КЪДЕ ВИ СА ГОТВАРСКИТЕ ПЕЧКИ?

  • 16 077
  • 104
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 517
V kuhnjata - terasa njamame. Gotvja chesto, no nisto ne se umirisva zasega. Otvarjam prozoretsa, njamam absorbator... V stajata za gosti se vliza prez kuhnjata, zasega problem njama.

# 61
  • Мнения: 70
и моята е в кухнята

# 62
  • Мнения: 5 178
За сега насред дневния тракт.. това който го е измислил сигурно изобщо не готви, скоро на терасата ще оформим само малък кът за печката и ще го отделим с врата от дневния тракт

# 63
  • Мнения: 745
Терасата е остъклена и печката засега е там, но когато си направим ремонт на кухнята със сигурност ще влезе вътре. Praynig

# 64
  • Мнения: 1 322
Нашата е на терасата.

# 65
  • Мнения: 4 965
В кухнята е, с аспиратор над нея.


И моята е така. Peace

А и предпочитам да е близо до мивката.
Проблем с "ароматизирането" нямам, защото разположението на апартамента е такова, че няма как да се вмирисват другите стаи.

# 66
  • Мнения: 689
Абе слагай я там, където ще ти е удобно на теб или на този, който ще готви в семейството Laughing
Гледай да не ти е студено и да сновеш от мивката до печката, до плота и т.н., пък миризмите - с добър абсорбатор могат да се избегнат.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
В кухнята.Искам да е на терасата,но няма как да монтираме аспиратор там.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 511
Моята е на терасата. Специално за целта остъклихме част от терасата и я превърнах в кухненски бокс. Там изнесох част от кухненското обзавеждане - фурна,котлони,аспиратор.
Мивката,хладилникът и останалата част от кухненското обзавеждане са в стаята,която е трапезария,хол и кухня. Апартементът ни е малък и никой,за нищо на света не е в състояние да ме накара да готвя в стаята,където са всички членове на семейството.
Представям си да изпържа риба или ребърца; тиквички или патладжани; или да сложа да готвя зеле с патица 4 часа на фурна.... ooooh!
Ама то си е до възприемане.

# 69
  • Мнения: 13 206
В кухнята, но мислим да стане както на Gwen и да я отделим на балкона.

# 70
  • Мнения: 1 080
В кухнята е, но ми се иска да имам тераса на кухнята и да я тикна там, имаме аспиратор и то доста мощен, но все пак си е кофти...

# 71
  • Майничка
  • Мнения: 12 641
И на двете места. Една на терасата - за лятото и една в кухнята.  Около разни празници мога да ползвам едновременно и двете. Laughing
А липсата на плот на терасата компенсирам с прозоречния перваз на кухнята.

# 72
  • Мнения: 198
В кухнята.Беше преди няколко години на терасата, ама зимата умирах от студ.Според мен,ако имаш място  най добре си е в кухнята

# 73
  • София
  • Мнения: 11 785
Винаги печката ми е била в кухнта.Преди свободно стояща,сега вградена.И с един хубав аспиратор се решава проблема с миризмата.

# 74
  • Мнения: 132
Е,не съм чак толкова голям финикиец,че да притичвам от кухнята до терасата и обратно. ShockedЕстествено в кухнята ми е печката

Общи условия

Активация на акаунт