Баба Вили в Playboy

  • 3 034
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
Miracle_girl сложи моля ти се една снимка на баба Вили  baby_neutral ти си по тази част

# 16
  • Мнения: 6 167
ма недей да караш съученичката ти да пише домашните.

ейй, помислих , че пак говорим за Виолета Здравкова! изложИх се.
между другото тя вече беше в Плейбой в миналото, но предполагам, че
тогава си била на АМ и не помниш  Peace


ако става в-с за тази жена:


мисля, че си в сериозна грешка. Плейбой са списание със стандарти и Хю ще бъде недоволен, ако БГ варианта си позволи такава волност. Пък било то и за ББ.

Последна редакция: вт, 26 дек 2006, 22:16 от Lennie

# 17
ма недей да караш съученичката ти да пише домашните.

ето, аз я намерих и поствам снимка:



между другото баба ти Вили вече беше в Плейбой в миналото, но предполагам, че
тогава си била на АМ и не помниш  Peace

Или не става в- с за тая точно Вили? Joy


Мисля, че е станала грешка .
Ето това е въпросната баба Вили :
http://www.dnes.bg/article.php?id=30849


# 18
  • Мнения: 6 167
разбрах, редактирах  Peace
както казах съм неадекватна.
според мен инфорамацията ти е странна.
да видим  Mr. Green

# 19
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Нямаш ли си друга работа бе момиче, ако имаш апетити към такива теми не им е мястото в този форум. Ако искаш да научиш повече за секса и подобни теми, а и да си обменяш мнения има доста места в интернет, където ще те приветстват за добре дошла. Този форум е за взаимопомощ между майки с дечица, споделяне на опит по отглеждане на децата и благотворителност.  

# 20
Нямаш ли си друга работа бе момиче, ако имаш апетити към такива теми не им е мястото в този форум. Ако искаш да научиш повече за секса и подобни теми, а и да си обменяш мнения има доста места в интернет, където ще те приветстват за добре дошла. Този форум е за взаимопомощ между майки с дечица, споделяне на опит по отглеждане на децата и благотворителност.  
Спокойно, дишай !  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 6 167
при липса на сняг, финансови възможности и/или алтернативи за прекарване на свободното време
какво им остана на тинейджърите, Мишел освен да нападнат БГ мамма!
милите...

# 22
  • Мнения: 1 100
Нямаш ли си друга работа бе момиче, ако имаш апетити към такива теми не им е мястото в този форум. Ако искаш да научиш повече за секса и подобни теми, а и да си обменяш мнения има доста места в интернет, където ще те приветстват за добре дошла. Този форум е за взаимопомощ между майки с дечица, споделяне на опит по отглеждане на децата и благотворителност. 

Айде бе. Много морал, много чудо. Точно пък за Клюкарника е това. А когато дойде въпроса за секса ни лук яли, ни луй мирисали забравят благотворителността, така ли да разбирам? Тя си има майка. Нека майка и да и забрани. Аман от акъл.

# 23
  • Мнения: 1 100
при липса на сняг, финансови възможности и/или алтернативи за прекарване на свободното време
какво им остана на тинейджърите, Мишел освен да нападнат БГ мамма!
милите...



Ей, нямате угодия. Недей, не че няма алтернатива. Що да не отиде в някоя кръчма в 10 и 30, а? Но после ревем, като видим пияни тийнейджъри.

# 24
Нямаш ли си друга работа бе момиче, ако имаш апетити към такива теми не им е мястото в този форум. Ако искаш да научиш повече за секса и подобни теми, а и да си обменяш мнения има доста места в интернет, където ще те приветстват за добре дошла. Този форум е за взаимопомощ между майки с дечица, споделяне на опит по отглеждане на децата и благотворителност. 

Айде бе. Много морал, много чудо. Точно пък за Клюкарника е това. А когато дойде въпроса за секса ни лук яли, ни луй мирисали забравят благотворителността, така ли да разбирам? Тя си има майка. Нека майка и да и забрани. Аман от акъл.

Тц..тц целия ми профил затриха .....толкова ли пък ви преча ..........

# 25
  • Мнения: 1 533

Чуден подпис си си избрала! Пасва на ситуацията.

П.П. Ей, докато кажа и той изчезна!

# 26
  • Мнения: 545
Затриха ти нецензурите пуберщини, само. Профила ти е на мястото си, и ти продължаваш да си го подритваш.

# 27
  • Мнения: 6 167
при липса на сняг, финансови възможности и/или алтернативи за прекарване на свободното време
какво им остана на тинейджърите, Мишел освен да нападнат БГ мамма!
милите...



Ей, нямате угодия. Недей, не че няма алтернатива. Що да не отиде в някоя кръчма в 10 и 30, а? Но после ревем, като видим пияни тийнейджъри.

милото... няма ли ски ваканции, гаджета, детски дискотеки...
през миналия век  това правехме.
кога затварят интернет клубовете в България? в колко часа?

# 28
  • Мнения: 1 533
денонощни са, Лени.

# 29
Затриха ти нецензурите пуберщини, само. Профила ти е на мястото си, и ти продължаваш да си го подритваш.

Оооо има толкова много други с нецензурирани профили ( също и тийнове ) ама изглежда сте си наумили да се заяждате точно с мен .. ваша си работа

Общи условия

Активация на акаунт