ИСПАНИЯ,новата темичка ;)

  • 18 341
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 811
Какво Ще кажете за атентата на Барахас....Дали наистина е ЕТА  newsm78.4е не е дале4е миналото ,когато предиШното правителство ни уверяваШе,4е атентата в метрото пак е дело на организацията.То от двете злини май е за предпи4итане ЕТА,Щото арабеските,ако се развихрят Ще стане мазало...незнам.Но арабите бяха заплаШили с атентат по Коледа.А пък и не е логи4но сега ,когато  правителство и ЕТА са в просесо де паз ,това да стане.Какво мислите?

# 16
  • Мнения: 1 128
Dunda,как така нищо не работи при вас утре Thinking,търговските центрове вси4ки са отворени.Кой са интерсните канали с тая карта на Булсатком?Интересуват ме най много детските нещица и къде мога да видя нашите си стари филми.
Алест,мрси за линка.Аз нямам никакво съмнение,4е е ЕТА.То това с деветмесе4ния мир го използваха за да се преорганизират и реармират.А тоя Запатеро....тъп,тъп....някава изгода и той е имал,но се 4удя дали е за пове4е гласове за Psoe-то в Pais Vasco или нещо от тоя сорт.Ета така лесно няма да оставят тая дейност,от рекета доста пари изкарват.
Гледахте ли снощи по Tve2,документала за България и Румъния.Малко мъ4но ми стана как ни представят,но си е 4истата истина Cry за съжаление...

# 17
  • Мнения: 354
Привет на всички,
влизам набързо да ви пожелая весело посрещане на новата година 2007 и не забравяте че сме европейци от 1 януари                                                                                 bg

# 18
  • Мнения: 811
и не забравяте че сме европейци от 1 януари                                                                                 bg
Ами ,4е ние винаги сме си били  Wink.Това ,4е ни приемат в някакъв си съюз не зна4и,4е сме по малко европейци.
весело посреЩане и от мен на новата 2007   bouquet.Нека тя ви донесе само радости и ли4ни и професионални   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 128
Весела и щастлива Новата 2007 година.Нека новите ни надежди с приемането ни в европейския съюз ни донесат само радости.

# 20
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Весело посрещане на новата година, и нека да донесе на всеки това, което желае най-силно!!!      bouquet   Heart Eyes

Иначе и аз гледах документалния филм. Според мен беше добре направен, редуваха кадри от Румъния и България. Наблегна на реалността, не пресили нещата нито в положително, нито в отрицателно отношение. Но най-ме разсмя един кадър  hahaha- първо даваха румънски фермери как доят крави - ръчно, а после даваха нашите - слагаха им на виметата някакви апарати, не знам как се казват Embarassed, за автоматично доене  Joy, т.е. един вид, ние сме по-напреднали с техниката  bowuu

# 21
  • Мнения: 176
Весело посрещане на Новата 2007 година!!!

Да донесе на вас и вашите семейства много здраве, късмет и щастие!


# 22
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
ЗА МНОГО ГОДИНИ!!!!!   smile3525 newsm67  ura
И ВЕЧЕ КАТО ЕВРОПЕЙЦИ!!!! bg

# 23
  • Мнения: 1 128
Ето такова смс 4е полу4авам в4ера.4ерен хумор не ами нещо пове4е:
"Hola,soy Sadam.
¿Que haceis esta noche,que a mi me han dejado colgado?"

# 24
  • Мнения: 354
честита нова 2007 година



На всички много здраве и любов

alest ама разбира се че сме по европейци и от европейците Peace

честито на всички именници

friki значи детски канали имаме jetix,boomerang,cartoon network но са на английски.
За нас интересни канали са на БТВ,НОВА,МСАТ,ДИЕМА,НВО,ПЛАНЕТА и други разбира се влез в сайта на БУЛСАТКОМ и виж какви канали имат Laughing

# 25
  • Мнения: 217
Здравейте моми4ета  Hug
4естита нова година,желая ви много здраве,любов и успехи във вси4ки на4инания   bouquet

# 26
  • Мнения: 8
здравейте моми4ета...на вси4ки пожелавам по добра...2007изълнена с много усмивки и хубави моменти

# 27
  • Мнения: 811
 Хора,да не сте сменили държавата...                              smile3506
Ще взема да ви потърся при другоземските мами...То не е лъжа,4е тук не е за стоене,ама пък толкова бързо да се изнесете  newsm78.Само 4акахте 1 ви и дим да ви няма  Joy.
Я да се покажете и да драснете по някой ред  Naughty.4е съвсем ни замря теми4ката,само ние сме такива "заспали"  Joy

# 28
  • Мнения: 354
Така,така абе явно още празнувате щом не пишете изгубихте се кат старите пари Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 811
Да ви се "похваля"  Grinning,днес полу4ихме писма,с които ни уведомяват,4е ако искаме ,можем да гласуваме на местните избори през май у наШе село  smile3521.Това е първият "знак",който долавям засега,4е сме в ЕС  Joy.Не съм се сблъсквала оЩе с администрация.Кажете вие ,ако имате наблюдения.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт