първо пюре??

  • 1 514
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
Ами давам му сокче след като стана на 2м и половина ,  по 30 гр. на ден , а сега на три и половина започваме с пюрето , така ни съветва педиатърката. А ние сме само на АМ , без кърма  може би това има значение
Има значение от финансова гледна точка  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 294
Препоръчвам ти да започнеш захранването  с домашно приготвено пюре.Аз започнах с тези на Ганчев, но те съдържат захар, лимонена киселина, нишесте...все "хубави нещица" SickСега приготвям домашни пюрета от това което е подходящо за малката и има на пазара в момента.Много ги кльопа Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 622
Бих препоръчала да започнеш с еднокомпонентно на ХИП.

# 18
  • Мнения: 287
Лично аз захраних с "ранни моркови" на Хип. От предлаганите пюрета малка част са без захар, а захар не се препоръчва до 1 годинка (както и сол).
Важното е да е от една съставка, а морковът е подходящ, защото е сладникав.

# 19
  • Мнения: 1 157
Всяко дете има различен вкус.Аз например захраних с пюре на Ганчев всички други марки пюрета ги плюеше изобщо не ги искаше,а на моя приятелка детето искаше само на Хип никакви други feeding

# 20
  • Мнения: 3 069
Аз съм доволна от пюретата на Ганчев , поне от тези които съм давала до сега.От тях само моркови с картофи беше отврат но картофи с моркови е добър.
Опитвам всичко преди да го дам на детето си.

# 21
  • Канада
  • Мнения: 494
Ами започнахме с домашно приготвено картофено пюре и предпочитам аз да си му ги приготвям,но като купувам изборът ми е "Гербер"

# 22
  • Мнения: 5 391
Аз заложих на ранните моркови на Хип и не съжалявам Peace

# 23
Според мен е раничко да се захранвате, но щом си решила захрани със зеленчуково пюре от каквато и да е амарка. Аз лично купувам на Гербер. Имат разфасовки по 130 гр., и са много вкусни.
не съм давала никакви други, но имам приятелка, която работи в лабораториите на Биологическия факултет. Лично тя изследва почти всички марки пюрета и най-вече на Ганчев, заради публикации, че имали неразрешени съставки. Изследването доказа, че няма никакви неразрешени съставки и са годни за бебчета.

# 24
  • Мнения: 3 500
Хип са перфектни за захранване.

# 25
Захранва се с плодово а не зелен4уково.След като стомах4ето привикне тогава зален4ука,който е доста трудно смилаем.При ранно захранване-зелен4ук края на 4 мес.
Аз съм за ХИП-с две ръце.Плодовите им пюрета нямат равни.УСПЕХ!!

# 26
  • София
  • Мнения: 1 397
Захранвах и хранех само с домашно приготвено пюре. Препоръката на пердиатъра беше за картофено или тиква. За първото дете не беше сезон за тикви и стана с картофи, но сега мисля да опитам с тиква.

# 27
  • Мнения: 1 186
Аз захраних моето злато първо със КАРТОФ И МОРКОВ на АМ-АМ и после минахме на ХИП(малките бурканчетаPeace....наистина на Хип са най подходящи за първо пюре и първо хранене с пюре newsm10...сега давам на ГЕРБЕР и НЕСТЛЕ и съм страшно доволна защото моята бебка отказва да яде купешки от 4-5 месеца само аз и готвя но на Гербер и Нестле от скоро взе да си ги хапва(е,пак с малко повече бутане ама си ги прояде)....Ти си прецени най-добре но Хип е много добър избор, а беб по нататък ще ти покаже кое иска и кое не Peace

# 28
  • Мнения: 27 524
Хип или Нестле.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт