Всичко за дамските чанти – 3

  • 41 342
  • 335
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 23 014
Аз имам на Томи и обувки и ботуши, чанта, колани,дрехи- ми супер да си.Не мога да кажа нищо негативно.

# 316
  • Мнения: 29
Mомичета от доста време търся такъв тип раници(до 200 лв). Навсякъде пише няма наличност, разпродадени. Имам чувството, че съм изпуснала с година, две модата им и не мога да намеря нищо лачено и изчистено... Ако сте попадали на нещо подобно( налично), ще се радвам да споделите.                                                                                                                                                

# 317
  • София
  • Мнения: 5 730
Аз имам няколко чанти на Tommy ,които не са мръднали,а са от изкуствена кожа,както и обувки. СК Guess също пак от изкуствена. Furla имам две ,като едната вече е на повече от 4 г и не е отлична, а я нося доста често.

# 318
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 723
Идвам с молба за отзиви за две италиански марки от по-опитни. Simple Smile
Дойде време да си купувам нова чанта и имам големи колебания между една Coccinelle и две на Cromia. Приятеля ми каза да си избера, та дилемата е доста голяма. Харесвам много и трите модела, но трябва да се спра или на Coccinelle, или на Cromia (2 от там, просто защото доставката под 220 евро е цели 42 евро, та не си струва).
Не съм имала на марките, а не са бюджетни и трябва да направя точния избор.

Изчетох каквото намерих, но за Cromia тук няма почти никакви отзиви. Бях в техен магазин във Венеция преди 10 дни и ме е яд, че тогава не си купих което харесах.... много добра изработка, готини модели и хубави цветове. Нямаше онази, която бях намерила в сайта и не можах да се реша за другата та сега съжалявам. Sad

# 319
  • София
  • Мнения: 4 002
Идвам с молба за отзиви за две италиански марки от по-опитни. Simple Smile
Дойде време да си купувам нова чанта и имам големи колебания между една Coccinelle и две на Cromia. Приятеля ми каза да си избера, та дилемата е доста голяма. Харесвам много и трите модела, но трябва да се спра или на Coccinelle, или на Cromia (2 от там, просто защото доставката под 220 евро е цели 42 евро, та не си струва).
Не съм имала на марките, а не са бюджетни и трябва да направя точния избор.

Изчетох каквото намерих, но за Cromia тук няма почти никакви отзиви. Бях в техен магазин във Венеция преди 10 дни и ме е яд, че тогава не си купих което харесах.... много добра изработка, готини модели и хубави цветове. Нямаше онази, която бях намерила в сайта и не можах да се реша за другата та сега съжалявам. Sad

Може ли линкове? ❤️

# 320
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 723
Тази е на Coccinelle, същата я има и в розово. Бих носила и двете, но сякаш идея по-универсален цвят е този.

https://www.coccinelle.com/eu_en/louise-pink-e1mo5120101-n80.html

На Cromia са тези, иначе харесвам и още няколко техни ама.... не може всичко. Laughing



Колебаех се между тези още, ноооо имам повече светли дрехи и обувки за топлите месеци и затова се насочих към горните две.

https://www.cromia.it/eu/8051978424154-ladies-bag-kylie.html
https://www.cromia.it/eu/8051978357148-ladies-bag-new-horizon.html всички цветове са Sparkling Heart

# 321
  • Мнения: 35 993
ивче, не разбирам въпроса ти - харесваш модела, изработката, цветовете и питаш за горе-долу едни и същи пари да вземеш една или две чанти? разбира се, грабвай двете Simple Smile

# 322
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 723
Не стана ясно наистина.... търся отзиви, от дами които са имали от тези марки чанти. Какви са им впечатленията от продължително носене, дали са доволни. Simple Smile

Иначе и аз клоня към Cromia. Laughing

# 323
  • Пловдив
  • Мнения: 3 742
Имам над десет чанти Coccinelle, от които две раници, и никоя от тях не е “мръднала” през годините несъобразено натоварване.
Cromia нямам, не мога да съм полезна, но в случая модела, както и цвета ми харесват повече от калинката.

# 324
  • Мнения: 99
Аз се включвам с твърдо "за" coccinelle. Качеството е невероятно. Ще издържи дълго време, кожата е качествена. Аз много държа и на хубавите ципове. Невероятна изработка, шевове, платове и най-вече кожата.

# 325
  • Мнения: 1 366
Аз се включвам с твърдо "за" coccinelle. Качеството е невероятно. Ще издържи дълго време, кожата е качествена. Аз много държа и на хубавите ципове. Невероятна изработка, шевове, платове и най-вече кожата.

+ 1. Много харесвам техните чанти и съм много доволна от качеството им.

# 326
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 723
Благодаря ви момичета. Sparkling Heart

А по отношение на светлите цветове кожи, дали се оцветяват или потъмняват при допир с тъмни дрехи или кожено яке? Клоня към слонова кост от Louise и единствено това леко ме притеснява.

# 327
  • Мнения: 3 559
В момента ако ще си купувам нова чанта бих взела на Cromia - много по-добра изработка от Coccinelle, по-интересни модели и по-добри цени.

Не съм особено доволна от качеството на Coccinelle  - чантите от Сафиано кожа се развалят бързо при дръжките, кожата се нацепва и почва да лепи. Все още ги заглеждам, но се въздържам от покупка. Но виж на Cromia съм си харесала няколко

# 328
  • Пловдив
  • Мнения: 3 742
Al, нямаше си друга работа… Сега ще разглеждам сайта на Cromia, че искам нова чанта, може някоя да изплаче: “ моля те, вземи ме, твоя съм, твоя съм”, и аз като една миловидна душа може и да не мога да откажа.

Кои светли чанти не се оцветяват!? Като се замисля май съм нямала такава, но се свиква с годините да се избягва допира до определени дрехи, да се мята където и да е…, да се пръска парфюм в близост до тях и други подобни навици. Свиква се.

# 329
  • Мнения: 3 559
Светла чанта не ми се е оцветила от допир с тъмна дреха от плат.
С черно кожено яке не нося светли чанти, пазя ги.

Имат красиви чанти, за летни вечери към едноцветни рокли съм си харесала това бижу и дебна https://www.cromia.it/eu/8051978431589-ladies-bag-oasi-wave.html

Общи условия

Активация на акаунт