Киста на дете

  • 920
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,
На дъщеря ми и излезе киста под брадичката (вродена тириоглосална киста) , тя е на 3 години и трябва да се оперира. В нашия град няма добри хирурзи и ни насочиха да отидем в София.
Моля ако можете да ми препоръчате добър лицево- челюстен хирург занимаващ се с деца или сте имали същия проблем, моля споделете как е протекло и най - важното при кого бихме могли да я заведем.
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 341
Здравейте,на моето дете откриха киста в черния дроб.Предстои ни скенер,да се установи каква е.Има ли други подобни случаи?

# 2
  • София
  • Мнения: 3 189
Здравейте,
На дъщеря ми и излезе киста под брадичката (вродена тириоглосална киста) , тя е на 3 години и трябва да се оперира. В нашия град няма добри хирурзи и ни насочиха да отидем в София.
Моля ако можете да ми препоръчате добър лицево- челюстен хирург занимаващ се с деца или сте имали същия проблем, моля споделете как е протекло и най - важното при кого бихме могли да я заведем.
Благодаря предварително.

Здравейте, пропуснал съм Вашия пост. Ако още нямате ориентация елате да видя детето в Детския център на Токуда. Запишете се за проф.Бранков на 02 403 4948 или 4000

# 3
  • Мнения: 3
Здравейте, 5-годишният ми племенник има киста на врата. Преди около две седмици започна да расте, зачерви се и кожата и стана болезнена. В момента е на антибиотик Панцеф, преди това беше на друг, който не спомогна за овладяване на инфекцията. Забелзва се голямо подобрение, но все още мястото е зачервено. Не е болезнено. Моля за съвети и насоки за оперция и колко време след овладяване на инекцията може да бъде извършена. Благодаря предварително!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 189
Здравейте, вие не казахте къде е кистата. Те са различни и подходът е различен. Моля пратете ми снимка.

Общи условия

Активация на акаунт