрос!

Това, което го написах се отнася за детска градина, а мамата пита за ясла..... Незнам - децата ми не са ходили на ясла и от там нямам впечатления!

# 21
  • Мнения: 9 990
Има-има...аз съм била свидетел на 3 деца в градината....не се чувстваха добре децата, но нямаше как... ConfusedПонякога не е никаква манипулация.Аз, като видях от нашата група се събираха само 5 деца около празниците-значи-може....добре, че от съседната и там толкова останаха, та ги събраха.За 10 деца си работи градината и така...малко студено, че изключиха отоплението в другите стаи, но нали тичат уж,,,, Grinning

Общи условия

Активация на акаунт