Дайте ми кураж...

  • 3 378
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 232
Не мога да ти кажа не се притеснявай минала съм през това и знам какво е,но мога да ти кажа,че не е толкова страшно,сега за второто раждане ще отида много по-спокойна надявам се да мине като първото Hug,пожелавам го и на теб  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 757
Представям си как се чувстваш. Аз нямах време да стигна до тревогите щото бебока се роди преди дори да почна да го очаквам и да се притеснявам. Но никога няма да забравя паниката, която ме обзе когато в 1ч през нощта, сам сама вкъщи, на път за кревата минах  да се изпишкам. Спеше ми се адски и си представях как ще си нанкам сладко, до преломния момент, когато вместо нормалното шур на пикня, се чу страхотен плисък и една кофа вода се изля в кенефа. Това беше най-светкавичното разсънване през живота ми. Мъжът ми на някъде по моретата, без обхват на телефона. Сърцето ми щеше да се пръсне повярвай ми. Планът ни беше да е до мен в този момент, но бебо ни изненада жестоко и безмилостно. Обадих се в болницата да кажа че съм с изтекли води и без контракции. Казаха да легна да се наспя и като усетя, че раждам да ида в болницата. Кво спане, кво 5 лева - аз се бях оцъклила като змей, треперех като че ли съм бръкнала в контакта. На кой да се обадя. На свеки - последен шанс. 5 мин звъни телефона - хората спят дълбоко. В последната секунда вдига слушалката сънена и просто я усещам как и тя моментално се разсъни като чу новината. Та ме закара и т.н. беше до край с мен да е жива и здрава. Така че ти пожелавам в никакъв случай да не си сама в този момент - това е най-гадното от всичко  Peace

# 17
  • Мнения: 6 461
Била съм и аз като теб... Wink
Не се тревожи всичко ще бъде на ред... Peace
Успех и леко раждане. Hug

# 18
  • Мнения: 2 952
И после да се похвалиш и да пуснеш  снимки на бебето Wink

# 19
  • Варна
  • Мнения: 552
Трите пъти ,в които съм била най-спокойна в живота си това са в деня на моята сватба и когато раждах децата си!Наистина не  се страхувах ,по скоро бях притеснена с гледането на близнаците,но и на това се намери лесното.
Успокой се ,няма нищо страшно,всяка жена е минала по този път.
Пожелавам ти лека бременност и хубаво и здраво бебче!

# 20
  • Мнения: 3 478
Психическата нагласа в такъв случай много помага. Поне при мен беше така. Съвсем съвестно мога да кажа, че отидох да раждам без страх и притеснения ( ама най-вече защото си чаках епидуралката Mr. Green, друг е въпроса че така и не я получих). Та съвета ми е: опитай да се успокоиш, каквото ще става ще стане така или иначе. Едно е сигурно - ще родиш, а защо не и да останеш с приятни спомени от това. Искренно ти го пожелавам  Hug.

# 21
  • Мнения: 1 183
Мерси много на всички за успокоението,но наистина докато не разбера какво е усещането няма да се успокоя,само се надявам да е скоро и да не пренося,но това е божа работа така,че стискайте палци Praynig

# 22
  • Мнения: 672
Да добави компетентната лелка нещо: изживей си последните дни без дете просто като такива - радвай им се и им се наслади, защото после вече никога (мразя тази дума) няма да бъде същото. Да, най-прекрасното нещо е детето и т.н. (аз имам две), но този период в живота ти свършва, и според мен най-доброто, което можеш да направиш, е да го изживееш пълноценно. И после ... после си е за после. Късмет!

# 23
  • Мнения: 81
Каквото и да ти кажа няма да се успокоиш.Желая ти късмет и леко раждане! newsm10 Ще усетиш най-прекрасния момент, когато родиш и видиш малкото създание което си носила и чакала толкова дълго време.Ще можеш да го прегърнеш и реалността ще те връхлети с пълна сила.Безсъни нощи и тн...,но всичко си срува за една негова усмивка и първото агу...Късмет, много късмет и ще чакам да се похвалиш!

# 24
  • Мнения: 5 026
 Мисли си само, че всичко ще е ОК! Бъди позитивно настроена за най-хубавият момент от живота ти! Гушкай скоро здраво бебче! Леко раждане!

# 25
  • Мнения: 3 092
Мисли си за първата ви среща и знай че този спомен остава завинаги! Hug

# 26
  • Мнения: 2 956
Ами няма как да не се притесняваш според мен. Просто мисли за това,като за най-най-приятното изживяване,което ще имаш  Hug Леко раждане и здраво бебче ти пожелавам   bouquet

# 27
  • Мнения: 1 910
Ти по-добре гледай да се наспиваш.  Grinning
Леко раждане!

# 28
  • Мнения: 864
Здравей мила,вече имам син на 14г.,дъщеря на 12г. и в момента чакам третото си дете  Grinning.Чувствам се не уплашена а БЕЗКРАЙНО ЩАСТЛИВА!Няма нищо страшно,само си представи малкото човече което ще прегръщаш и целуваш  HugВсички сме с теб и те целуваме!!!!

# 29
  • Мнения: 1 289
Май няма жена,която да не се притеснява от предстоящото раждане.И това е напълно нормално...Имаше дни ,в които бях съвсем готова да раждам и изобщо не изпитвах страх,но те минаха...Сега чакам да дойде великия момент и само като си помисля се изпотявам...Но и аз си казвам,че няма да мисля за болката,а за малкото същество,което 9 месеца чакам с нетърпение да гушна...Ама дойде ли момента-кой знае????

Общи условия

Активация на акаунт