Атина пътуване

  • 1 443
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • here and now
  • Мнения: 4 350
Аз разбрах, че за вътрешни полети става въпрос, т.е. между различни градове в Гърция.
Нямат цените на Уиз и на Раян, но има тук таме някоя промоция.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 752
Това им предложих като вариант, така си намерих начин да спестя малко от пътя и да вложа в хотела, когато почивах в Турция и си помислих, че може същия вариант да го има и в Гърция.

# 17
  • here and now
  • Мнения: 4 350
Аз съм пътувала до Атина от Александропулис за 70 евро на човек двупосочно. По-ниска цена не намерих, а следих 2 месеца преди това.

# 18
  • Мнения: 6
Здравейте!
,,Има ли в Гърция евтини вътрешни полети? Ясно е, че по това време няма как да се намерят евтини билети за Нова година, а с кола от София до Атина са 800 км."


Еми супер е с кола! В радиус 800 км. са и Будапеща и Загреб където сме били и пътните такси са идентични така че ако има желаещи с коли свиркайте! Намерил съм готин ресторант-таверна за НГ на прилична цена! Апартаменти на добри цени също могат да се намерят, така чеее..................само желание Wink Simple Smile

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 752
Те си решиха с кола, но най-вероятно ще са на домашно, защото са с малки деца.

# 20
  • Мнения: 6
Те си решиха с кола, но най-вероятно ще са на домашно, защото са с малки деца.

Кога пътуват с колата? Това че ще са на домашно e готино, няма проблем! Преди години, когато и нашите деца бяха малки и ние бяхме така. Simple Smile   И ние нямаме претенции 100% да сме на ресторант! Може и на площада, така както сме били в Загреб и Будапеща  Wink  Simple Smile

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 752
Не съм сигурна кога пътуват.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 384
Моля за информация относно доставка на храна в Атина. Има ли местно приложение, препоръчани заведения? Ще сме там 12 дни по работа и няма как да се храним само навън. Също имам въпрос за плащанията с карта-има ли много места, където не е възможно? Благодаря.

# 23
  • Мнения: 42 093
Навсякъде се плаща с карта, поне в нормалните кръчми и магазини. Може да има някоя сергия, където да не приемат, но е рядкост.
И не знам дали доставката на храна ще ви спести пари, по-скоро питайте местните за някой изгоден ресторант. Ние сме големи фенове на октопод на скара и всеки ден в Гърция това ядем. И еднакви порции варираха в различни ресторанти между 17 евро и 8 евро. При това най-евтиният ресторант (намерихме го последния ден) не беше нито куц, нито лош и в съвсем добра локация.

# 24
  • София
  • Мнения: 354
Моля за информация относно доставка на храна в Атина. Има ли местно приложение, препоръчани заведения? Ще сме там 12 дни по работа и няма как да се храним само навън. Също имам въпрос за плащанията с карта-има ли много места, където не е възможно? Благодаря.

efood

# 25
  • София
  • Мнения: 1 794
Някакви мнения за квартал Neos Heraklion? Става ли за спане 2-3 нощи?

Общи условия

Активация на акаунт