За хора без работа

  • 1 890
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 091
Книжката на български /точно тази/ не я намерих в нета. Намерих някакъв сайт за ресторантско оборудване, където пишеше, че има тези уреди за мъчение на плодовете. МИсля, че един от адресите беше на магазин на  графа N 13. Ще ида да видя, и ако има ще пиша cook

Ако си намерила нещо не на български би ли ми пратила линк?Simple Smile Как се казва по принцип това изкуство на английски например?

# 16
  • Мнения: 3 927
Само аз ли не виждам за какво си говорите?
зоя, никакви снимки не излизат в постингите ти Thinking, защо така?!

Но по това, което чета сигурно става дума за оформяне на плодове и зеленчуци във формата на цветя, животни или нещо такова, нали? Не помня термина на това изкуство........На гости на Звездев съм гледала това шоу - беше невероятно. Някакъв майстор на такива скулптури направи от морков шишарка, от бяла ряпа - роза разцъфнала, а от нещо друго направи папагал.....

# 17
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Само аз ли не виждам за какво си говорите?
зоя, никакви снимки не излизат в постингите ти Thinking, защо така?!

Но по това, което чета сигурно става дума за оформяне на плодове и зеленчуци във формата на цветя, животни или нещо такова, нали? Не помня термина на това изкуство........На гости на Звездев съм гледала това шоу - беше невероятно. Някакъв майстор на такива скулптури направи от морков шишарка, от бяла ряпа - роза разцъфнала, а от нещо друго направи папагал.....
Тането и на мен понякога ми дава грешка при зареждането на сайта, на който са качени снимките, но като пробваш няколко пъти поредно и се получава. Предполагам, че епроблем от сървъра. Иначе точно за това за което си писала става дума. И аз гледах предаването при Звездев. Мале, кви красоти  Shocked
Зоя ще ти бъда много благодарна ако споделиш някакво инфо за другите нещица.
Абе мацки дали няма някой магазин онлайн за такива щуротии( ножчета и т.н.)  newsm78, така ми се иска ама едва ли.  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 3 927
Специално тази страница съм я рефрешвала поне 15 пъти...нищо не виждам и т'ва е......но явно съм разбрала за какво става дума. Лично аз нямам мераци за такива неща, нямам творчески заложби  Wink, а и много продукция ще отиде в боклука - туй не ми харесва.

# 19
  • София
  • Мнения: 365
Tandoori, книжката се казва /според картинката/ "The ABC of Fruit and Vegetable Carving"
Под "Fruit and Vegetable Carving" излизат доста неща и доста картинки:)
Аз сега ще издирвам ул. Голаш.
Бтв, какво има в НДК сега? Коледен базар?

# 20
  • София
  • Мнения: 365
Извинете за спама!
Намерих улицата, ама тя много далеч.... Ще чакам някой да даде отзиви от този магазин, че да знам заслужава ли си да ходя чаааак до там:)

# 21
  • Мнения: 222
Дадаха ми и адрес http://www.profys.biz/ /ама оше небил готов напълно/
всичко има там или ако го няма си го поръчваш от каталога и ти го доставят.  Може би час съм седяла на шанда и си харесах много неща но и пари си трябват.

# 22
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Специално тази страница съм я рефрешвала поне 15 пъти...нищо не виждам и т'ва е......но явно съм разбрала за какво става дума. Лично аз нямам мераци за такива неща, нямам творчески заложби  Wink, а и много продукция ще отиде в боклука - туй не ми харесва.
Ами при мен даде резултат, незнам  newsm78, ама щом не си мераклийка за такива работи май няма  значение  Peace. Е верно, че много материал отива на кино, ама аз примерно не мисля да го превръщам в хоби. Пък една ефектна украса на масата страшно би ми допаднала за по-специални случаи. За мен доставянето на удоволствие на гостите е много важно, пък ако е свързано и с нещо такова като това,  дето да ме гъделичка СУПЕР!!! ще прежалим някоя друга краставица и ябълка щом е за идеята.   newsm53  smile3503

Общи условия

Активация на акаунт