Как да имам момче!

  • 18 211
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 425

 А за близнаци някаква рецепта да кажете? Това в кръга на майтапа.

Бе нищо, че е майтап - близнаци стават след дълго пиене на противозачатъчни.

Малииииииииииии,това вярно ли е? А доно да е вярно Praynig.А 3.5год. на хапчета дали стигат за два бебока??????? newsm78 newsm78 newsm78 Mr. Green

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 150
Ооооооооооо мила на никакви рецепти не вярвам. Първия път когато забременях беше момче, от кекс веднъж в месеца при това 2 дни преди предполагаемата овулация, предполагам това ти разбива всиките рецепти на пух и прах Simple Smile /без може би диетите/

# 17
# 18
  • Мнения: 4 555
Мале така съм се навила,че ако ми дойде този месец ще умра. Cry
В началото като че ли наистина навиването е толкова силно, че все едно сърцето ще ти се скъса ако не стане  Confused

Мен полът не ме вълнува толкова, колкото зодията. Така си бях избрала една зодия... ама на - подминахме я   Sad
Не че е толкова важно точно това де...

Пожелавам ти скоро да видиш двете чертички!

# 19
Единственият не високонаучен метод е да настъпи война. По време на война има някакъв механизъм в природата на човека и децата са почти изцяло само мъжки, за да наваксат разликата в съотношението мъже жени в полза на жените (мъжете се гътват по фронта). Иначе може май при инвитро да си избереш пола... всичко останало е въздух под налягане. Laughing

# 20
  • Мнения: 2 172
 hahaha Това за войната беше интересно.   #2gunfire Laughing Наистина ви благодаря за изчерпателните отговори.А с тази таблица ми разбихте илюзиите за момче.  #Crazy  В момента очаквам овулацията да настъпи утре или вдруги ден  newsm78 ,но който и месец да зачена(декември,януари,февруари) все ще е момиче според таблицата. Laughing Аз вече се навих за момиче,всъщност толкова много искам да забременея,че вече ми е все едно какъв пол ще е.Само да видя двете черти Praynig .Искрено ви благодаря и пожелавам успех на всички очакващи черти или вече имащи бебета. Hug   bouquet

# 21
  • Мнения: 434
Аз съм чувала една научна версия за момче...
Значи както всички знаем пола на детето зависи от мъжа .. т.е. от сперматозоида.. дали е мъжки или женски.. Мъжките сперматозоиди били по активни, но по-неиздръжливи.. Т.е. ако женските живеят 72 часа мъжките живеят 24-48 часа.. Т.е. ако искате момче трябва да олучите момент по-близък до овулацията.. за да може мъжките сперматозоиди да са все още в разцвета на силите си:)
Разбира се това е само слух..

# 22
  • Мнения: 6 993

 А за близнаци някаква рецепта да кажете? Това в кръга на майтапа.

Бе нищо, че е майтап - близнаци стават след дълго пиене на противозачатъчни.

Малииииииииииии,това вярно ли е? А доно да е вярно Praynig.А 3.5год. на хапчета дали стигат за два бебока??????? newsm78 newsm78 newsm78 Mr. Green
Mr. Green Не знам колко време. Но по принцип съм го чела, че се увеличава доста шансът, тъй като с хапчетата се потиска овулацията. Като ги спреш - овулирали по2-3 яйцеклетки наведнъж. Предполагам зависи от организма newsm78 Ако много го искаш, дано да са два бебока   bouquet

# 23
приятелят ми иска да е момче, а аз - близнаци...май най-сигурно е с инвитро  newsm04

# 24
# 25
  • Мнения: 2 172
 Naughty Това за близнаците е вярно,но така не стават еднояйчни,а разнояйчни тъй като се оплождат две различни яйцеклетки,а не се дели една. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт